دسته ها
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

دوربین سه گانه اکسپریا XZ4 با قاب محافظش لو رفت!

  • مرضیه نوروزیان
  • ۲۷ دی ۱۳۹۷
  • ۰

پرچمدار آتی سونی اکسپریا XZ4 می باشد و اخیراً تصاویری از قاب محافظ آن رویت شده که وجود دوربین سه گانه آن را تایید می کند. 

در میانه آذر اطلاعات زیادی پیرامون اکسپریا XZ4 منتشر شد اما چند روز قبل معاون بخش بازاریابی سونی اعلام کرد که اکسپریا XZ4 معرفی نخواهد شد. 

به احتمال زیاد معرفی پرچمدار بعدی سونی اکسپریا XZ4 در ماه آینده در کنگره جهانی موبایل بارسلونا انجام می گیرد. طرح مفهومی CAD این گوشی بر مبنای اطلاعات منتشر شده رسم شده و برای دیزاین قاب آن نیز از اطلاعات کلیدی و اصلی بهره مند شده است.
اکسپریا XZ4

 Olixar و mobile Fun با این اطلاعات اقدام به انتشار تصاویر نموده اند. البته از این طرح نمی توان به عنوان طرح نهایی یاد کرد. چون احتمال اعمال تغییرات در آن وجود دارد.

اکسپریا XZ4

تصاویر منتشر شده از سونی اکسپریا XZ4‌، وجود دوربین سه گانه در پنل پشت و نمایشگر طویل را تایید می کند. نسبت تصویر ۲۱ به ۹، حسگر اثر انگشت کناری و حواشی باریک در بالا از مشخصات در نظر گرفته شده برای این گوشی می باشد.

مشخصات تصاویر منتشر شده نشان می دهد که ژاپنی ها برای پرچمدار آتی خود از طراحی معمول و ترند بازار بهره می برند. در این گوشی های هوشمند، قسمت بریدگی بالای نمایشگر حذف شده و روزنه نمایشگر در آن ها به کار می رود.

اکسپریا XZ4

در سال ۲۰۱۸ سونی به جای طراحی اثر انگشت در قسمت کنار، از تعبیه سنسور اثر انگشت در قسمت پشت کمک گرفت. در طراحی های کنونی نیز از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر کمک گرفته می شود.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.