دسته ها
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

آموزش ساخت کاردستی با سی دی با ایده های جدید و زیبا

  • یلدا محمدی
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۴
  • ۰

ایده های جدید و زیبا برای ساخت کاردستی با سی دی با روشی هایی متنوع و زیبا را در این مطلب مشاهده فرمایید و با الگوبرداری از این مدل ها، زیباترین کاردستی ها را با سی دی شکسته تهیه نمایید.

ساخت کاردستی با سی دی یکی از ایده های جذاب و متنوع است که به راحتی با سی دی ها و دی وی دی های خش دار و بدون استفاده تهیه می شود و کاربرد های زیادی دارد. در این مقاله با نحوه برش زدن سی دی و همچنین ساخت کاردستی های متنوع و زیبا با سی دی های شکسته و خرد شده آشنا می شود و با الگو برداری و ایده گرفتن از این مدل ها، کاردستی های زیبا و همچنین وسایل تزیینی مختلفی تهیه نمایید. تا پایان با این آموزش مهیج و جالب همراه ما باشید.

ساخت کاردستی با سی دی شکسته :

مدل های متنوع و زیبایی از انواع کاردستی با سی دی را می توان تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. یکی از روش های جالب و قابل توجه برای ساخت این سبک کاردستی ها، استفاده از سی دی شکسته و خرد شده است که به کمک آن می توان وسایل تزیینی مختلف و متنوعی تهیه نمود. در ادامه مدل های متنوع و زیبایی از این قبیل کاردستی ها را ملاحظه می فرمایید که می توانند ایده جالب و جذابی برای ساخت کاردستی های شما باشند.

کاردستی با سی دیکاردستی جدیدساخت میز ساخت کاردستی جدیدخلاقیت با سی دی وسایل تزیین با سی دیساخت کاردستیکاردستی با وسایل دور ریختنیخلاقیت جدید با سی دی

  •  اصل جنس
  •  سپهر چوب

نحوه شکستن و خرد کردن سی دی :

برای ساخت کاردستی با سی دی و وسایل تزیینی اغلب از سی دی هایی استفاده شده که به فرم ها و مدل های مختلف برش خورده است. برای اینکه این کار به صورت مرتب انجام گیرد و به فرم دلخواه دست یابید بهتر است ابتدا در ظرفی آب را جوشانده و سی دی های بدون استفاده را برای دقایقی داخل آب جوش قرار دهید و بعد با قیچی سی دی ها را به فرم دلخواه برش بزنید و مشابه تصاویر و مدل های ارائه شده با آنها کاردستی های جالب و متنوعی تهیه نمایید.

ساخت کاردستی با سی دیوسایل تزیینی با سی دیکاردستی خلاقانهکاردستی خلاقانه با سی دیدکوری با سی دی شکستهساخت کاردستی با مواد دور ریختنیکاردستی جدیدکاردستیساخت کاردستی جدید ساخت جعبه کادویی

با نحوه برش زدن سی دی و همچنین مدل های متنوع و زیبای انواع کاردستی با سی دی شکسته آشنا شدید. امیدواریم با استفاده از این ایده ها و مدل ها بتوانید کاردستی های جدید و زیبایی تهیه نمایید. برای مشاهده کاردستی های بیشتر و آموزش های متنوع از بخش ساخت کاردستی دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.