دسته ها
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

مهرداد اولادی فوتبالیست خوب کشورمان درگذشت

  • یلدا محمدی
  • ۳۱ فروردین ۱۳۹۵
  • ۰

علت مرگ مهرداد اولادی همچون دوست و هم تیمی سابقش، هادی نوروز بر اثر ایست قلبی بود که در این مطلب به بررسی مرگ ناگهانی وی و نظر پزشکان در این رابطه می پردازیم.

مرگ مهرداد اولادی اتفاقی است که امروز تمام مردم ایران را عزادار نمود. مهرداد اولادی مهاجم سابق تیم ملی و همچنین تیم های استقلال و پرسپولیس بود که در حال حاضر در تیم ملوان بندر انزلی عضویت داشت، ظهر امروز، سی و یک فروردین ماه در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت. در ادامه علت مرگ این فوتبالیست جوان و عکس های وی را ملاحظه نمایید.

مرگ مهرداد اولادی بر اثر ایست قلبی :

متاسفانه مهرداد اولادی فوتبالیت جوان و بااخلاق کشورمان بر اثر ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت. طبق آخرین گفتگو با کادر پزشکی این بیمارستان، ضمن تایید خبر مرگ مهرداد اولادی ، اعلام نمودند که تلاش تیم پزشکی برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) به نتیجه نرسیده است و متاسفانه مهرداد اولادی عصر امروز حدود ساعت 15 بر اثر ایست قلبی (همچون هادی نوروزی) درگذشت. مسئولین بیمارستان از مردم تقاصا نمودند که از اجتماع در بیمارستان به خاطر رفاه حال دیگر بیماران خودداری نمایند.

 عکس های مهرداد اولادی علت مرگ مهرداد اولادیمرگ مهرداد اولادی

این مصیبت دردناک را به خانواده محترم مهرداد اولادی و همچنین تمامی اهالی ورزش و علاقه مندان به فوتبال تسلیت می گوییم و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت برای وی داریم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *