دسته ها
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود؟

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب آرایش صورت با لباس آبی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل آرایش ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها زیباترین و بهترین میکاپ را داشته باشید.

برای داشتن میکاپ صورتی مناسب و ایده آل بهتر است علاوه بر رنگ پوست و فرم صورت خود به رنگ لباس مجلسی تان نیز توجه کنید. اگر لباس مجلسی شما آبی است بهتر است از مدل میکاپ متناسب با رنگ آبی استفاده کنید. مدل میکاپ صورت با لباس آبی در انواع مدل های مختلف موجود است و شما می توانید از بین این مدل های متنوع میکاپ مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

آرایش صورت با لباس قرمز و آرایش صورت با لباس آبی، از انواع مدل های میکاپ مناسب برای لباس مجلسی ها با رنگ آبی و قرمز هستند و خانم هایی که تمایل دارند آرایش صورتی متناسب با رنگ لباس شان داشته باشند در صورت استفاده از این رنگ لباس مجلسی ها می توانند از آرایش های متناسب با آن ها استفاده کنند.

مدل آرایش صورت زیبا و شیک

راهنمای آرایش صورت با لباس آبی برای جذابیت بیشتر

برای داشتن میکاپ صورت مناسب با لباس مجلسی آبی، باید رنگ های مختلف را امتحان کنید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید میکاپ صورت شما خودش را نشان دهد بهتر است از رنگ های مکمل آبی استفاده کنید. رنگ هایی نظیر نارنجی و قرمز و هلویی و قهوه ای و رنگ آبی در طیف های مختلف می توانند برای میکاپ صورت با لباس آبی مناسب و ایده آل باشند.

مدل میکاپ با لباس آبی

با لباس آبی چگونه میکاپ صورتی داشته باشیم ؟

ابتدا با کمک یک کرم مرطوب کننده پوست صورت خود را بپوشانید و با کمک کانسیلر نیز تیرگی های موجود روی پوست خود را بپوشانید و پوست صورتتان را یکدست و صاف کنید. برای گرما دادن به پوست نیز می توانید از کرم پودر یک درجه تیره تر از رنگ پوست خود استفاده کنید.
بعد از آماده کردن پوست صورت باید چشم هایتان را میکاپ کنید. توجه داشته باشید باید از مدل میکاپ چشمی استفاده کنید که چشم هایتان بدرخشند. میکاپ چشم تیره و یا متالیک برای لباس مجلسی آبی مناسب است و علاوه بر این خط چشم های گربه ای و یا بالدار نیز می توانند جذابیت خاصی را به چشم های شما ببخشند. برای سایه چشم نیز می توانید از رنگ های سبز و یا آبی استفاده کنید.

آرایش چشم با لباس رنگ آبی
برای میکاپ کردن گونه ها نباید آن ها را خیلی تیره کنید و شما می توانید رنگ رژلب و رنگ رژگونه تان را از یک خانواده انتخاب نمایید. آبی از انواع رنگ های سرد است بنابراین بهتر است رنگ رژگونه را از بین رنگ های گرم نظیر ارغوانی انتخاب کنید. رژگونه با رنگ های برنز نیز با رنگ آبی به خوبی ترکیب می شوند.

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

رنگ رژگونه مناسب با رنگ آبی
در این مرحله از میکاپ صورت با لباس آبی نوبت به آرایش کردن لب ها می رسد. اگر آرایش چشم هایتان را تیره انتخاب کرده اید بهتر است از رنگ های کمرنگ برای آرایش لب هایتان استفاده کنید. اگر تمایل دارید رنگ رژلب تان نقطه کانونی چهره تان باشد بهتر است از رژلب قرمز استفاده کنید. توجه داشته باشید برای اینکه لب هایتان فرم زیبایی به خود بگیرد بهتر است ابتدا از خط لب برای آرایش لب ها استفاده کنید سپس رژلب را روی لب هایتان بزنید. برای تکمیل شدن آرایش صورت خود زدن پنکک را فراموش نکنید زیرا پودر فیکس و یا پنکک آرایش صورت شما را تثبیت می کند.

رنگ رژلب مناسب با لباس آبی

مدل های میکاپ صورت با لباس آبی

مدل و رنگ های میکاپ صورت با لباس آبی اگر بدرستی انتخاب شود چهره شما زیبا و جذاب تر از همیشه به نظر می رسد بنابراین در صورت پوشیدن لباس مجلسی آبی بهتر است از میکاپ صورت مناسب و زیبایی استفاده کنید. در ادامه ایده هایی برای میکاپ صورت با لباس مجلسی آبی را مشاهده خواهید کرد.

مدل آرایش صورت زنانه

مدل میکاپ صورت با رنگ آبی

  مدل آرایش صورت با لباس آبی

مدل های میکاپ صورت با لباس مجلسی آبی

مدل آرایش صورت زیبا با لباس آبی

میکاپ صورت زیبا و شیک با لباس مجلسی آبی

 آرایش صورت با لباس آبی با جدیدترنی متدها

مدل میکاپ صورت زنانه با لباس آبی

مدل آرایش صورت زیبا و شیک

مدل میکاپ صورت شیک و زیبا با لباس مجلسی آبی

مدل آرایش صورت دخترانه

مدل های میکاپ صورت زنانه

مدل میکاپ صورت زنانه

مدل آرایش صورت لایت

مدل های آرایش صورت با لباس آبی

مدل آرایش صورت زیبا و شیک

 آرایش صورت با لباس آبی

مدل سایه چشم با لباس آبی

مدل آرایش صورت زیبا و شیک

مدل های میکاپ صورت

مدل آرایش صورت زنانه

مدل آرایش صورت شیک و زنانه

مدل زیبا و شیک آرایش صورت

میکاپ صورت با لباس آبی

مدل آرایش لایت زنانه

مدل میکاپ صورت زنانه با لباس مجلسی آبی

مدل آریش صورت دخترانه با لباس آبی

مدل آرایش صورت دخترانه با رنگ آبی

مدل آرایش صورت زنانه با لباس آبی

میکاپ صورت زنانه

مدل زیبا و شیک آرایش صورت

مدل های زیبا میکاپ صورت با لباس آبی

مدل شیک آرایش صورت

  میکاپ صورت با لباس آبی

مدل آرایش صورت شیک و زیبا

میکاپ صورت شیک و به روز با لباس آبی

مدل های آرایش صورت زنانه شیک و زیبا

میکاپ صورت شیک و زنانه با لباس آبی

    مدل آرایش صورت با لباس آبی

مدل های آرایش چشم با لباس آبی

در این مطلب با انواع مدل آرایش صورت با لباس آبی آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *