دسته ها
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

رکورد فروش پژو سیتروئن در سال ۲۰۱۷

  • زهره امامی
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

گروه خودروسازی PSA در سال 2017 به آماری شگفت انگیز در زمینه فروش خودروهای خود دست یافته است و موفق شد به رکورد تاریخی در فروش جهانی برسد.

گروه PSA از پنج برند خودرو شامل پژو، سیتروئن، اوپل، DS و واکسهال، همراه با طیف گسترده‌ای از خدمات هوشمند حمل و نقل تحت برند Free2Move تشکیل شده است و هدف آن تبدیل شدن به خودروسازی بزرگ و ارائه‌ دهنده محبوب خدمات حمل و نقل در سطح جهانی می باشد.

 گروه خودرو سازی PSA  گروه خودرو سازی PSA

کارلوس تاوارس رئیس هیئت مدیره‌ی گروه PSA در این رابطه گفت:

نتایج عالی فروش در برندهای پژو، سیتروئن و DS، همراه رشد چشمگیر برای چهارمین سال متوالی، گواه توانایی ما برای افزایش سودآوری پایدار است. رویکرد سریع، مشتری‌ مدار و جامعه‌ محور ما نتیجه بخش بوده است. اضافه شدن برندهای واکسهال و اوپل، فرصتی فوق‌ العاده برای تقویت ارزش‌ آفرینی PSA محسوب می‌ شود.

گروه خودرو سازی PSA

آمار فروش خودروهای این گروه خودروسازی ۱۵.۴ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته و در سال 2017 تعداد ۳.۶۳ میلیون دستگاه خودرو وارد بازار رقابت کرده اند. درآمد این گروه به ۶۵.۳ میلیارد یورو و سود مستمر کل گروه به ۹۹۱.۳ میلیون دلار رسیده است. در منطقه خاورمیانه و آفریقا تعداد ۶۱۸,۸۰۰ واحد به فروش رسید که ۲۶,۸۰۰ واحد آن به برند اوپل متلق بود. کارخانه کنیترای مراکش، راه‌اندازی خط تولید محلی در کنیا و اتیوپی و امضای تفاهم‌ نامه برای ساخت کارخانه جدید در وهران الجزیره از جمله پیشرفت های این گروه خودروسازی PSA به شمار می آیند.

  •  آرون گروپس

گروه خودرو سازی PSA

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *