دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

رابطه دردسر ساز ساز خانم بازیگر و آقای رستوران دار

  • زهره امامی
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

مردی رستوران دار با مراجعه با شعبه ۱۳ دادیاری دادسرای جنایی شهر کرجبه افسر تحقیق گفت: من صاحب رستورانی در کرج هستم. چندی پیش با دختری جوان که از بازیگران مطرح تلویزیون است و از مشتریانم بود، دوست شدم و ارتباطمان شکل گرفت. در دوره آشنایی‌ مان عکس‌ هایی با هم انداختیم و آن را به‌ عنوان یادگاری نگه‌ داشته بودم.

این شخص در ادامه گفت:

مدتی که گذشت برای ازدواج با هم به تفاهم نرسیدیم و ارتباطمان پایان گرفت. بعداز آن دیگر او را ندیدم و فراموش کردم که آن عکس‌ ها را از گوشی تلفن همراهم حذف کنم که همین موضوع برای من و او دردسرساز شد. چند روز پیش فردی غریبه پیام‌ هایی در تلگرام برایم ارسال کرد که باید مبلغ هنگفتی به او بپردازم در غیر این صورت مشکلاتی را برای زندگی‌ ام به وجود می‌ آورد.

شاکی افزود:

ابتدا به گمان این که فرد ارسال‌ کننده پیام‌ های تلگرامی قصد شوخی دارد به اخطارهایش توجهی نکردم تا این که او دوباره تهدیدهایش را تکرار کرد و عکس‌ های خصوصی که با دختر مورد علاقه ام داشتم را برایم ارسال کرد. مرد مزاحم تهدید کرده بود اگر تا چند روز دیگر پول درخواستی اش را که ۳۰۰ میلیون تومان بود، اینترنتی به حسابش واریز نکنم،این عکس‌ ها را منتشر می‌ کند و هردویمان را به دردسر می‌ اندازد. گمان کردم شاید مرد اخاذ از سوی زن بازیگر اجیر شده بود اما زمانی که با او حرف زدم، متوجه شدم آن مزاحم برای او نیز پیام‌ های تهدیدآمیز و عکس‌ ها را فرستاده است. تصمیم گرفتیم هردویمان از آن مزاحم شکایت کنیم تا دستگیر شود.

پس از پیگیری های پلیس و پیدا کردن متهم توسط نیروهای تحقیقاتی متهم به افسر تحقیق گفت:

من و مرد شاکی که مالک رستوران است با هم معامله‌ ای انجام دادیم و وی ۳۰۰ میلیون تومان بدهکار شد. او برای پس دادن پول مدام طفره می‌ رفت و پرداخت آن را به هفته‌ ها و ماه های بعد می‌ انداخت. چندبار به او گفتم اگر بدهی‌ اش را پرداخت نکند از او شکایت می‌ کنم؛ اما این تهدیدها هم باعث نشد او بدهی‌ اش را بدهد.

او درباره این پرونده ادامه داد:

یکی از دوستانم با مرد بدهکار آشنایی داشت و زمانی که فهمید هنوز طلبم را از او نگرفته ام به من پیشنهاد کرد عکس‌ های خصوصی مالک رستوران و دختر بازیگر را در تلگرام منتشر کنم تا شاید با این تهدیدها او بدهی‌ ام را بپردازد. بنابراین او کمکم کرد و یک روز باسوء استفاده از غفلت شاکی، گوشی او را برداشت و عکس‌ های خصوصی او و خانم بازیگر را از طریق تلگرام برای من ارسال کرد. من هم تصمیم گرفتم با انتشار این عکس‌ ها مرد بدهکار را مجبور کنم طلب ۳۰۰ میلیونی اش را بپردازد.

وی افزود:

ابتدا پیام‌ های تهدیدآمیز فرستادم و بعد عکس‌ های خصوصی آنها را برایشان از طریق تلگرام ارسال کردم تا این کار باعث شود پولم را بپردازد . حتی تهدیدش کردم اگر پول را نپردازد، عکس‌ ها را در تلگرام و اینستاگرام منتشر می‌ کنم و هردو را به دردسر می‌ اندازم. او پولم را نپرداخت. می‌ خواستم تهدیدم را عملی و عکس‌ ها را منتشر کنم که ماجرا لو رفت و دستگیر شدم.

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.