دسته ها
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸

آنچه باید درباره شیدینگ ابرو و نحوه انجام آن بدانید

 • سحر بهرامی مقدم
 • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • ۰

شدینگ ابرو یکی از بروز ترین پو همه گیر ترین روش های ارایش و زیبایی ابروهاست که به دلیل وجود آوردن ظاهری طبیعی برای خانوم ها بهترین گزینه است که در ادامه به نحوه چگونگی انجام دادن آن خواهیم پرداخت.

شیدینگ ابرو از جدید ترین سبک های آرایش و زیبایی است که ظاهری طبیعی و زیبایی به ابرو می بخشد این روش به وسیله دستگاه های مخصوص به نام میکروپیگمنتیشن انجام می شود این روش یکی از مدرن ترین روش های در حال حاضر است و همچنین روشی مطمئن تر و بهداشتی تر نسبت به تتو است که انجام آن باید بدست افراد مجرب و حرفه ای صورت گیرد.

قبل و بعد انجام شیدینگ بر روی ابرو

 • بیماری تنفسی
 • بورسیکا

این روشی بهترین روشی است که بدون درد و خونریزی فراوان صورت می گیرد نحوه انجام شدینگ ابرو به وسیله میکروپیگمنتیش با تزریق رندانه در عمق مناسب ابرو صورت می گیرد، شیدینگ ابرو یعنی اضافه کردن یک لایه پودری بر زیر ابرو است که یک ظاهری بسیار زیبا به ابرو ها می بخشد این عمل نسبت به تتو ابرو بسیار طبیعی تر و زیبا تر است.

شیدینگ معمولا به این صورت است که از پایه ابرو تا میانه های ابرو به صورت یک دست پر می شود. بعد از اتمام عملیات در روز های اول شاید ابرو ها تیره به نظر بیاید اما به مرور زمان رنگ طبیعی خود را بدست می آورد.

آموزش نحوه شیدینگ ابرو

نحوه انجام شیدینگ ابرو

 1. ابتدا پوست ابرو را از هر گونه مواد آرایشی پاک و ضد عفونی کنید
 2. سپس یک لایه نازک از مواد بی حسی روی ابرو ها می گذاریم و روی ان را می پوشانیم.
 3. با مداد به صورت دقیق ابرو را کادر می گیریم تا از کشیدن خطوط اضافی جلو گیری کنیم.
 4. سپس نقاطی که خالی تر هستند را هم مشخص کنید تا بفهمید کدام قسمت نیاز به شیدینگ بیشتر دارد.
 5. در عمل شیدینگ ابرو سعی کنید از انتهای ابرو شروع به کار کنید و به سمت تاج بروید و زمانی که به تاج ابرو رسیدید سعی کنید قوی تر کار کنید که اگر ابرو دچار ریزش شد ظاهری بد به خود نگیرد.
 6. اینکه زاویه دید و تحت کنترل بودن ابرو و طرز قرار گرفتن دست شما چگونه باشد نکاتی بسیار مهم هستند که باید آن ها را رعایت کنید.

ایجاد رنگ دانه در عمق پوست

شیدینگ معمولا به ۲ روش انجام می شود: یکی از طریق سوزن پاور که به صورت نقطه برای تمام نقاط خالی از مو  استفاده می شود و دیگری با سوزن فلت که به صورت  پی در پی روی پوست رنگدانه تزریق می کند ،معمولا زمانی از این روش استفاده می شود که بخواهیم داخل ابرو به طور کامل پر شود.

یکی از مزایای این روش نسبت به روش های دیگر این است که خطوط ایجاد شده در روی پوست پخش شده و یک ظاهر کاملا طبیعی را به ابرو های ما می دهد . برای اینکه از نتیجه به دست آمده رضایت داشته باشید سعی کنید به متخصصین این کار مراجعه کنید.

عوارض احتمالی

 • یکی از بیشترین عوارضی که می تواند در پی داشته باشد احساس خارش است که که باید از خاریدن آن خودداری  کنید.
 •  از عوارض احتمالی آن حساسیت داشتن ابرو به این فرایند است که باعث سوزش و خارش و التهاب ابرو می شود. که برای درمان آن باید سریعا اقدام کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.