دسته ها
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

10 قدم طلایی برای افزایش اراده و پشتکار

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۱ دی ۱۳۹۶
  • دیدگاه‌ها برای 10 قدم طلایی برای افزایش اراده و پشتکار بسته هستند

اراده در انجام کارها می تواند زندگی انسان را دگرگون کند و به آن نظم دهد. با افزایش اراده یک قدرت و انگیزه ی درونی در شما برای رسیدن به موفقیت ایجاد می شود داشتن و نداشتن اراده عامل تعیین کننده موفقیت و پیروزی شما در مسیر رسیدن به اهداف است.

وجود دو مهارت اساسی در انسان او را به فردی مقتدر و توانمند تبدیل می کند اراده به شما این قدرت را می دهد که در انتخاب کارها و انجام آن ها قاطع باشید و نظم به سریع و بهتر انجام دادن کارها کمک می کند. افرادی که دارای اراده قوی هستند در زمان سختی و مشکلات هم دست از تلاش نمی کشند و همیشه راهی برای رسیدن به اهدافشان می یابند. در مقابل بسیاری از افراد از نداشتن اراده رنج می برند با خواندن این مطلب شما می توانید گام های طلایی در جهت افزایش اراده بر دارید.

افزایش اراده و قدرت تصمیم گیری

راهکارهای طلایی افزایش اراده:

سه نیرو تحت عنوان های “من می خواهم” ” من نمی توانم” “من می توانم” در مغز انسان وجود دارد که این سه نیرو به وسیله یکدیگر نیروی اراده را در انسان می سازند و با ضعف عملکرد این سه بخش و کمبود انرژی در آن، نیروی اراده انسان نیز کم می شود. برای طی کردن مسیر موفقیت در افزایش اراده تان با ما همراه باشید.

1- انجام فعالیت های مدیتیشن موجب افزایش اراده می شود:

انجام فعالیت های مدیتیشن نیروی قسمت هایی لز مغز را افزایش می دهد و با بزرگ کردن این بخش ها در مغز، ارتباط مغز با سایر بخش ها که در تصمیم گیری ها نقش دارند بیشتر می کند. فعالیت نهای مدیتیشن را به مدت ده دقیقه در طول روز انجام دهید دوره زمانی مناسب برای انجام این فعالیت ها دو ماه می باشد. فعالیت های مدیتیشن بر روی قسمت های فیزیکی اراده و مغز تأثیرگذار می باشند.

بالا بردن اراده و موفقیت

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
دیدگاه‌ها برای 10 قدم طلایی برای افزایش اراده و پشتکار بسته هستند دیدگاه برای این نوشته