دسته ها
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

لیوان های حرارتی سفارشی با تصاویر دلخواه

  • فرهاد هاشمی
  • ۵ آبان ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب قصد داریم شما را با چاپ لیوان آشنا کنیم و از گزینه ها بسیار جذاب برای کادو  با قیمت مناسب لیوان های حرارتی یا سفارش لیوان حرارتی با طرح دلخواه می باشد لیوان های حرارتی جز کالاهای منتخب و پر فروش می باشندو یکی دلایل منتخب بودن آن این است که هنگامی که در آن مایع داغی ریخته می شود طرح روی آن نمایان می شود و زمانی که با حرارت تماس  ندارد طرح روی آن  کاملا مشکلی و بدون طرح می باشد .  امروزه بدنه لیوان های حرارتی جایگاه،چاپ طرح و ایده مشتریان می باشند و  تصاویر با چاپ سابلیمیشن بر روی آن درج می شود . اگر قصد خرید یک هدیه  جذاب و مورد پسند را دارید ما لیوان های حرارتی را پیشنهاد می کنیم و شما می توانیدبرای درج  تصویر روی این کالا به سایت عکسچاپ مراجعه نمایید.

لیوان های حرارتی سفارشی

سفارش لیوان حرارتی

شما می توانید بدون مراجعه حضوری در هر جایی که هستید سفارش خود را ثبت نمایید و تنها ،کافی است که به سایت عکسچاپ مراجعه نمایید  و طرحی که می خواهید بر روی لیوان حرارتی چاپ شده را سفارش دهید و این طرح می تواند:

لیوان های حرارتی سفارشی

  • عکس های تبلیغاتی
  • چاپ تبریک
  • چاپ عکس های حقیقی
  • چاپ تصاویر دلخواه
  • و.. باشد.پیشنهاد می شود از تصاویری برای چاپ استفاده کنید که دارای کیفیت و وضوح کافی باشد و هرچه این نکته بهتر مورد نظر قرار گیرد طرح درج  شده روی لیوان حرارتی زیباتر خواهد بود وعکس هایی که کیفیت پایینی دارند یا بیش از اندازه بزرگنمایی شده اند برای چاپ مناسب نمی باشند.

لیوان های حرارتی سفارشی

چاپ لیوان

چاپ لیوان یکی از منتخب ترین کارهای هنری است و افراد برای نشان دادن  علاقه خود به شخصیت یا موضوع خاص، و… تصویر آن را روی لیوان چاپ می کنند.  این چاپ بصورت سابلیمیشن انجام می شود .و از نظر کیفیت و ظرافت بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و علاوه بر آن دوام فوق العاده ای دارد. یکی از کاربرد های بسیار خوب لیوان ها برای کادوی مناسبتی می باشد و  بعضی در روز های مختلف  برای قدردانی از عزیزان  خود  جمله  تبریکی بر  روی  لیوان چاپ می کنند سپس آن را هدیه می دهند. شما هم می توانید با مراجعه به سایت عکسچاپ  طرح مورد نظر خود را بر روی لیوان درج کنید و از آن برای خوشحال کردن و غافلگیری عزیزان خود استفاده نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.