دسته ها
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

مدل های آرایش صورت روزانه ساده و جذاب

 • ندا خوشرو
 • ۲۷ آبان ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب انواع مدل های آرایش صورت روزانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

اغلب خانم ها تمایل دارند در مکان های مختلف میکاپ داشته باشند و آرایش صورت روزانه کار بیشتر خانم ها است و اگر شما نیز جزء این افراد هستید بهتر است از انواع مدل های میکاپ صورت روزانه الگوبرداری کنید.

مدل های آرایش صورت روزانه با جدیدترین متدها

آرایش صورت زنانه در انواع مدل های آرایش صورت لایت و آرایش صورت ملایم وجود دارد و شما می توانید از بین این مدل های متنوع آرایش صورت شیک و مناسبی را برای خود انتخاب کنید. در ادامه مدل هایی از میکاپ صورت روزمره با متدهای جدید را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل آرایش صورت شیک و جدید

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

مدل میکاپ روزانه زنانه و دخترانه

برای میکاپ روزانه، بهتر است از رنگ های ملایم و لایت استفاده کنید تا میکاپ صورت شما طبیعی تر به نظر برسد. آرایشهای غلیظ برای مجالس و مهمانی ها مناسب هستند و از این مدل آرایشها نباید برای مکان های بیرون از منزل استفاده شود. برای میکاپ روزانه، ابتدا صورتتان را با کرم پودری مناسب بپوشانید.

توجه داشته باشید که آرایش چشم مهم ترین قسمت میکاپ است بنابراین باید در هنگام میکاپ کردن چشم هایتان توجه و حساسیت لازم را به خرج دهید. در آرایشهای روزانه، کشیدن خط چشم اختیاری است و اگر شما تمایل دارید خط چشم بکشید مدل خط چشم های ساده می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. رنگ رژلب و آرایش ابروها روی چهره شما تاثیر زیادی دارند بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ رژلب و میکاپ ابروهایتان دقت لازم را به خرج دهید. برای مکان های بیرون از منزل از رژلب ها با رنگ های ملایم استفاده کنید و در صورت تمایل می توانید برای آرایش گونه هایتان از رنگ های ملایم رژگونه استفاده کنید.

آرایش صورت روزانه

در ادامه انواع مدل های میکاپ چهره روزانه را مشاهده خواهید کرد شما می توانید از بین این مدل های متنوع میکاپ صورتی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

 • مبل و میز
 • چکاد بام

مدل آرایش صورت شیک و زنانه آرایش صورت شیک و زیبا

مدل آرایش لایت روزانه

مدل میکاپ صورت شیک روزانه

مدل میکاپ زنانه

مدل آرایش صورت زنانه شیک و زیبا

مدل آرایش صورت زنانه

مدل میکاپ جدید

مدل آرایش صورت زنانه

مدل میکاپ صورت شیک و ملایم

مدل آرایش صورت دخترانه

میکاپ روزانه

مدل آرایش صورت شیک زنانه

مدل های زیبا و شیک آرایش چهره دخترانه

مدل آرایش صورت روزانه

مدل های زیبا و شیک آرایش چهره زنانه

مدل آرایش صورت زنانه

مدل آرایش چهره زنانه

مدل آرایش لایت

مدل آرایش چهره لایت

مدل آرایش صورت

مدل های آرایش صورت شیک و جدید

مدل آرایش صورت زنانه

آرایش صورت زنانه

مدل میکاپ زنانه

مدل های زیبا و شیک آرایش صورت زنانه

مدل های زیبا و شیک آرایش صورت

مدل آرایش چهره شیک زنانه

مدل آرایش صورت روزانه

مدل زیبای آرایش چهره دخترانه

مدل های آرایش صورت

مدل میکاپ دخترانه

مدل آرایش صورت روزانه با متدهای جدید

مدل های زیبا آرایش صورت دخترانه

مدل زیبا و شیک آرایش صورت

آرایش چهره زنانه

مدل آرایش صورت شیک و جدید

مدل آرایش لایت

مدل آرایش صورت شیک و زنانه

مدل های آرایش لایت دخترانه

بسیاری از خانوم هایی که هر روز آرایش می کنند، دغدغه آن را دارند که روشی را انتخاب نمایند که علاوه بر ساده و ملایم بودن بتواند لک ها و ایراد های پوست شان را پوشانده و زیبایی طبیعی آنها را بیشتر جلوه دهد، حال استفاده از میکاپ های لایت و ملایم روزانه روش مناسبی برای این منظور است که بسیار مورد توجه دختران جوان نیز می باشد، اگرچه این نوع آرایش مراحل ساده ای دارد اما برای کسانی که تازه کار هستند، می تواند کمی سخت به نظر برسد و روز های اول وقت زیادی صرف این کار شود که می توانید با مشاهده مراحل مختلف این نوع میکاپ ها به مرور روند این کار را به راحتی بیاموزید و خیلی ساده و سریع آن را انجام دهید، در ادامه می توانید تصاویری از مدلهای میکاپ دخترانه لایت برای هر روز را ملاحظه نمایید.

تصاویر میکاپ چهره روزانه

همه خانوم ها زیبایی و زیبا بودن را دوست دارند و حتی این مساله می تواند برای آنها بسیار حساس و مهم باشد، از این رو اغلب تمایل دارند چهره ای آراسته و مرتب داشته باشند، بهترین مدل آرایش مناسب برای دختران و خانوم های جوان آرایش لایت و ملایم است که استفاده از آن به شکل روزانه و نیز در مجالس و مهمانی های خانوادگی و دورهمی های دوستانه بسیار مناسب می باشد ، در اینجا می توانید از جدیدترین مدلهای آرایش روزانه دخترانه لایت دیدن کنید.

انواع آرایش چهره روزانهمدل آرایش چهره روزانهانواع میکاپ صورت روزانهجدیدترین میکاپ چهره روزانهمیکاپ چهره روزانه جدیدمدلی از آرایش صورت روزانهمیکاپ چهره روزانه جذابمیکاپ چهره روزانه و سادهآرایش صورت روزانه جدیدمیکاپ چهره روزانه و لایتمیکاپ چهره روزانه دخترانهمیکاپ چهره روزانهآرایش چهره روزانهآرایش صورت روزانه ساده

در این مطلب با انواع مدل آرایش صورت روزانه آشنا شدید که همه این مدل آرایش ها برای مکان های بیرون از منزل مناسب هستند و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها میکاپ مناسبی را انتخاب کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.