دسته ها
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

کاردستی قاب عکس و ساخت قاب عکس های زیبا و متفاوت

  • یلدا محمدی
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۵
  • ۰

کاردستی قاب عکس یکی از کاردستی های زیبا و جذاب است که به راحتی تهیه می گردد و کاربردهای زیادی نیز دارد. در این مقاله با نحوه ساخت قاب عکس و تزیین مدل های متنوع آن آشنا می شوید.

ساخت کاردستی قاب عکس برای همه بچه ها و بزرگترها جالب و جذاب است و با ساخت این نوع کاردستی زیبا و جدید می توان قاب عکس های متنوع زیادی برای عکس های خانوادگی تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. ساخت قاب عکس را با روش های مختلف و ایده های متفاوتی می توان انجام داد که در این مطلب قصد داریم به ارائه برخی از آنها بپردازیم و شما را با مدل های جدید و متنوع انواع قاب عکس آشنا سازیم. تا پایان ما را همراهی نمایید.

ساخت کاردستی قاب عکس با ایده های خلاقانه  و جدید :

 با به کارگیری کمی خلاقیت و ابتکار می توانید اقدام به ساخت انواع مختلف کاردستی قاب عکس با مقوا یا چوب نمود، این نوع کاردستی را می توان با وسایل ساده و در دسترس مختلف تهیه کرد. همانطور که گفتیم روش های متعددی برای ساخت انواع قاب عکس وجود دارد که در همه آنها ابتدا پایه اصلی قاب عکس که اغلب از چوب یا مقوای ضخیم یا حتی کاغذ می باشد تهیه میگردد، سپس سطح آن با وسایل گوناگون و در دسترس تزیین می گردد. تزیین قاب عکس کاملا سلیقه ایی است و شما می توانید طرح دلخواه و مناسب را با توجه به وسایلی که در دسترس دارید، انتخاب نموده و قاب عکس ایده آل خود را تهیه کنید. در ادامه با ایده های مختلف ساخت کاردستی های زیبا و متنوع قاب عکس آشنا می شوید.

  •  اصل جنس

کاردستی قاب عکس با چوب ساخت قاب عکس با چوب بستنیکاردستی برای کودکانساخت کاردستی زیبا و جدیدکارستی جدید قاب عکسساخت کاردستی خلاقانهساخت قاب عکس با کاغذساخت کاردستی با چوب بستنیکاردستی جدید و زیبا

ساخت قاب عکس با وسایل دور ریختنی :

استفاده از وسایل دورریختنی و بدون استفاده برای ساخت انواع کاردستی ایده جالب و خلاقانه ایی است که همه ما بارها آن را  بریا ساخت وسایل و کاردستی های مختلف تجربه نموده ایم. این بار شما را با مدل های قاب عکس های زیبا  که با وسایل دور ریختنی و ساده ساخته شده اند آشنا می سازیم که هر یک می توانند ایده و الگوی جدید و جالبی برای ساخت قاب عکس توسط شما باشند. در ادامه این مدل های متنوع و جالب کاردستی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی را مشاهده نمایید.

ساخت قاب عکس با وسایل دور ریختنیکاردستی جدید قاب عکسکاردستی با وسایل دور ریختنی و سادهکاردستی جدید و خلاقانهآموزش ساخت کاردستی جدیدکاردستی قاب عکس جدید و زیباساخت قاب عکسساخت قاب عکس جدید کاردستی قاب عکس زیبا و جالبساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی

توجه داشته باشید که کاردستی قاب عکس یکی از پرکاربردترین کاردستی هاست که می توانید به راحتی ساخت آن را به کودکان نیز آموزش دهید. همچنین در صورت تمایل می توانید در بخش کاردستی با دیگر مدل ها و ایده های جدید برای ساخت کاردستی و آموزش های مختلف در این زمینه آشنا شوید و از طرح های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.