دسته ها
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

آموزش بستن کراوات دو گره در چند مرحله ساده

  • ندا خوشرو
  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب با نحوه بستن کراوات دو گره مخصوص آقایان شیک پوش و جذاب آشنا خواهید شد که امیدواریم بتوانید با تمرین و تکرار مهارت لازم را برای بستن کراوات با این مدل بدست آورید.

برای بستن کراوات، گره های زیادی وجود دارد که یکی از این گره ها Half Windsor ( دو گره ) است که از معروف ترین و پرکاربردترین گره های کراوات می باشد و شما می توانید با طی مراحل بستن کراوات ۲ گره، این اکسسوری زیبا و پرطرفدار را به راحتی و با گره ای متفاوت ببندید.

نحوه بستن کراوات دو گره

اندازه کراوات دو گره متوسط است و این گره دارای شکلی متقارن می باشد و اگر شما کراوات را به روشی صحیحی ببندید یک فرو رفتگی زیبا و عمیق در زیر گره ایجاد می شود که این فرو رفتگی نشانه حرفه ای بودن گره می باشد. این گره همچنین برای مدل کراوات ها با ضخامت های متوسط و باریک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود.

بستن کراوات دو گره

مراحل بستن کراوات با گره Half Windsor

۱. ابتدا طرف پهن کراوات در سمت راست و طرف باریک آن را در سمت چپ قرار دهید سپس کراوات را به صورتی روی گردن خود تنظیم نمایید که طرف باریک تر آن مقداری بالاتر از ناف قرار بگیرد. توجه داشته باشید که در مراحل بعدی بستن کراوات ۲ گره طرف باریک ثابت است و طرف پهن جابجا می شود.
۲. طرف پهن تر را از روی طرف باریک عبور دهید و آن را به سمت چپ ببرید.
۳. طرف پهن تر را زیر طرف باریک ببرید و آن را دوباره به سمت راست بیاورید.
۴. طرف پهن را به قسمت وسط و به سمت حلقه ایجاد شده در دور گردن خود ببرید.
۵. طرف پهن را از درون حلقه دور گردن عبور دهید و آن را به سمت چپ ببرید.

کراوات دو گره
۶. طرف پهن تر از جلوی گره ای که ایجاد شده است عبور دهید و آن را به سمت راست ببرید.
۷. طرف پهن را از قسمت زیر وارد حلقه دور گردن نمایید.
۸. طرف پهن را از درون حلقه ای که ایجاد شده در قسمت جلویی کراوات عبور دهید و آن را به سمت پایین بیاورید.
۹. طرف پهن کراوات را به سمت پایین بکشید و گره را به خوبی سفت نمایید و به طور همزمان گره را رو به قسمت بالا هل دهید و آن را تنظیم نمایید.
۱۰. قسمت باریک کراوات را از حلقه پشت قسمت پهن عبور دهید تا مخفی شود. توجه داشته باشید که نوک کراوات باید مماس با کمربند یا روی آن قرار بگیرد و اگر در پایان کار متوجه شدید که کراوات شما کوتاه یا بلند است آن را باز نمایید و دوباره مراحل ذکر شده را تکرار کنید.

  •  نهال بیبی شاپ
  • کالا چیو

آموزش تصویری بستن کراوات با دو گره

در این مطلب با ۱۰ مرحله برای بستن کراوات ۲ گره آشنا شدید که امیدواریم با کمک این مراحل بتوانید کراوات خود را به راحتی گره بزنید و جذاب و آراسته تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.