دسته ها
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تعبیر خواب سقط جنین چیست؟

 • ندا خوشرو
 • ۲ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب سقط جنین از دیدگاه معبران مشهور را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرد.

خواب هایی که در طول شب می بینیم دارای تعابیر مختلفی هستند که برخی از این خواب ها می توانند روی زندگی در عالم بیداری تاثیرگذار باشند. تعبیر خواب سقط جنین از دیدگاه معبران دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید خواب خود را تفسیر نمایید.

تعبیر خواب سقط جنین از دیدگاه معبران مشهور

زایمان کردن و سقط کردن جنین و بارداری از انواع خواب هایی هستند که ممکن است هر فردی این خواب را در طول عمر خود مشاهده کند. در مطالب قبلی تعبیر خواب زایمان و تعبیر خواب بارداری و تعبیر خواب فرزند دختر را مطالعه کردید در ادامه این مطلب تعبیر خواب سقط جنین را پیش رو خواهید داشت.

سقط جنین در خواب دارای چه تعبیری است ؟

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

سقط کردن جنین در عالم رویا بیانگر چیست ؟

 • فرهنگ تفسیر رویا 

سقط جنین در عالم خواب نشانه رابطه عاطفی است که نابود شده یا از دست رفته است.
اگر خوابی که دیده اید با تجربه سقط جنین در عالم بیداری ارتباط داشته باشد بیانگر این است که احساس و عواطف شما این تجربه را در بردارند و همچنین دیدن این خواب می تواند نشانه احساس گناه و احساس ترس از لطمه های احتمالی به نازایی و بارداری در آینده و احساس های منفی در مورد از دست رفتن نوزاد باشد.

 • معبرین غربی 

اگر فردی باردار باشد و در خواب ببیند که جنین او سقط شده است معنای خواب وی بیانگر این نیست که نوزادش نیز سقط می شود و دیدن این خواب در دوران بارداری اغلب از نگرانی و ترس بیننده خواب در مورد زایمان نشات می گیرد.
دیدن سقط جنین در عالم خواب دارای نشانه های ناگوار و منفی برای بیننده خواب نیست و ممکن است این خواب بیانگر این باشد که خواب بیننده موقعیت مناسبی را از دست می دهد و با از دست دادن آن، موقعیت های بهتری را پیش رو خواهد داشت.

تعبیر دیدن سقط جنین در عالم رویا

 • ابراهیم کرمانی 
اگر فردی در خواب ببیند که بچه اش را سقط می کند بیانگر این است که از اندوه و غم نجات پیدا می کند و اگر بیننده خواب بیمار باشد شفا پیدا می کند.
 • هانس کورت 

اگر زنی در خواب مشاهده کند که جنین خودش را سقط می کند بیانگر این است که اگر مراقب نباشد دست به کار بد و نادرستی خواهد زد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز
 • لیلا برایت 
سقط کردن جنین در عالم خواب بیانگر این می باشد که موضوعی باعث ناامیدی و یاس بیننده خواب می شود.
تعبیر خواب سقط جنین
 • محمد بن سیرین 
اگر فردی در خواب ببیند که بچه سقط شده می خورد نشانه این است که رنج و بیماری تن نصیب وی می شود.
 • امام صادق 

خوردن بچه سقط شده در عالم رویا بر ۵ وجه زیر است :

 1. غم
 2. خصومت
 3. بیماری
 4. حاجت
 5. ناسازگاری با عیال و اهل

تعبیر رویای موافقت برای سقط جنین

اگر کسی در خواب ببیند که با سقط جنین موافق بوده و حتی رضایت نامه مربوط به آن را امضا می کند، این رویا معنای ناخوشایندی دارد و ممکن است در زندگی واقعی تان، مشکلاتی در انتظار شما باشند، از این رو نباید شتابزده تصمیم بگیرید.

تعبیر مشاهده سقط جنین در خواب

سقط جنین برای مردان

اگر مردی چنین خوابی را ببیند به نشانه آن است که باید بیشتر مراقب سلامت زنان خانواده اش باشد زیرا ممکن است؛ همسر، مادر، خواهر، دختر یا هر زن دیگری که با وی ارتباط نزدیکی دارد به زودی در معرض مشکلاتی قرار گیرد، از این رو باید کاملا مراقب اوضاع باشد و تا جایی که می تواند به آن شخص کمک کند تا وضعیتش وخیم تر نشود.

تعبیر رویای وقفه در بارداری

اگر کسی خواب ببیند که دوران بارداری اش تمام نمی شود و وقفه ای در آن به وجود آمده است، یعنی ترس های دورنیتان از جهان پیرامون شما می باشد و آنچنان با تردید و تعلل برای دستیابی به رویا هایتان قدم بر می دارید که در آستانه رها کردن آن هدف خواهید بود، بنابراین نباید اینگونه رفتار کنید.

اشتباهات موجب می شود که در زندگی تجربه کسب کرده و در مسیر رسیدن به هدف تعادل پیدا کنید.

تفسیر خواب سقط جنین

اصرار خانواده بر سقط

اگر کسی در خواب ببیند که از سوی خانواده اش تحت فشار بوده و آنها اصرار بر انجام سقط جنین دارند، دیدن این خواب به نشانه اختلال و آشوب خانوادگی و نا امید شدن از عزیزان است، به طور کلی رفتار خانواده موجب می شود تا از مسیر دلخواه خود کناره گیری کنید و رفتارهایشان وقفه طولانی در روابط و تعاملات تان به وجود می آورد.

اصرار همسر بر سقط جنین

اگر زنی در خواب ببیند که همسرش بر سقط جنین اصرار دارد، این رویا به نشانه تردید و عدم قطعیت است و احتمالا شوهر این زن تمایلی به ادامه ارتباط با همسرش ندارد.

در این مطلب با تعبیر سقط جنین در خواب در خدمت شما همراهان عزیز بودیم که امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار بگیرد و بتوانید با کمک آن با تعبیر خوابی که مشاهده کردید آشنا شوید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.