دسته ها
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

تصاویر دکوراسیون منزل ایرانی با طراحی های زیبا و جذاب

 • یلدا محمدی
 • ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
 • ۰

مجموعه عکس ها و تصاویر دکوراسیون منزل ایرانی با طراحی های زیبا و جذاب را که مناسب با سلیقه ایرانی است را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین مدل های چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی آشنا خواهید شد.

انتخاب مناسب و شایسته دکوراسیون منزل ایرانی یکی از دغدغه های همه کسانی است که ترجیح می دهند بهترین و مناسب ترین دکوراسیون را برای فضای منزل داشته باشند. از آنجایی که سبک خانه های ایرانی تا حد زیادی با دیگر منازل متفاوت است نوع دکوراسیون و چیدمان وسایل نیز دارای تفاوت های زیادی می باشد که در این مطلب ضمن بررسی آنها به ارائه تصاویر و عکس های زیبای انواع دکوراسیون داخلی منازل ایرانی می پردازیم. تا پایان همراه ما باشید.

دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک با طراحی های زیبا :

 اولین و مهمترین نکته ایی که در دکوراسیون منازل ایرانی باید به آن توجه نمود نوع و محل قرار دادن وسایل است که فضای کلی منازل را ایجاد می نماید و نقش اساسی در دکوراسیون داخلی دارد. با توجه به مساحت و اندازه خانه و همچنین نوع وسایل از جمله انواع مبلمان، میزها، فرش ها و دیگر وسایل بهترین و مناسب ترین چیدمان را انتخاب نمایید. همانطور که می دانید انتخاب نوع چیدمان و دکوراسیون کاملا سلیقه ایی است و هر فرد با توجه به خواست و نیاز خود سعی می کند بهترین دکوراسیون را برای خانه طراحی نماید اما ممکن است چون به صورت اصولی انجام نمی گردد نتیجه دلخواه را ندهد و مورد پسند دیگران نباشد. یکی از راه های کسب مهارت برای انجام دکوراسیون منزل جدید و مناسب مشاهده مدل های اجرا شده است که می توان با الگوبرداری از آنها مناسب ترین دکوراسیون داخلی را طراحی نمود. در ادامه مدل های متنوع و زیبای انواع دکوراسیون خانه ایرانی را ملاحظه می نمایید که هر یک می توانند ایده مناسبی برای طراحی دکوراسیون داخلی شیک و زیبای خانه شما باشند.

دکوراسیون خانه ایرانیدکوراسیون منزل ایرانیدکوراسیون منزلدکوراسیون ایرانیدکوراسیون داخلی منزل ایرانیدکوراسیون ایرانی جدیدچیدمان خانه ایرانیدکوراسیون منزل جدیددکوراسیون خانه ایرانیچیدمان منزل ایرانی

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

یکی از موارد مهم و کلیدی در دکوراسیون خانه ایرانی توجه به کفپوش ها است که اغلب از بین انواع قالی ها انتخاب شده اند. هماهنگی بین رنگ و طرح فرش و مبلمان و همچنین توجه به نوع چیدمان آنها نقش اساسی در ایجاد فضایی دلنشین و مناسب در منازل ایرانی دارد. در این بخش تصاویر زیبا و جذاب انواع دکوراسیون داخلی منازل ایرانی را ملاحظه می نمایید که در آنها اصول اساسی دکوراسیون منزل شیک و مدرن رعایت شده است و دارای طراحی دکوراسیون داخلی فوق العاده ایی می باشند.

دکوراسیون خانه های ایرانیدکوراسیون منزل ایرانی جدیددکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون منزل شیک عکس دکوراسیون ایرانیمدل دکوراسیون داخلی شیکدکوراسیون جدید منزل ایرانیدکوراسیون منزل جدیددکوراسیون منزلدکوراسیون خانه های ایرانی

دکوراسیون و چیدمان خانه ایرانی سنتی

در معماری داخلی تنوع سبک زیاد است، حال منازل ایرانی سبک مخصوص به خود را دارند و اغلب با مبلمان داخلی تعیین می شوند، بنابراین در صورتی که مایلید از سبک دکوراسیون داخلی خانه ایرانی به شیوه سنتی استفاده کنید، لازم است از المان های سنتی در طراحی وسایل مختلف خانه و مبلمان های سبک ایرانی از جمله فرش های ایرانی، صنایع دستی ایرانی استفاده شود، همچنین به کار بردن رنگ هایی که به سلیقه ایرانیان نزدیک می باشد و نیز استفاده از انواع گل و گیاه و نور در ایجاد دکوراسیونی به سبک ایرانی، سنتی اهمیت زیادی دارد، در ادامه نمونه هایی از انواع دیزاین و چیدمان خانه های ایرانی به سبک سنتی را ملاحظه خواهید کرد.

دکور و چیدمان خانه ایرانی

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

چیدمان و دیزاین خانه های ایرانی با وسایل سنتی و قدیمی کار چندان دشواری نیست، زیرا هم اکنون نیز انواع رنگ ها و طرح های ایرانی در کشورمان فراوان استفاده می شود و از این رو می توانید به راحتی می توانید دکوراسیونی زیبا برای خانه مدرن خود با ایده های سنتی و جذاب طراحی و چیدمان نمایید، البته قبل از طراحی داخلی خانه به شیوه سنتی و قدیمی لازم است از اصول چیدمان و طراحی داخلی این نوع خانه ها آشنایی داشته باشید، در این قسمت تصاویری از دکوراسیون خانه های ایرانی و چیدمان آن به سبک سنتی به اشتراک گذاشته ایم که می توانید از این تصاویر برای چیدمان منازلتان به این شیوه الگو بگیرید.

تصاویری از دکور خانه ایرانی

دکور خانه ایرانی

انواع دکوراسیون خانه ایرانی

دیزاین خانه ایرانی

دکوراسیون خانه ایرانی

مدل دکوراسیون منزل ایرانی

دیزاین و چیدمان منزل ایرانی

طراحی داخلی منزل ایرانی

دکوراسیون و چیدمان منزل ایرانی

دکوراتیو منزل ایرانی

چیدمان منزل ایرانی

دیزاین منزل ایرانی

دکوراسیونی از منزل ایرانی

دکوراسیون زیبای منزل ایرانی

با به روزترین و زیباترین مدل های دکوراسیون خانه ایرانی آشنا شدید، با الگوبرداری از این تصاویر و عکس ها می توانید دکوراسیون مناسب برای خانه خود را انتخاب و اجرا نمایید. در بخش دکوراسیون با مدلهای بیشنر و همچنین اصول مهم و اساسی برای چیدمان و دکوراسیون شیک و زیبای محیط های مختلف آشنا شوید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.