دسته ها
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

مدل های کت و شلوار رسمی مردانه زیبا و متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۲۷ آذر ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب انواع مدل کت و شلوار رسمی مردانه را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کت و شلواری متناسب با فرم اندام تان را برای پوشیدن انتخاب کنید.

انتخاب کت و شلوار شیک کار نسبتا دشواری است و بهتر است آقایان برای خرید کت و شلوارهای خود دقت و حوصله بیشتری را به خرج دهند. مدل کت و شلوار اداری مردانه از انواع کت و شلوارهای مناسب برای مهمانی و جلسات مهم است و شما می توانید با پوشیدن این مدل لباس ها در جلسات شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید، در ادامه مطلب جدیدترین مدل های کت و شلوار رسمی مردانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

کت و شلوار مردانه در انواع مدل های کت و شلوار اسپرت و کت و شلوار مردانه مجلسی و کت و شلوار رسمی موجود است که هر کدام از این مدل ها برای مکان های خاصی مناسب هستند و بهتر است شما با توجه به مکانی که می خواهید کت شلوار را در آنجا بپوشید طرح و رنگ آن را انتخاب نمایید.

مدل کت و شلوار رسمی و زیبا مردانه

مدل کت و شلوار رسمی مردانه

رنگ و مدل کت و شلوار مردانه اگر بدرستی انتخاب شود شما شیک پوش و آراسته تر از همیشه به نظر می رسید. در ادامه تصاویری از انواع طرح های کت و شلوار مردانه شیک را مشاهده خواهید کرد.

مدل کت و شلوار سرمه ای

مدل های شیک کت و شلوار مردانه

کت های تکی به درد مجالس رسمی نمی خورند بنابراین بهتر است در جلسات رسمی از کت تک مردانه استفاده نکنید.
کت و شلوار رسمی باید از بین رنگ های تیره نظیر سرمه ای و مشکی و … انتخاب شود.
اگر شما تمایل دارید از کت و شلوارهای طرح دار در مهمانی ها و جلسات رسمی استفاده کنید بهتر است کت و شلوارهایی را برای پوشیدن انتخاب کنید که خط آن ها نازک هستند و زیاد جلب توجه نمی کنند.
برای جلسات و مهمانی ها رسمی هرگز از کت های سه دکمه استفاده نکنید برای این مکان ها کت های دو دکمه و تک دکمه انتخاب ایده آل و مناسبی هستند همچنین می توانید در این مکان ها از کت های دو چاک و یا یک چاک استفاده کنید که کت های دو چاک خوش فرم و زیباتر هستند.
پوشیدن پیراهنی مناسب زیر کت از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهتر است زیر کت های رسمی پیراهن آبی آسمانی ساده و کم رنگ و یا پیراهن سفید بپوشید و اگر کت شما خط دار است زیر آن پیراهن ساده بپوشید توجه داشته باشید زیر کت های رسمی نباید پیراهن آستین کوتاه بپوشید.

مدل کت و شلوار رسمی و ساده

  •  قاصدک 24
  •  مبل و میز

کت و شلوار ساده مردانه

مدل کت و شلوار رسمی مردانه شیک و زیبا

مدل کت و شلوار شیک مردانه

مدل کت و شلوار خاکستری مردانه

کت و شلوار خاکستری و ساده مردانه

کت و شلوار خاکستری و ساده مردانه

مدل کت و شلوار مردانه با رنگی زوشن

مدل کت و شلوار شیک و ساده مردانه

مدل کت شلوار رسمی و شیک

مدل کت و شلوار مشکی و شیک مردانه

مدل کت و شلوار مشکی و ساده مردانه

مدل کت و شلوار خاکستری و ساده مردانه

کت و شلوار رسمی و زیبا

مدل کت و شلوار ساده و جدید مردانه

مدل کت و شلوار مردانه شیک

کت و شلوار رسمی مردانه مشکی

کت و شلوار مشکی و ساده مردانه

مدل کت و شلوار زیبا و شیک مردانه

مدل کت و شلوار مردانه زیبا و جدید

مدل کت و شلوار تیره مردانه

کت و شلوار شیک و رسمی

اگر شما تمایل دارید شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید بهتر است از کراوات در مهمانی های رسمی استفاده کنید. کراوات با رنگ هایی نظیر بنفش و قرمز و … برای مدل کت و شلوار رسمی مناسب تر هستند.
انتخاب رنگ و جنس کمربند و شلوار یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهتر است از کمربندهای مشکی و ساده و چرمی برای کت و شلوارهای رسمی استفاده کنید. برای داشتن ظاهری رسمی و ساده تر نیز کفش های مشکی و ساده و ترجیحا نوک تیز می توانند انتخاب ایده آل و مناسب باشند توجه داشته باشید که کفش رسمی نباید بیشتر از ۳ سانتی متر پاشنه داشته باشد. توجه به رنگ جوراب نیز برای آراسته تر به نظر رسیدن یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد بهتر است برای داشتن ظاهری رسمی تر از جوراب ها با رنگ های مشکی و یا سرمه ای تیره استفاده کنید.

مدل کت و شلوار رسمی مردانه قهوه ای

مدل کت و شلوار قهوه ای مردانه

مدل کت و شلوار مردانه ساده و جذاب

کت و شلوار ساده و زیبا مردانه

مدل کت و شلوار مشکی و ساده مردانه

مدل کت و شلوار مشکی و زیبا مردانه

مدل کت و شلوار ساده و مشکی مردانه

کت و شلوار ساده و مشکی مردانه

کت و شلوار شیک و ساده مردانه

کت و شلوار اداری و شیک مردانه

مدل کت و شلوار ساده و شیک مردانه

کت و شلوار زیبا و شیک مردانه

مدل کت شلوار مردانه جدید و زیبا

مدل کت و شلوار ساده

مدل کت و شلوار شیک و رسمی مردانه

مدل کت و شلوار رسمی مردانه

مدل کت و شلوار رسمی و شیک مردانه

کت و شلوار سورمه ای شیک مردانه

مدل کت و شلوار جدید مردانه

کت شلوار مردانه اداری و زیبا

کت و شلوار ساده و رسمی مردانه

مدل کت شلوار رسمی مردانه شیک

کت و شلوار خاکستری و طرح دار مردانه

کت و شلوار طرح دار و خاکستری مردانه

جدیدترین مدلهای کت و شلوار مردانه

همانطور که مانتو جزو پوشش های ضروری برای خانم در زمان رفتن به مجالس رسمی می باشد یکی از لباس های رسمی در بین آقایان نیز کت و شلوار است که ظاهری شیک و رسمی به آن می دهد و در رنگ و طرح های مختلفی وجود دارد که بسته به سلیقه تان می توانید طرحی زیبا و شیک را انتخاب کنید و همچنین در زمان انتخاب به نکات پوشیدن کت و شلوار و رنگ نیز دقت داشته باشید و رنگی را برای کت و شلوار انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوست تان باشد.

کت و شلوارمردانه آبی روشن

استفاده از کت و شلوار برای آقایان در مکان های اداری به عنوان یک پوشش ضروری محسوب می شود و اکثر آقایان علاقه زیادی به پوشیدن کت و شلوار دارند، در ادامه مطلب جدیدترین مدلهای کت و شلوار مردانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید با استفاده از مدل های زیر کت و شلوار زیبا و شیکی را انتخاب کنید و شیک پوش و منحصر به فرد به نظر آیید، بنابراین اگر به دنبال مدلی شیک و متفاوت برای خرید یا دوخت کت و شلوار مردانه هستید پیشنهاد می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 کت و شلوار رسمی مردانه با طرح زیباکت و شلوار ساده و شیکخاص ترین مدل کت و شلوار رسمی مردانهجدیدترین مدل کت و شلوار رسمی مردانهکت و شلوار با طرح زیباکت و شلوار شیک و رسمیکت و شلوار مردانه شیککت و شلوار مردانه با طرح زیباکت و شلوار رنگ روشنکت و شلوار مردانه شیک اداریکت و شلوار رسمیکت و شلوار رسمی و زیباکت و شلوار اداری برای آقایانکت و شلوار مردانه در طرح شیککت و شلوار مردانه شیک

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل کت و شلوار مردانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کت شلوار مناسبی را انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل کت و شلوار کلیک کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *