دسته ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

تعبیر خواب کلاغ چیست؟ با تعابیر مختلف دیدن کلاغ در خواب آشنا شوید

  • ندا خوشرو
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب کلاغ از دیدگاه معبران مختلف آشنا خواهید شد که امیدواریم بتوانید از بین این تعبیرهای مختلف به راحتی تعبیر خواب خود را پیدا کنید.

کلاغ از انواع پرنده هایی است که با صدای خود غم و غربت را برای اغلب افراد تداعی می کند و دیدن این پرنده در خواب از دیدگاه معبران مختلف به خوبی تعبیر نشده است. تعبیر خواب کلاغ از دیدگاه معبران مختلف متفاوت است و شما می توانید با توجه به خوابی که دیده اید خواب خود را به توجه تعابیر مختلف تفسیر کنید.

بررسی تعبیر خواب کلاغ

دیدن کلاغ در خواب دارای تعابیر مختلفی است و ممکن است هر فردی این خواب را در طول عمر خود ببیند. در مطالب قبلی تعبیر خواب خرس را مشاهده کردید در این مطلب قصد داریم تا شما را تعبیر خواب کلاغ آشنا سازیم.

تعبیر خواب کلاغ

تعبیر دیدن خواب کلاغ از دیدگاه محمد بن سیرین

دیدن کلاغ در خواب دلالت بر مردی فاسق دارد و اگر فردی در خواب ببیند که کلاغی دارد دلیل بر این است که وی با چنین مردی صحبت خواهد کرد.

تعبیر دیدن خواب کلاغ از دیدگاه ابراهیم کرمانی

اگر فردی در خواب ببیند که کلاغی را شکار می کند نشانه این است که به حیله مال مردم را می ستاند و اگر فردی در خواب کلاغ را دید که آواز می خواند نشانه این است که زحمت او از سفر است.

  • کالا چیو

تعبیر دیدن خواب کلاغ از دیدگاه آنلی بیتون

دیدن کلاغ در خواب دلالت بر بدبختی و اندوه است.
دیدن کلاغ مرده در خواب دلالت بر این است که در آینده نزدیک خواب ببینده به بیماری سختی دچار می شود.
شنیدن غارغار کلاغ ها در خواب نشانه این است که خواب ببینده تحت تاثیر دیگران ثروت خود را از دست می دهد و اگر فردی که این خواب را می بیند جوان است نشانه این است که فریب زنی را می خورد.

تعبیر دیدن خواب کلاغ در خواب

تعبیر دیدن خواب کلاغ از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی

اگر فردی در خواب صدای کلاغ را بشنود و خود کلاغ را نبیند نشانه این است که کسی پشت سر خواب بیننده بد می گوید. اگر فردی در خواب صدای کلاغ های زیادی را بشنود ولی کلاغ را نبیند به تنهایی و غربت دچار می شود.
اگر فردی در خواب کلاغی را بر شاخه درخت یا بر بام خانه خود ببیند خبری ناراحت کننده به او می رسد.
اگر فردی در خواب ببیند که کلاغی را کشته است دشمن یاوه گوئی را از خودش می راند.
اگر فردی در خواب ببیند که گوشت کلاغ می خورد مال حرامی را بدست می آورد و خود آن فرد نیز به ناروا بودن آن مال معترف می باشد.
اگر فردی در خواب ببیند که کلاغی را در قفس نگه داشته است جلوی دهان فرد بدگویی را می گیرد.

 تعبیر دیدن خواب کلاغ

در این بخش از سرگرمی مجله آرگا با تعبیر خواب کلاغ از دیدگاه معبران اسلامی و غربی آشنا شدید که امیدواریم از مطالعه این تعبیر خواب نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.