دسته ها
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

تعبیر خواب عینک چیست؟

  • ندا خوشرو
  • ۱ مرداد ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تعبیر خواب عینک از دیدگاه تعبیرگران اسلامی و غربی را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم این مطلب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرد.

عینک در بیداری باعث سو و دید بیشتر چشم می شود از این رو معبران تعبیر خواب عینک را نشانه روشن شدن دل دانسته اند. لازم به ذکر نیز می باشد که دیدن عینک در عالم رویا برای افراد عینکی دارای تفسیر خاصی نمی باشد.

تعبیر خواب عینک از دیدگاه ۵ تعبیرگر برجسته

دیدن اشیاء مختلف در عالم رویا دارای نشانه هایی برای بیننده خواب است و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در خواب خود مشاهده کرده اید با توجه به آنچه که معبران ذکر کرده اند رویای خود را تفسیر نمایید. در مطالب قبلی تعبیر خواب کیف و تعبیر خواب فرش و تعبیر خواب اتومبیل را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر خواب عینک آشنا خواهید شد.

تعبیر دیدن عینک در عالم رویا

دیدن عینک در عالم رویا دارای چه تفسیری می باشد ؟

  • منوچهر مطیعی تهرانی 

دیدن عینک در عالم رویا نشانه مرد نیکوکار و خیر می باشد که دست خواب بیننده را می گیرد و کارها را برای وی آسان تر می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که همسرش عینک زده است و در عالم بیداری وی عینکی نباشد نشانه این است که همسر بیننده خواب در وی ناراحتی و اعجابی را برانگیخته است که شهامت پرسیدنش را ندارد.
اگر فردی در خواب ببیند که عینکی دارد و آن را گم کرده است مشکلی برای وی پیش می آید.
اگر فردی در خواب ببیند که عینکش شکسته است بیانگر این است که گرفتار سختی و تنگی خواهد شد.
اگر فردی در خواب ببیند که عینک آفتابی زده است بیانگر این می باشد که بیننده رویا رازی دارد که می کوشد آن را پنهان نگه دارد.
اگر فردی در عالم رویا مشاهده کند که فرد دیگری عینک آفتابی زده است سوالی برای وی مطرح می شود.

  • معبرین غربی 

اگر فردی در عالم رویا مشاهده کند که عینک زده است نشانه این می باشد که بیننده رویا در حال فریب دادن خود در مورد برخی از مسائل می باشد.

دیدن عینک در عالم خواب

  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب 

اگر فردی که در عالم بیداری عینکی است در عالم رویا مشاهده کند که عینک ندارد و در دیدن دچار مشکل شده است نشانه این می باشد که وی از راه هدایت باز مانده است.
اگر فردی که در عالم بیداری عینکی نیست در خواب ببیند از عینک استفاده می کند به صورتی که عینک باعث کاهش دید وی شده است نشانه این می باشد که بیننده رویا گرفتار گمراهی می شود و اگر زدن عینک باعث شود که دید وی بهتر شود بیانگر هدایت یافتگی بیننده خواب است.

تعبیر خواب عینک

  • آنلی بیتون 

تعبیر خواب عینک بیانگر این است که افراد بیگانه باعث ایجاد تغییراتی در زندگی و کار بیننده رویا می شوند که این تغییرات ممکن است باعث نگرانی وی شود.
اگر فردی در خواب عینک شکسته ببیند نماد این است که بیننده رویا خود را سرگرم تفریحات ناپسند و نامشروع خواهد کرد.

  • لیلا برایت 

اگر فردی در خواب ببیند که عینک بر چشم دارد نشانه این است که وی دچار بدشانسی می شود.

تعبیر دیدن عینک آفتابی و شکسته در عالم رویا

در این مطلب تعبیر خواب عینک از دیدگاه تعبیرگران معروف را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مطلب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.