مقاله ای که در حال مشاهده آن هستید، گلچینی از زیباترین مدل های کیف چرم دست دوز است که در این مجموعه گردآوری کرده ایم و قصد داریم شما را با دنیای چرم و چرم دوزی بیشتر آشنا کنیم.

چرم از جمله اجناسی است که همیشه طرفداران بسیاری از سرتاسر دنیا داشته، این به این دلیل است که چرم دارای مقاومت بالا در برابر انواع آب و هوا در عین داشتن زیبایی است. در این مطلب با تصاویر کیف چرم دست دوز که از پرطرفدارترین مدل های کیف در دنیاست در خدمت شما هستیم.

زیباترین مدل های کیف چرم دست دوز

ابتدا اطلاعاتی درباره چرم اصلی و مصنوعی را برایتان بازگو می کنیم و سپس مدل های کیف چرم دست دوز را برایتان به نمایش خواهیم گذاشت.

درباره چرم اصلی و مصنوعی

یکی از پرطرفدار ترین جنس ها، جنس چرم است، چرم حاصل پوست جانوران مختلف دباغی شده به خصوص پوست گاو است، در واقع اگر پوست جانوران در گوشه ای ساکن باشد و استفاده ای از آن نشود به مرور زمان فاسد شده و از بین می رود. دباغی باعث می شود که این پوست قابل فساد به یک محصول با کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری تبدیل شود. به عبارت دیگر چرم محصول فرعی گوشت است.
اگر میخواهید چرم اصل را از مصنوعی تشخیص دهید باید به قسمت برش خورده آن نگاه کنید، معمولا چرم مصنوعی نشانه هایی از حالت پلاستیکی در آن وجود دارد. همچنین چرم طبیعی بسیار نرم تر و قابل انعطاف تر از چرم مصنوعی است و دیگر اینکه چرم طبیعی دارای بوی خاصی است. در میان محصولاتی که با چرم های طبیعی تولید می شوند کیف چرم دست دوز طرفداران بسیاری دارد ضمن آنکه کیف های چرم می توانند به کشورهای پیشرفته نیز صادر گردند.

کیف چرم دست دوز

کیف چرم مردانه دست دوز:

کیف چرم مردانه 7 کیف چرم مردانه 6 کیف چرم مردانه 8 کیف چرم مردانه 9 کیف چرم مردانه 10 کیف چرم دست دوز مردانه 5 کیف چرم دست دوز مردانه 4 کیف چرم دست دوز مردانه 3 کیف چرم دست دوز مردانه 2 کیف چرم دست دوز مردانه 1

کیف چرم زنانه دست دوز:

کیف چرم زنانه 10 کیف چرم زنانه 9 کیف چرم زنانه 8 کیف چرم زنانه 7 کیف چرم زنانه 6 کیف چرم زنانه 1 کیف چرم زنانه 2 کیف چرم زنانه 3 کیف چرم زنانه 4 کیف چرم زنانه 5

****************************************

*************

***

امیدواریم مجموعه کیف چرم دست دوز توانسته باشد رضایت شما خوبان را جلب کند. لطفا از مدل های دیگر در زمینه کیف و کفش دیدن کنید.

یک دیدگاه

  1. شیرین

    اسفند ۵, ۱۳۹۴ در ۸:۵۳ ب.ظ

    عکساتون واقعا قشنگ بودن.دستتون درد نکنه.

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.