دسته ها
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

عامل تجاوز به 8 زن و دختر در تهران دستگیر شد

  • یلدا محمدی
  • ۴ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

سارق سابقه دار خودرو در تهران بعد از دستگیری، به تجاوز و آزار و اذیت هشت زن و دختر در تهران اعتراف نمود که در این مطلب به ارائه بخشی از گفتگوی این فرد شیطان صفت را می پردازیم.

متهم سابقه دار با استفاده از خودروهای سرقتی اقدام به ربودن دختران و زنان جوان کرده و بعد از آزار و اذیت جنسی آنها را در بیابان رها می نمود. وی که به ماده مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد، تا کنون چندین خودرو پراید و مزدا 3 را سرقت نموده و زنان را در سطح شهر سوار کرده و در خیابان های خلوت نقشه شوم خود را عملی می نموده، این متهم بعد از دستگیری، به تجاوز به 8 زن و دختر در تهران اعتراف کرده است.

تجاوز به 8 زن و دختر

این فرد شیطان صفت در گفتگو با یکی از خبرنگاران گفت: اولین بار در سن 15 سالگی بخاطر نزاع و درگیری به زندان افتاده است و در آنجا نحوه سرقت موتور سیکلت و خودرو را یاد گرفته، بعد از آزادی سرقت های مختلفی انجام داده است و برها نیز دستگیر شده است. خانواده اش بعد از سابقه دار شدن وی و اعتیادش به شیشه او را طرد نموده اند. این فرد متجاوز، در اعترافاتش گفت می دانسته که دستگیر و اعدام می شود و هدفش از تجاوز نیز همین بوده است تا زودتر از این سبک زندگی اش خلاص شود. این فرد شیطان صفت همچنین بیان نمود که التماس ها و ترس قربانیانش برایش اهمیتی نداشته و تمام تلاشش برای رسیدن به هدف شومش بوده است.

  •  بلیط کیش

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.