دسته ها
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

مدل موی چتری دخترانه در ۱۸ استایل شیک و دوست داشتنی

  • ندا خوشرو
  • 6 دسامبر 2019
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل موی چتری دخترانه با جدیدترین متدها آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل موها با سلیقه شما همراهان عزیز و گرامی مطابقت و همخوانی داشته باشند.

موی چتری یکی از پرطرفدارترین مدل موها در بین دختران جوان محسوب می شود و شما می توانید به کمک این مدل مو تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

مدل موی چتری دخترانه با متدهای جدید

موی چتری در انواع مدل های کوتاه و بلند و کج و … موجود می باشد که بهتر است دختران جوان با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این مدل های متنوع موی چتری شیک و مناسبی را برای خود انتخاب نمایند. در ادامه با انواع مدل موی های چتری دخترانه آشنا خواهید شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل موی چتری کوتاه

مدل مو چتری برای دختران جوان

قبل از کوتاه کردن موهایتان به کمک مدل مو چتری ابتدا از مطابقت و همخوانی این مدل با فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان مطمئن شوید سپس از بین مدل های متنوع موی چتری ، مدل کوتاهی مو جذاب و مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

مدل مو چتری برای دختران جوان با پیشانی بلند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود و این مدل مو باعث می شود تا از بلندی پیشانی کم شود و چهره حالت تعادل بیشتری پیدا کند.

مدل مو دخترانه چتری

مدل کوتاهی مو دخترانه

مدل موی زیبا و شیک دخترانه

مدل چتری دخترانه

مدل کوتاهی موی دخترانه

مدل مو زیبا و شیک چتری

مدل مو زیبا دخترانه

مدل مو دخترانه چتری

مدل مو شیک و جذاب دخترانه

مدل کوتاهی مو چتری

مدل موی دخترانه

مدل مو دخترانه چتری زیبا

مدل مو زیبا دخترانه

مدل مو زیبا دخترانه

مدل مو چتری دخترانه

مدل کوتاهی مو چتری

مدل مو چتری

مو چتری بلند

مدل مو چتری یکطرفه تعادل را در صورت حفظ می کند و توجه افراد را به سمت چشم ها جذب می نماید و این مدل کوتاهی مو برای خانم ها با صورت بیضی که مدل موهای کوتاه نیز علاقه مند هستند مناسب تر است.

اگر موهای شما بلند می باشد بهتر است از چتری های بلند برای کوتاه کردن جلوی  موهایتان استفاده نمایید تا زیبایی و جذابیت چهره و مدل موهایتان تکمیل شود همچنین توجه داشته باشید که برای صاف کردن موهای چتری می توانید از اتوی مو یا واکس مو استفاده کنید و به موهای چتری خود حالت و فرم بی نظیری را ببخشید.

مدل مو زیبا چتری

مدل کوتاهی مو چتری با متدهای جدید

مدل مو شیک دخترانه

مدل مو دخترانه

مدل مو چتری و زیبا دخترانه

مدل کوتاهی مو دخترانه جدید و زیبا

مدل مو زیبا دخترانه

مدل مو چتری شیک

مدل مو زیبا دخترانه

مدل مو زیبا و شیک دخترانه

مدل مو چتری

مدل مو چتری با متدهای جدید

مدل مو زیبا و شیک دخترانه

مدل کوتاهی مو دخترانه

تنوع موی چتری با توجه به نوع صورت دارای تنوع زیاد می باشد به همین دلیل افراد با هر سلیقه ای می توانند از این مدل کوتاهی مو برای فرم دادن به موهای کوتاه یا بلند خود استفاده نمایند و جذابیت ظاهری خود را تکمیل کنند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.