دسته ها
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

رنگ رژ لب مناسب پوست شما کدام است؟

  • ندا خوشرو
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  • ۰

رنگ رژ لب مانند رنگ مو برای انواع پوست ها متفاوت است. شما نباید از رنگ های رژ لب برای پوست گندمی برای پوست های سفید و روشن استفاده کنید. در ادامه انواع طیف رژ لب را برای پوست های مختلف را با هم بررسی می کنیم.

مدل و رنگ رژلب در زیبایی و جذابیت شما بسیار تاثیر گذار است بنابراین شما باید در انتخاب رنگ و مدل رژلب حساسیت زیادی را به خرج دهید. در این بخش از آرایش صورت مجله آرگا رنگ های مناسب رژلب برای انواع پوست ها را مشاهده خواهید کرد.

 یکی از لوازم آرایش هایی که خانم ها ممکن است در طول روز چندین بار از آن استفاده کنند رژلب است بنابراین شما باید در هنگام استفاده از رژلب نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید لب های خود را با زیباترین رنگ و مدل فرم دهید. در این مطلب رنگ رژلب مناسب برای انواع پوست ها را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.
 معرفی رنگ های رژ لب بریا افراد با پوست مختلف

رنگ رژ لب مناسب شما چیست؟

رژلب ها در انواع رنگ های مختلف موجود هستند و شما می توانید با توجه به رنگ پوست خود مناسب ترین رنگ رژلب را برای خود انتخاب نمایید. در مطلب زیر رنگ های مناسب رژلب برای انواع پوست ها را ملاحظه خواهید کرد.

رنگ های مناسب رژ لب بری پوست های متفاوت

رنگ مناسب رژلب برای پوست های گندمی

همانطور که رنگ مو برای پوست های مختلف متفاوت است رنگ های  رژلب و سایه نیز برای پوست های مختلف متفاوت است. شما هرگز نمی توانید از رنگ رژلب و رنگ مو برای افراد با پوست گندمی برای افراد با پوست روشن و یا سبزه استفاده نمایید. در این مطلب انواع طیف های مناسب رژلب را برای پوست های گندمی مشاهده خواهید کرد.

رنگ مو و رژ لب برای پوست گندمی

رژ لب ها با طیف قرمز

رژلب ها با این طیف برای افراد با پوست گندمی بسیار مناسب هستند. بهترین رنگ رژ برای افراد با پوست گندمی رنگ قرمز با زمینه آبی است با این رنگ های رژلب پوست شما روشن تر به نظر می رسد.

  •  آرون گروپس

رژ لب با طیف قهوه ای

این طیف رژلب ها برای افراد با پوست گندمی مناسب نیستند و بهتر است که شما از این رنگ های رژلب کمتر استفاده نمایید طیف قهوه ای رژلب چهره شما را بی حوصله نشان می دهد. بهترین رنگ طیف قهوه ای مشابه رنگ قهوه یا کاراملی تیره با زمینه صورتی است.

رژ لب یا طیف صورتی

این رنگ رژ، پوست های گندمی را زرد نشان می دهد ولی اگر شما علاقه دارید که از این رنگ های رژلب استفاده کنید بهترین انتخاب برای شما صورتی گرم با پایه آبی است.

مدل رژ لب
افراد با پوست گندمی و موهای تیره و قهوه ای بهتر است که از رنگ های قرمز و نارنجی و جگری استفاده نمایند این رنگ های رژلب تضاد زیبایی را با رنگ تیره مو های شما ایجاد می کنند.

طیف های مناسب رژ لب برای پوست برنزه

رنگ های رژ لب طیف های متفاوتی دارند و شما می توانید بنا بر رنگ پوست خود از انواع طیف های متنوع رنگ رژلب استفاده نمایید. افراد با رنگ پوست تیره و برنزه بیشترین حق انتخاب را برای رنگ رژ خود دارند رنگ های گوجه ای و شکلاتی و انواع رنگ های قرمز و نارنجی برای افراد با پوست تیره از برترین انتخاب ها می باشند.

رنگ رژ لب

طیف قهوه ای

قهوه ای تیره که به رنگ شکلات و قهوه نزدیک است برای افراد با پوست برنزه بسیار مناسب است.

ست لاک و رژ لب

رنگ های قرمز قهوه ای و خرمایی برای افراد با پوست برنزه هرگز انتخاب خوبی نمی باشند.

رنگ رژ لب خرمایی

رژ لب برای افراد با پوست تیره و برنزه

طیف قرمز

اگر شما ترجیح می دهیدکه از رنگ های قرمز رژلب استفاده کنید بهتر است که طیف قرمز رژلب شما صورتی و یا قرمز تیره باشد.

ست لاک و رز لب قرمز

رنگ های قرمز و نارنجی با پایه صورتی را هرگز استفاده نکنید زیرا این رنگ ها پوست شما را تیره تر می کنند.

طیف صورتی

خانم ها با پوست قهوه ای می توانند از رنگ های صورتی تیره استفاده نمایند. علاوه بر طیف صورتی می توانید از انواع رژ لب ها با رنگ هلویی و پرتقالی استفاده کنید. رنگ های قرمز و جگری و نارنجی به افراد با پوست قهوه ای زیبایی و جذابیت فوق العاده ای می دهد.

رژ لب پرتقالی رنگ رژ لب نارنجی

رنگ های رژلب برای پوست برنزه با زمینه قرمز

معرفی رنگ های مناسی رژ لب برای پوست های متفاوت

رژلب با طیف قرمز

رنگ های قرمز و نارنجی با پایه صورتی هرگز انتخاب خوبی برای این افراد نمی باشند.

رژلب با طیف قهوه ای

از همه رنگ های قهوه ای  افراد با با پوست برنزه با زمینه قرمز می توانند استفاده کنند.

انواع طیف قهوه ای رژ لب

رژلب با طیف صورتی

این طیف رنگ ها برای خانم ها با پوست برنزه با زمینه قرمز بسیار مناسب هستند و بهترین رنگ برای این رنگ پوست ها صورتی با پایه بژ است.

رنگ رژلب برای افراد با پوست سفید

افراد با رنگ پوست سفید و مو های بلوند بهتر است که از رنگ های گرم مانند قهوه ای استفاده نمایند این رنگ ها به صورت شما جذابیت و زیبایی بیشتری می بخشد. رنگ های بژ و صدفی و صورتی هم از رنگ های مناسب رژلب برای افراد با پوست سفید می باشند.

انواع رنگ های رژ لب بریا افراد با پوست های متفاوت

طیف قرمز

رژ لب ها با طیف قرمز و زمینه آبی برای این رنگ پوست ها بسیار انتخاب خوبی هستند. طیف های نارنجی رژلب برای افراد با پوست روشن هرگز انتخاب خوبی نمی باشند.

رنگ رژ لب

طیف صورتی

رنگ صورتی کم رنگ و پر رنگ  از برترین رنگ های رژلب برای افراد با پوست روشن هستند.

رنگ رژ لب صورتی

طیف قهوه ای

این رنگ را می توانید برای مجالس عصرانه انتخاب نمایید. رنگ های قهوه ای نزدیک به رنگ های شکلات و قهوه برای خانم ها با پوست روشن از بهترین انتخاب ها می باشند.

رنگ ست لاک و رژ لب قهوه ای

رنگ و مدل رژلب و رنگ و مدل سایه چشم در زیبایی و جذابیت میکاپ شما بسیار تاثیر گذار هستند. در این بخش انواع رنگ رژ لب برای پوست های مختلف را مشاهده کردید که امیدواریم این مطلب راهنمای خوبی برای انتخاب رنگ رژلب شما عزیزان باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *