دسته ها
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

 تزیین سبد سیسمونی نوزاد با انواع تزئینات بسیار زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب با انواع ایده های خلاقانه برای تزیین سبد سیسمونی آشنا خواهید شد که امیدواریم از مشاهده این مدل تزیینات نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها زیباترین تزیین ها را برای سبد سیسمونی داشته باشید.

سبدها از انواع وسایل کاربردی برای چیدن هدایا و لوازم سیسمونی نوزاد هستند از این رو بهتر سبدهای مخصوص سیسمونی را به زیباترین شکل ممکن بیارآیید. برای تزیینات سبد سیسمونی ایده های خلاقانه زیادی وجود دارد که انتخاب هر یک از این روش ها به سلیقه شخصی و میزان مهارت شما بستگی دارد.

از سبدهای حصیری و سبدهای چوبی و سبدهای تریکو می توانید برای چیدمان وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر استفاده نمایید که بهتر است قبل از چیدن وسایل سیسمونی ابتدا سبد را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید سپس وسایل را به شیوه ای کاربردی درون سبد بچینید.

تزیینات سیسمونی

ایده های خلاقانه برای تزیین سبد سیسمونی

چند ماه قبل از تولد فرزند اول در هر خانواده ای پدر و مادر به فکر تهیه سیسمونی برای نوزاد می افتند و با توجه به اینکه امروزه اغلب پدر و مادرها به مناسبت متولد شدن فرزند اولشان جشن سیسمونی باشکوهی را می گیرند بنابراین بهتر است قبل از برگزاری این جشن وسایل لازم برای سیسمونی را دیزاین شوند. در ادامه این مطلب چند روش برای تزیینات سبد مخصوص سیسمونی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل تزیینات مورد توجه تان قرار بگیرند.

سبد تریکو

برای تزیینات سبد مخصوص سیسمونی می توانید از مروارید و تور و ربان و گل های طبیعی و گل های مصنوعی و پوشال و پارچه های حریر و ساتن و … استفاده کنید که هر یک از این وسایل به سبد مخصوص سیسمونی نوزاد ظاهری بی نظیر می بخشند.

توجه داشته باشید که می توانید در سبدهای سیسمونی نوزاد وسایلی بهداشتی و اسباب بازی ها و … را قرار دهید همچنین در صورت تمایل می توانید سبدهای تریکو در اندازه های مختلف را ببافید سپس از این سبدها برای قرار دادن لوازم سیسمونی استفاده نمایید. در بافت سبدهای تریکو مخصوص سیسمونی می توانید برای تزیینات سبد، طرح های بافتنی مختلفی را روی در یا قسمت جلویی سبد ببافید که در این صورت سبد تریکو ظاهر و جلوه ای بی نظیر پیدا می کند.

توجه داشته باشید که برای دیزاین سبدهای مخصوص سیسمونی بهتر است در انتخاب رنگ وسایلی که می خواهید به کمک آن ها سبد را دیزاین کنید توجه لازم را به خرج دهید تا تزیینات سبد سیسمونی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تزیین سبد مخصوص سیسمونی

تزیینات سبد برای سیسمونی

سبد تریکو برای سیسمونی

مدل سبد تریکو برای سیسمونی

مدل سبد برای سیسمونی

تزیین سبد حصیری

سبد مخصوص سیسمونی

تزیین سبد با روبان

سبد مخصوص سیسمونی

مدل سبد تریکو برای سیسمونی

تزیین سبد سیسمونی

مدل سبد تریکو

سبد سیسمونی

تزیین زیبا و خلاقانه سبد

تزیین سبد برای سیسمونی

مدل سبد شیک و زیبا برای سیسمونی

تزیین سبد برای سیسمونی

زیبا سازی ساده سبد سیسمونی

تزیین سبد مخصوص سیسمونی

تزیینات سبد حصیری برای سیسمونی

تزیین سبد برای سیسمونی

چیدمان وسایل سیسمونی درون سبد

تزیین سبد مخصوص سیسمونی

تزیینات ساده سبد مخصوص سیسمونی

سبد تریکو

مدل سبد شیک سیسمونی

سبد تریکو برای سیسمونی

سبد مخصوص سیسمونی

تزیین سبد برای سیسمونی

چیدمان لوازم سیسمونی درون سبد

تزیین سیسمونی

چیدمان وسایل سیسمونی درون سبد

تزیین سبد برای سیسمونی

در این مطلب انواع روش ها برای تزیین سبد سیسمونی را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید از بین آن ها مدل تزیینی شیک و مناسب را انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.