دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

خلاقیت های زیبا برای ساخت کاردستی دایناسور با کاغذ، مقوا و وسایل بی استفاده

  • زهرا خانزاده
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۷
  • ۰

در این بخش به ارائه طرز ساخت کاردستی دایناسور با استفاده از مقوا، کاغذ و وسایل بی استفاده می پردازیم،که امیدواریم از تماشایی آن لذت ببرید.

یکی از سرگرمی های جذاب برای اغلب کودکان ساخت انواع کاردستی می باشد، بخصوص زمانی که کودکان دریابند، با وسایل بسیار ساده همچون کاغذ و مقوا و همچنین وسایل بی استفاده نیز می توانند، انواع کاردستی های زیبا با طرح ها و شکل های خاص بسازند. یکی از این مدل های ساده بر ساخت کاردستی کودکان، کاردستی دایناسور می باشد، که در ادامه با آن آشنا می شوید.

کاردستی بامزه دایناسورساخت دایناسور با مقوا

کاردستی دایناسور با استفاده از وسایل ساده

همواره اکثر بچه ها از پیشنهاد ساخت کاردستی حیوانات استقبال می کنند و این کار را با علاقه و هیجان خاصی انجام می دهند. بنابراین ساخت کاردستی دایناسور ممکن است برای کودکان جالب و هیجان انگیز باشد، به همین منظور در این بخش می توانید انواع ایده ها و طرح های متفاوت و زیبا برای ساخت دایناسور را مشاهده نمایید. ساخت هر کدام از این طرح ها به وسایل خاص نیاز ندارند و با وسایل ساده ای همچون مقوا، کارتون، کاغذ رنگی، چسب، ظروف یک بار مصرف، رول دستمال کاغذی و قیچی به راحتی می توان دایناسور با گونه های متفاوت ساخت.

کاردستی زیبای دایناسورساخت دایناسور با ظرف یکبار مصرف

کاردستی جالب دایناسور با کارتونساخت دایناسور با کارتون

دایناسور مقوایی

ساخت دایناسور با رول دستمال کاغذیکاردستی رول دستمال کاغذی به شکل دایناسور

مراحل ساخت دایناسور به عنوان کاردستی

    ایده جالب ساخت دایناسور

ساخت دایناسور با کاغذ رنگیساخت انواع دایناسور با کاغذ رنگی

کاردستی دایناسورمدل جدید ساخت دایناسور

انواع طرح ها برای ساخت دایناسورساخت دایناسور با وسایل ساده

کاردستی دایناسورطرح خلاقانه برای ساخت دایناسور

روش های مختلف ساخت دایناسور ساخت دایناسور با ایده های خلاقانه ساخت دایناسور با جعبه کارتونی

یکی دیگر از انواع کاردستی دایناسور اوریگامی می باشد، که تنها وسیله مورد نیاز برای آن کاغذ اوریگامی است. اوریگامی (واژه ژاپنی و به معنای تا کردن کاغذ) طرفداران زیادی در جهان دارد، چرا که با استفاده از تا های هندسی می توان اشکال مختلفی از کاغذ ساخت.

کاردستی اوریگامی دایناسوراوریگامی دایناسور

یک مدل دیگر برای ساخت دایناسور، کشیدن نقاشی دایناسور می باشد. که می توان پس از رنگ آمیزی، نقاشی را درون قابی زیبا قرار داد و بر روی دیوار اتاق کودک نصب کرد.

 نقاشی دایناسورنقاشی دایناسور

از اینکه تا پایان با این مطلب در مجله آرگا همراه بودید از شما عزیزان سپاسگزاریم و امیدواریم ساخت کاردستی کودکانه دایناسورها مورد رضایتان قرار گرفته باشد. و نیز علاوه بر افزایش خلاقیت کودکان باعث آگاهی آن ها در مورد پیشینه زمین، و زندگی دایناسورها در گذشته های دور گردد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.