دسته ها
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

آموزش ساخت کاردستی با سی دی با ایده های جدید و زیبا

  • یلدا محمدی
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۴
  • ۰

ایده های جدید و زیبا برای ساخت کاردستی با سی دی با روشی هایی متنوع و زیبا را در این مطلب مشاهده فرمایید و با الگوبرداری از این مدل ها، زیباترین کاردستی ها را با سی دی شکسته تهیه نمایید.

سی دی ها و دی وی دی های خش دار و بدون استفاده، ابزاری جالب و جذاب برای ساخت انواع کاردستی و وسایل کاربردی می باشند. در این مقاله، نحوه برش زدن سی دی و همچنین ساخت کاردستی های متنوع و زیبا به وسیله سی دی های شکسته و خرد شده را مشاهده خواهید کرد. الگو برداری و ایده گرفتن از این مدل ها می تواند در ساخت کاردستی های زیبا و یا وسایل تزیینی مختلف کمک موثری برای شما علاقمندان عزیز باشد. خواهشمندیم تا پایان همراه ما باشید.

ساخت کاردستی با سی دی شکسته :

مدل های متنوع و زیبایی وسایل دست ساز ساخته شده از سی دی را می توان تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. یکی از روش های جالب و قابل توجه برای ساخت این نوع وسایل، استفاده از سی دی شکسته و خرد شده است که به کمک آن می توان وسایل تزیینی مختلف و متنوعی تهیه نمود. در ادامه مدل های متنوع و زیبایی از این قبیل کاردستی ها را ملاحظه می فرمایید که می توانند ایده جالب و جذابی برای ساخت انواع کار های دست ساز شما باشند.

کاردستی با سی دیکاردستی جدیدساخت میز ساخت کاردستی جدیدخلاقیت با سی دی وسایل تزیین با سی دیساخت کاردستیکاردستی با وسایل دور ریختنیخلاقیت جدید با سی دی

نحوه شکستن و خرد کردن سی دی :

برای ساخت کاردستی با سی دی یا دی وی دی و وسایل تزیینی اغلب از دی وی دی هایی استفاده شده که به فرم ها و مدل های مختلف برش خورده است. برای اینکه این کار به صورت مرتب انجام گیرد و به فرم دلخواه دست یابید بهتر است ابتدا در ظرفی آب را جوشانده و دی وی دی های بدون استفاده را برای دقایقی داخل آب جوش قرار دهید و بعد با قیچی آن ها را به فرم دلخواه برش بزنید و مشابه تصاویر و مدل های ارائه شده با آنها وسایل دست ساز جالب و متنوعی تهیه نمایید.

ساخت کاردستی با سی دیوسایل تزیینی با سی دیکاردستی خلاقانهکاردستی خلاقانه با سی دیدکوری با سی دی شکستهساخت کاردستی با مواد دور ریختنیکاردستی جدیدکاردستیساخت کاردستی جدید ساخت جعبه کادویی

نحوه برش زدن دی وی دی و همچنین مدل های متنوع و زیبای انواع وسایل دست ساز تهیه شده از دی وی دی شکسته را در این مطلب مشاهده کردید. امیدواریم به کمک این ایده ها و مدل ها بتوانید کاردستی جدید و زیبایی تهیه نمایید. برای مشاهده مدل های بیشتر و آموزش های متنوع از بخش ساخت کاردستی دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.