دسته ها
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

تعبیر خواب حرم از دیدگاه معبران معتبر اسلامی

  • فاطمه میرزایی
  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
  • ۰

دیدن حرم و زیارت کردن ائمه معصوم (ع) در عالم خواب دارای تعبیری نیکو بوده و گاه به نشانه برآورده شدن حاجات بیننده خواب می باشد، در ادامه با تعبیر خواب حرم از دیدگاه برخی معبران اسلامی آشنا می شوید.

اگر کسی در عالم رؤیا خود را در جوار حرم ببیند به نشانه آن است که وی از جمیع بلا ها و خطرات به خداوند پناه خواهد برد و نیز در صورتی که در خواب داخل حرم شده باشد به معنای آن است که خداوند به دلیل رفتار و کردار نیکش، او را حفظ خواهد کرد. همچنین اگر خواب ببینید که در حرم مرد نیکوکاری وارد شده اید، بیانگر آن است که در انجام اعمال خیر سهیم می شوید و وارد شدن در حرم مرد تبهکار در خواب نیز به نشانه انجام کار های زشت و غیر اخلاقی می باشد.

در مطالب قبلی با انواع تعبیر خواب نماز، تعبیر خواب قرآن، تعبیر خواب زیارت کردن و … آشنا شده اید، اکنون در اینجا قصد داریم تعابیر معبران مختلف در مورد رویای حرم و زیارت معصومین (ع) در عالم خواب را در اختیارتان قرار دهیم، بنابراین برای آگاهی از تعبیر رویای خود پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما شوید.

تعبیر خواب حرم از دیدگاه معبران مختلف

حرم، ضریح و اماکن مقدس واسطه ای بین شخص مقرب پروردگار و مردم می باشند و در صورتی که در خواب ببینید به زیارت هر یک از ائمه معصوم، به عنوان مثال؛ زیارت امام حسین (ع) رفته اید و در در کنار ضریح ایشان مشغول دعا و نیایش هستید، این رویا از عقاید و باور های شما نشأت گرفته و به صورت رویا پدیدار می شود. به طور کلی دیدن این قبیل رویا ها در عالم خواب دارای تعبیری خوب و نیکو می باشند، در ادامه برخی تعابیر معبران مختلف در این زمینه را در اختیارتان قرار می دهیم.

تفسیر رویای حرم

تعبیر رویای حرم از دیدگاه ابن سیرین

حرم در زبان عرب، به جای امن و مکان ایمن معنا شده است، بنابراین اگر کسی خواب ببیند که در حریم کعبه می باشد به معنای آن بوده که از بلایا و آفات دنیایی ایمنی پیدا کرده و نیز به سفر حج مشرف خواهد شد.

تعبیر حرم از دیدگاه امام صادق (ع)

اگر در خواب ببینید که به حرم پادشاهی عادل رفته اید، بیانگر آن است که کار هایی که انجام می دهید، مفید می باشند و در واقع پادشاه عادل در خواب شما نماد همه انسان های مقرب و بزرگ در درگاه الهی هستند که رفتن و وارد شدن در حریم آنها موجب گشایش در کار ها خواهد شد.

تعبیر رویای حرم

تعبیر خواب حرم از دیدگاه ابراهیم کرمانی

اگر کسی خواب ببیند که در حرم پادشاه یا مردی شریف و بزرگوار وارد شده است، دلالت بر ایمن بودن وی از شر پادشاه دارد، ضمن اینکه از طرف پادشاه نیز چیزی به وی خواهد رسید.

تعبیر خواب معبران دیگر

معبران مختلف، دیدن زیارتگاه در خواب را به جای امن و نیز در پناه و ایمن بودن تفسیر می کنند، بنابراین اگر خواب دیده باشید که به زیارتگاهی رفته اید، به نشانه آن است که حاجتی در دل دارید، در نتیجه به واسطه آن شخص بزرگواری که در خواب به زیارت وی رفته اید به حاجت خود خواهید رسید. همچنین می تواند به معنای آن باشد که در بیداری عمل نیکی انجام داده اید و به خاطر آن ثواب زیارت حرم آن شخص به شما می رسد.

تعبیر خواب حرم

در پایان امیدواریم خواندن این مطلب برای شما دوستان و همراهان عزیز سودمند بوده باشد، در صورت تمایل با مراجعه به قسمت تعبیر خواب می توانید از تعابیر و معانی خواب های متعدد خود در زمینه های مختلف آگاهی کسب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.