دسته ها
یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

تزیین گلدان سفالی با ایده های متفاوت و زیبا

 • یلدا محمدی
 • ۶ آبان ۱۳۹۹
 • ۰

ایده های جدید و خلاقانه برای تزیین گلدان سفالی در منزل و زیباترین مدل های گلدان سفالی با تزیینات زیبا و شیک را در این مطلب مشاهده فرمایید و از طرح های آنها ایده بگیرید.

با استفاده از روش های جالب و متنوعی می توان اقدام به تزیین گلدان سفالی نمود و گلدان های ساده و معمولی را به زیبایی دیزاین کرد. در این مطلب قصد داریم ضمن ارائه مدل های جدید گلدان های سفالی، به معرفی جالب ترین ایده ها برای تزیینات این گلدان ها نیز بپردازیم. تا پایان همراه ما باشید و از این مدل های زیبا و جالب نهایت استفاده را ببرید.

ایده های خلاقانه برای تزیین گلدان سفالی :

آشنایی با مدل های متنوع و جالب تزیینات گلدان سفالی باعث می شود بتوانید گلدان های ساده و معمولی سفالی را تبدیل به گلدان های تزیینی زیبایی نمایید. یکی از ایده های جالب در این زمینه نقاشی روی سفال است که اغلب با گواش و یا رنگ اکرلیک انجام  می گیرد و با استفاده از آن می توانید طرح ها و تصاویر دلخواه را بر روی گلدان های سفالی پیاده نمایید. در ادامه نمونه هایی از این سبک گلدان های سفالی را ملاحظه می فرمایید که هر این مدل های زیبا می توانند الگوی قابل توجهی برای نقاشی و طراحی شما باشند.

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

تزیین گلدان های سفالینقاشی روی گلدان سفالیتزیین جدید گلدان سفالیتزیین روی گلدان سفالیتزیین زیبای گلدان سفالی

علاوه بر نقاشی می توانید با استفاده از وسایل ساده و معمولی و همچنین به کارگیری خلاقیت و ابتکار اقدام به ساخت گلدان و تزیینات روی گلدان سفالی بپردازید. با این روش می توان گلدان را از حالت سادگی خارج نمود و زیبایی خاصی به آن بخشید. تصاویر زیر نمونه هایی از تزیینات گلدان سفالی با وسایل تزیینی مختلف را نشان می دهد که به زیبایی دیزاین شده اند.

تزیین گدان با تور تزیین گلدان سفالی خلاقانهنقاشی روی گلدان های سفالیتزیین زیبای گلدانتزیین گلدان با نخ نفیتزیین گلدان سفالی

مدلهای جدیدتری از تزیینات گلدان

ایده های خلاقانه زیادی برای تزیینات و دیزاین گلدان های آپارتمانی وجود دارد؛ تزیینات گلدان با مروارید، نمد، پارچه های طرحدار، خمیر چینی، رنگ، تکه های سی دی یا آینه، چوب، کنف، سکه، صدف و … نمونه هایی از انواع تزیینات زیبا و شکیل هستند که با داشتن کمی ذوق و خلاقیت و نیز الگوگیری از مدلهای ارائه شده می توانید در منزل شروع به دیزاین گلدانهای خود کنید و دکوراسیونی شیک در فضای منازلتان به وجود آورید. در ادامه توجه شما علاقمندان به این بخش را به تماشای مدلهای جدیدتری از تزیین گلدان سفالی و پلاستیکی دعوت می نماییم.

 • چکاد بام
 • مبل و میز

دیزاین گلدان سفالی

گلدان ها از جمله وسایل پرکاربرد در منزل هستند که با گلهای طبیعی زیبا و خوش عطر و گلهای یا مصنوعی برای دیزاین و زیباسازی قسمتهای مختلف خانه به کار گرفته می شوند، امروزه انواع گلدان های تزئینی زیبا در بازار وجود دارند، اما در صورتی که علاقمندید تا با استفاده از سلیقه و خلاقیت خود گلدانهای ساده را در منزل دیزاین و زیبا کنید، ضمن ایده گرفتن از تصاویر ارائه شده در بالا می توانید از مجموعه مدلهای دیگری از این نوع تزئینات شکیل الهام گرفته و گلدان های آپارتمانی خود را زیباتر کنید.

دکوراتیو گلدان سفالی

انواع تزیینات گلدان سفالی

عکس تزیینات گلدان سفالی

زیباترین تزیینات گلدان سفالی

تصاویری از تزیینات گلدان سفالی

جدیدترین تزیینات گلدان سفالی

تزییناتی از گلدان سفالی

مدلهای تزیینات گلدان سفالی

تزیینات متفاوت گلدان سفالی

تزیینات گلدان سفالی با پارچه

تزیین گلدان سفالی شیک

تزیینات ساده گلدان سفالی

تزیینات جذاب گلدان سفالی

تزیین گلدان سفالی خلاقانه

تزیینات فانتزی گلدان سفالی

تزیینات جالب گلدان سفالی

تزیینات جدید گلدان سفالی

تزیینات زیبای گلدان سفالی

تزیین گلدان سفالی زیبا

امیدواریم طرح ها و ایده های مطرح شده برای تزیینات گلدان سفالی مورد پسند شما دوستان واقع شد ه باشد و با الگوبرداری از این مدل های زیبا، گلدان های سفالی ساده را به بهترین شکل دیزاین و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید از دیگر ایده ها و مدل های زیبا در بخش تزیین منزل دیدن نموده و با جدیدترین طرح ها در این زمینه آشنا شوید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.