دسته ها
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۰ در انواع طرح ساده، اسپرت و مجلسی

  • ندا خوشرو
  • 17 دسامبر 2019
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۰ با طرح های کوتاه و بلند مخصوص خانم های شیک پوش و خوش سلیقه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدلهای مانتوی زمستانه۲۰۲۰ در انواع طرح های اسپرت و مجلسی و ساده و … موجود می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان از بین این طرح ها مانتو با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۰ با طرح های شیک و متنوع

مانتو یکی از ضروری ترین پوشش ها برای خانم ها است که با شروع هر فصلی مدل مانتوها متناسب با همان فصل وارد بازار می شوند. برای زمستان امسال نیز انواع مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۰ از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند و اگر شما تمایل دارید در فصل زمستان استایل و ظاهری بی نظیر داشته باشید بهتر است از بین این طرح ها ، مانتوی خود را انتخاب نمایید.

طرح مانتوی زمستانی 2020

طرح مانتوی زمستانی کوتاه ۲۰۲۰

برای دوخت مانتوهای کوتاه زمستانه از پارچه های ضخیم استفاده می شود و در روزهای آفتابی زمستان شما می توانید برای گرم نگه داشتن خود مانتوهای زمستانی دخترانه و زنانه را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مانتوهای زمستانی کوتاه ۲۰۲۰ در اندازه های قدی تا زیر زانو و بالای زانو دوخته می شوند و اگر قد شما خیلی بلند می باشد بهتر است از پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه خودداری نمایید. مانتوهایی که اندازه آن ها تا زیر زانو است برای خانم های قد کوتاه و خانم ها با قد متناسب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.

مانتوهای زمستانی کوتاه در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید در روزهای دلگیر زمستانی ظاهر و تیپی برجسته داشته باشید بهتر است مانتوهای رنگ روشن را برای انتخاب نمایید.
مانتوهای رنگ تیره نیز برای خانم ها با فرم اندام مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و شما می توانید این رنگ مانتوها را با اکسسوری ها و شلوار و شال مناسبی بپوشید.

مدل مانتوی دخترانه زمستانی

مانتوی دخترانه زمستانی

مدل مانتو زمستانی 2020 کوتاه

مانتو زمستانه ۲۰۲۰

مانتوی زنانه زمستانی

مانتوی اسپرت زمستانه

مانتوی کوتاه زمستانی

مانتوی دخترانه زمستانه

مدل مانتو رنگ روشن زمستانی

طرح مانتوی زمستانی رنگ روشن

مانتوی دخترانه زمستانی

مانتو زمستانه طوسی

مانتوی کوتاه زمستانی

مانتوی کوتاه دخترانه زمستانی

مدل مانتوی کوتاه زمستانی

مانتوی زمستانی زنانه

طرح مانتوی زمستانی بلند ۲۰۲۰

در سال های اخیر مانتوهای زمستانی بلند توجه اغلب خانم ها را به سمت خود جلب کرده اند و در سال ۲۰۲۰ نیز این مدل مانتوها همچنان مد هستند و اغلب خانم ها با هر فرم اندامی و اندازه قدی می توانند مانتوهای بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایند.

مانتوهای بلند زمستانه ۲۰۲۰ در انواع طرح های جلو بسته و جلو باز و دکمه دار دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید در سال جدید ظاهر و استایلی متفاوت داشته باشید می توانید مانتوهای جلو باز را به همراه سارافون و شومیز مناسبی برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مانتوهای بلند برای خانم ها با اندازه قد بلند و متناسب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و خانم های قد کوتاه بهتر است این طرح مانتوها را به همراه کفش ها یا بوت های پاشنه دار و لژدار بپوشند تا جذابیت تیپ آن ها تکمیل شود.

مانتوی بلند زمستانی

مانتوی زمستانه

مدل مانتوی دو رنگ زمستانی

مانتوی دخترانه زمستانه ۲۰۲۰

طرح مانتوی زمستانی بلند

مدل مانتوی زمستانه

مانتوی زنانه زمستانه

مدل مانتوی بلند مجلسی زمستانی

مدل مانتو زمستانی

مانتوی شیک و بلند زمستانه

مدل مانتو رنگ روشن زمستانه

طرح مانتوی زمستانه دخترانه ۲۰۲۰

مانتوی زنانه زمستانی

مانتوی بلند زمستانی

مدل مانتوی زمستانی 2020 بلند

مانتوی زنانه زمستانه مجلسی

مدل مانتوی زمستانی

مانتوی زمستانی زنانه و دخترانه

مانتوی زمستانی سفید

مانتوی زمستانی سفید

مدل مانتوی بلند زمستانی

مانتوی بلند زمستانه

مانتوی زمستانی

طرح مانتوی زمستانه زنانه ۲۰۲۰

مانتوی دو رنگ زمستانی

 انواع مانتو زمستانه۲۰۲۰

مدل مانتو زمستانی 2020 قهوه ای

مانتوی قهوه ای زمستانه

مانتوی زمستانی بلند

مدل مانتوی زمستانی شیک و خاص

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۰ آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مانتو با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.