دسته ها
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

سفره آرایی مدرن برای انواع غذاهای ایرانی مخصوص مهمانی های مختلف

  • ندا خوشرو
  • ۳ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب مدل هایی از سفره آرایی مدرن به کمک ایده های خلاقانه و کاربردی را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید تزیینات شیک و متفاوتی را برای سفره غذا داشته باشید.

تزیین میز غذا و سفره از مهم ترین مواردی است که در اغلب مهمان ها و مجالس مورد توجه قرار می گیرد و بهتر است شما برای پذیرایی از مهمان هایتان به تزیین سفره و غذا و دسر بپردازید. 

سفره آرایی مدرن با انواع ایده های خلاقانه

برای تزیین سفره ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با توجه به میزان مهارتی که دارید سفره صبحانه و شام و نهار و … را به زیبایی دیزاین کنید. در ادامه روش هایی برای تزیین سفره را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

 

تزیین سفره ناهار برای مهمانی ها و مجالس

دیزاین سفره غذا اگر بدرستی انجام شود از جذابیت خاصی برخوردار می گردد و بهتر است شما برای تزیین سفره مهمانی از ظروف خاص استفاده نمایید همچنین در هنگام تزیینات سفره بهتر است به هماهنگی و مطابقت رنگ ها توجه داشته باشید و سعی کنید غذاها و پیش غذاهایی را تهیه کنید که در کنار یکدیگر دیزاینی متفاوت را تشکیل می دهند.

توجه داشته باشید که قبل از قرار دادن غذا و پیش غذا روی سفره بهتر است به کمک ایده ای خلاقانه آن ها را تزیین نمایید همچنین می توانید به تزیین دستمال سفره بپردازید و در کنار هر بشقاب نیز دستمال سفره را قرار دهید.

سفره آرایی شیک و مدرن تزیین سفره برای مهمانی ها دیزاین سفره تزیینات سفره برای مهمانی ها سفره آرایی شیک و خاص سفره آرایی جالب دیزاین سفره برای مهمانی سفره آرایی خاص مدل تزیین سفره تزیینات سفره سفره آرایی خلاقانه تزیینات سفره سفره آرایی شیک و خلاقانه تزیینات غذا برای سفره دیزاین سفره برای مهمانی تزیین ساده غذا تزیین سفره برای مهمانی مدل تزیین سفره تزیینات غذا تزیینات سفره تزیینات جالب سفره سفره آرایی مدرن و زیبا مدل سفره آرایی جدید تزیین سفره مدل تزیین سفره برای مهمانی سفره آرایی شیک و خلاقانه سفره آرایی شیک سفره آرایی جالب تزیینات سفره

تزیین سفره شام با روش های جالب

بهتر است بخشی از تزیین سفره شام یا تزیین میز شام را قبل از حضور مهمان هایتان انجام دهید و سرو غذا را بعد از ورود به مهمان ها انجام دهید در این صورت شما زمان کافی برای تزیین جزئیات سفره شام نظیر تزیین قاشق و چنگال ، تزیین غذا و … را خواهید داشت.

  •  آرون گروپس

اگر تمایل دارید سفره شام تان خاص و جذاب تر به نظر برسد بهتر است پیش غذا و دسری خوشمزه را با تزیینی خاص تهیه نمایید و اگر تعداد مهمان هایتان زیاد است می توانید دسر و پیش غذا را به صورت تک نفره تهیه نمایید تا سرو آن ها برای مهمان ها راحت تر باشد.

تزیین مخلفات نظیر ماست و سبزی و ترشی و سالاد و نوشیدنی و … که در کنار غذا سرو می شود از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید به کمک ایده هایی جالب این نوع خوراکی ها را به زیبایی تزیین نمایید.

مدل سفره آرایی شیک و مدرن تزیینات سفره شام سفره آرایی برای شام سفره آرایی خلاقانه و زیبا مدل تزیین سفره تزیین غذا برای مهمانی سفره آرایی شیک و خلاقانه تزیین غذا برای مهمانی تزیینات غذا برای سفره تزیینات جالب سفره تزیین غذا تزیین غذا برای سفره تزیینات جالب غذا برای سفره آرایی سفره آرایی جالب مدل سفره آرایی زیبا و خلاقانه تزیین غذا برای سفره سفره آرایی شیک و متفاوت سفره آرایی خلاقانه تزیینات ساده سفره سفره آرایی شیک و جالب تزیین سفره شام

در این مطلب روش های کاربردی برای سفره آرایی مدرن را به شما عزیزان معرفی کردیم که امیدواریم به کمک آن ها بتوانید دیزاینی شیک و بی نظیر را برای سفره ناهار و شام و … داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *