دسته ها
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

مدل مانتو دانشجویی ۹۸ با طراحی شیک و باوقار

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو دانشجویی ۹۸ با طرح و رنگ های متنوع را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

با نزدیک شدن به فصل بازگشایی دانشگاه انواع مدلهای مانتو دانشجویی سال جدید از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند و شما می توانید با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این طرح ها مانتو با تن پوش و رنگی مناسب را انتخاب نمایید.

مدل مانتو دانشجویی ۹۸ با طرح های شیک و زیبا

مانتوهای دانشجویی در انواع طرح های متنوع نظیر اسپرت و سنتی و ساده و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در ادامه تصاویری از انواع مدلهای مانتوی دانشجویی سال جدید را گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مانتو دانشجویی 98

طرح های مانتوی دانشجویی ۱۳۹۸

مانتوهای دانشجویی طرح های متنوعی دارند و بهتر است شما مانتوهایی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که برای محیط دانشگاه مناسب هستند تا پوشش ساده و در عین حال جذاب تری داشته باشید.
مانتوهای اسپرت و ساده از انواع طرح های پرطرفدار مانتو برای محیط دانشگاه محسوب می شوند و این طرح مانتوها در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند که بهتر است رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های فرم اندام خود انتخاب نمایید.
مانتوهای دانشجویی رنگ روشن برای دختران دانشجو با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی ایده آل محسوب می شوند و اگر شما دارای فرم اندامی درشت و چاق هستید بهتر است مانتوهای رنگ تیره اسپرت را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مانتو بلند دانشجویی

طرح مانتوی دانشجویی

مدل مانتو اسپرت

مانتوی کوتاه دانشجویی

مدل مانتو کوتاه دانشجویی

مدل مانتوی شیک دانشجویی

مدل مانتوی بلند

طرح مانتوی دانشجویی

مدل مانتوی کوتاه دانشجویی

مانتو کوتاه دانشجویی

مانتو بلند دانشجویی

مدل مانتو رنگ روشن دانشجویی

مدل مانتو بلند اسپرت

مانتوی دانشجویی

مدل مانتو مشکی دانشجویی

مانتو شلوار دانشجویی

اگر تمایل دارید مانتوهای اسپرت را برای پوشیدن انتخاب کنید بهتر است کیف و کفش تان را هم از بین طرح های اسپرت انتخاب نمایید تا ظاهری دخترانه و جذاب تر داشته باشید.
مانتوهای اسپرت در انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند که مانتوهای کوتاه در بین دختران دانشجو پرطرفدارتر می باشند همچنین اگر شما تمایل دارید در محیط دانشگاه احساس راحتی بیشتری داشته باشید بهتر است از مانتوهای بلند اسپرت برای پوشیدن استفاده نمایید.

مانتوی بلند دانشجویی

مانتو طرح دار دانشجویی

مدل مانتو کوتاه دانشجویی 98

مانتوی اسپرت دانشجویی

مانتو اسپرت دانشجویی

مانتو و شلوار اسپرت دانشجویی

مانتو بلند اسپرت

مدل مانتو بلند اسپرت

مانتوی دانشجویی

مانتوی دانشجویی شیک

مانتو بلند و شیک دانشجویی

مانتوی رنگ تیره دانشجویی

مدل مانتو بلند و شیک دانشجویی

مانتوی بلند و شیک دانشجویی

مانتو بلند دانشجویی

طرح مانتوی دانشجویی

مانتوهای سنتی یکی دیگر از انواع طرح های مناسب مانتو می باشند و اگر شما تمایل دارید از مانتوهای طرح دار و حاشیه دار در محیط دانشگاه استفاده نمایید این مدل ها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.
پوشیدن مقنعه ای مناسب در کنار مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما مقنعه ای را برای پوشیدن انتخاب نمایید که با رنگ مانتو دانشجویی تان مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشد.

مانتوی اسپرت دانشجویی

مانتوی کوتاه دانشجویی

مانتوی کوتاه دانشجویی

مدل مانتوی اسپرت

مانتو رنگ روشن دانشجویی

مانتو رنگ روشن دانشجویی

مانتو کوتاه دانشجویی

مانتو بلند و شیک دانشجویی

مانتو اسپرت دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی ۹۸ رنگ روشن

مانتو بلند دانشجویی

مانتوی رنگ روشن دانشجویی ۹۸

مانتوی کوتاه دانشجویی

مانتوی مشکی دانشجویی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتو دانشجویی ۹۸ آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از بین آن ها بتوانید مانتویی شیک و مناسب را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.