دسته ها
جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰

حسین شمس به سحر قریشی تیکه انداخت!!!!

  • زهره امامی
  • ۳ دی ۱۳۹۶
  • ۰

کنایه شمس به سحر قریشی است، چرا که این هنرمند چندی پیش در یک کلیپ تصویری گفته بود کار درستی می کنند که به بانوان اجازه حضور در استادیوم ها را نمی دهند.

حسین شمس بازیکن سابق فوتبال و مربی فوتسال اهل ایران است. وی مدرس رسمی فیفا و عضو کمیته فنی فوتسال فیفا نیز می‌باشد. وی سابقه دو دوره مربی‌گری در تیم ملی فوتسال ایران در سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱ را دارد.

واکنش حسین شمس به درخواست میزبانی ایران

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران درباره درخواست ایران برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ فوتسال گفت: چرا باید میزبانی را به ما بدهند وقتی به بانوان اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را نمی‌دهیم.

حسین شمس در ادامه صحبت هایش گفته است:

« اگر میزبانی را به ایران ندهند، به خاطر منع ورود بانوان است. متاسفانه این کار را بدون هیچ منطقی انجام می‌دهند و سخت‌گیری می‌کنند. برخی نیز در این میان خود شیرینی کرده و می‌گویند خانم‌ها اگر به ورزشگاه بروند، منقلب می‌شوند؛ سپس عکس‌های همان فرد در ورزشگاه‌ها منتشر می‌شود!!! مطمئن باشید اگر بانوان به ورزشگاه ها بیایند، تمام بداخلاقی‌ها از بین خواهد رفت.»

  • کالا چیو

کنایه شمس به سحر قریشی است چرا که این هنرمند چندی پیش در یک کلیپ تصویری گفته بود کار درستی می کنند که به بانوان اجازه حضور در استادیوم ها را نمی دهند.

او هم چنین گفته بود اگر قرار باشد به استادیوم برود و در کنار مردان قرار بگیرد، منقلب خواهد شد! این در حالی است که او برای تماشای یکی از بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به استادیوم رفته بود.

تیکه حسین شمس به سحر قریشی

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.