دسته ها
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک با چند طراحی زیبا

  • نرگس بستگان
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب نکاتی را همراه با گالری عکس هایی از دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم که می توانید با استفاده از این نکات اساسی و عکس های ارائه شده پذیرایی کوچک خود را زیبا و خاص طراحی دکور کنید.

دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک را نباید به عنوان یک محدود کننده دید و از چیدمان زیبایی آن نا امید شد هر فضا هرچند کوچک و بزرگ با چیدمان درست و اصولی بی نهایت زیبا و شیک جلوه خواهد کرد.

دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک و زیبا

اتاق پذیرایی و نشیمن یکی از اساسی ترین نقاط هر خانه به حساب می آید زیرا جایی است که شما و خانواده تان در آن وقت می گذرانید و از کنار یک دیگر بودن لذت می برید.

دکوراسیون منزل

پذیرایی خانه ها تنها جای شما و خانواده تان نیست بلکه مکانی است برای برای تمامی دوستان و آشنایانی که به خانه شما رفت و آمد دارند بنابر این وقتی به موضوع طراحی دکور می رسیم باید به تمام نکاتی که باعث تماشایی تر شدن فضا می شود دقت داشته باشید.

دکوراسیون منزل

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

البته کاربردی بودن این دکوراسیون نیز مسئله مهمی ایست مخصوصا در خانه های کوچک که این کار را دشوار تر می کند اگر دکوراسیون پذیرایی شما کاربردی نباشد و تنها جلوه زیبایی داشته باشد خیلی سریع جذابیت خود را از دست می دهد. در ادامه این مطلب گالری از تصاویر دکوراسیون اتاق پذیرایی خانه های کوچک برای شما عزیزان قرار داده ایم.

دکوراسیون پذیرایی برای خانه های کوچک

پارتیشن بندی خانه های کوچک  دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک

چیدمان پذیرایی های کوچک  دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک

دکوراسیون منزل

چیدمان خانه های کوچک

کاغذ دیواری پذیرایی شیک  دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک

طراحی دکور خانه های کوچک

چیدمان آپارتمان کوچک

دکوراسیون منزل

در فضاهای کوچک از پنجره های بزرگ و قدی یا به قولی از دیوار شیشه ای استفاده کنید شک نکنید که نور زیاد باعث دلباز شدن فضا می شود .

دکوراسیون پذیرایی کوچک

رنگ دیوار نیز بی شک  یکی از اصلی ترین موضوعات دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک است رنگ می تواند جو و اتمسفر یک فضا را کاملا تغییر دهد و ماهیت آن را به کل دچار دستخوش کند و آن را کوچک تر و یا بزرگ تر نشان دهد بهترین راه حل این است که از رنگ سفید برای دیوار ها و برای اثاثیه خانه از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید در خانه های کوچک تا می توانید از رنگ های تیره خود داری کنید.

دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک

در پذیرایی های کوچک چون شما نیاز کاربردی تری از فضا دارید تلویزیون را حتما به دیوار متصل کنید تا از تمام فضا به خوبی بتوانید استفاده کنید. امیدواریم از نکات ارائه شده و همچنین تماشای گالری عکس های دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک نهایت لذت و استفاده را برده باشید و توانسته باشیم برای یک طراحی دکور شیک و زیبا به شما دوستان عزیز کمک کرده باشیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.