دسته ها
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

تلاش اپل در تصاحب 5 شرکت بنام

  • نرگس کوهستانیان
  • ۳ دی ۱۳۹۶
  • ۰

شرکت اپل تاکنون به خرید بیش صدها پلتفرم و نرم افزار در عرضه فناوری و داده ها کرده است. اخیرا هم به نظر می رسد این شرکت معروف دنیای فناوری قصد خرید دستگاه هایی از جمله دیش (Dish)، دارم اسکای، ترانزیت و پینترست ویلپ (Yelp) دارد.

اپل صاحب نام که سالهاست نامش بر فراز لیست شرکت های فناوری و نرم افزارها خودنمایی می کند این روزها هم در تلاش برای تصاحب جندین شرکت و پلتفرم است.

اپل به دنبال 5 شرکت معروف

اپل که یکی از شرکت های شناخته شده دنیای فناوری و اطلاعات است، این روزها در تلاش برای خرید چندین شرکت فناوری است. اپل تا به حال صدها نرم افزار مشهور را خریده داری کرده است. حدس و گمان های زیادی برای خرید این 5 شرکت زده شده است. در اینجا ما به معرفی 5 شرکت که ممکن است اپل آن ها را خریداری کند.

ترانزیت (Transit)

تصاحب نرم افزار ترانزیت می تواند به پیشرفت شرکت اپل کمک می کند. اپل که قبلا اپل میس را خریداری کرده است حالا به نظر می رسد نرم افزار ترانزیت بهتر عمل کند.  ترانزیت برنامه ها را منابع عمومی و فردی به نام لیو را به روز می کند.  ترانزیت از نرم افزارهای حمل و نقل است که شبانه روزی کار می کند.

اپل در جستجوی 5 نرم افزار

  • کالا چیو
  •  قاصدک 24

دیش (Dish)

اگر اپل موفق به خریداری این نرم افزار شود می توان گفت بیشترین هزینه را صرف خرید این دستگاه کرده است.این دستگاه به دو طریق می تواند برای اپل مفید باشد. دیش برای آمریکایی ها بخاطر خدمات شبکه های ماهواره ای نام آشناست.

دیش یک سرویس تلویزیون زنده است که 13 میلیون مشترک را داراست که می تواند در افزایش درآمد شرکت اپل شود. این شرکت می تواند به تلفیق چندین نرم افزار  کمک کند.

اپل در جستجوی 5 نرم افزار

پینترست

این نرم افزار که بدلیل فناوری و تکنولوژی هوش مصنوعی معرو ف شده است. این طور به نظر می رسد اپل قصد خرید این نرم افزار است. نرم افزار پینترست با بیشتر از 150 میلیون کاربر جوان می تواند در پیشرفت اپل دستی داشته باشد. قیمت این پلتفرم تقریبا 11 میلیون دلار است.

اپل در جستجوی 5 نرم افزار

یلپ (Yelp)

برای برنامه آی مسیج به کار می رود. استفاده از نرم افزار یلپ می تواند بهبود عملکرد سیستم عامل شود. کاربران اپل می توانند برنامه را در موبایل دانلود کنند و لاگین درست کنند تا با ساختن لاگین به نرم افزار یلپ دسترسی داشته باشند. این نرم افزار در تعییین قرار ملاقات و پیشنهاد مکان های مناسب  و نشان دادن عکس های مکان های مختلف مفید باشد.

اپل در جستجوی 5 نرم افزار

دارک‌ اسکای (Dark Sky)

این نرم افزار که مربزو ب آب و هواشناسی می شود به درد کسانی که روزانه به دنبال اخبار داغ و به روز هواشناسی هستند می خورد. دارک اسکای برای پیش بینی آب و هو ا بسسیار دقیق عمل می کند. شرکت با استفاده از شبکه های عصبی اطلاعات و داده های بسیار مفید می تواند این پیش بینی را درست و دقیق اعلام کند.

اپل در جستجوی 5 نرم افزار

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.