دسته ها
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

تزیین پنجره آشپزخانه با چند ایده زیبا و ارزان

  • نرگس بستگان
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۶
  • ۰

پنجره آشپزخانه یکی از نقاط کانونی هرخانه ای است که می توانید با ایده های ارائه شده آن را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید و از آن لذت ببرید بی شک پنجره در آشپزخانه یک نقطه قوت قوی به حساب می آید که برای تزیین دکوراسیون به شما کمک میکند.

در این مطلب چند ایده تازه و جدید برای تزیینات پنجره آشپزخانه برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم تا با استفاده از این نکات درباره تزیینات زیبایی پنجره آشپزخانه بتوانید به زیبایی دکوراسیون آشپزخانه خود بیافزایید.

چند ایده برای تزیین پنجره آشپزخانه

بی شک یکی از ساده و رایج ترین مدل های تزیینات پنجره، پرده است، اما راه های دیگری نیز برای زیبایی پنجره آشپزخانه وجود دارد البته پرده نیز در نوع خود زیبا و کاربردی است.

چیدمان آشپزخانه

لازم نیست حتما پرده انتخابی شما خیلی درهم بر هم و شلوغ باشد برای تزیین آشپزخانه می توانید از پرده های ساده با رنگ هایی مطابق رنگ دکوراسیون منزل و آشپزخانه خود استفاده کنید البته استفاده از پرده های ساده نیز بستگی به نوع چیدمان و دکوراسیون منزل شما دارد در یک خانه که چیدمانی رسمی دارد نمی توان از پرده های ساده انتخاب کرد.

دکوراسیون آشپزخانه

می توانید از پرده آشپزخانه ساده نیز استفاده کنید این مدل پرده های ساده چین دار با یک میله درست به اندازه پنجره متصل می شود این مدل پرده بیشتر برای پنجره های کوچک آشپزخانه کاربرد دارد.

 تزیین پنجره آشپزخانه

برای دیزاین پنجره آشپزخانه شما می توانید از رنگ های ویترای که مختص نقاشی روی شیشه است نیز استفاده کنید و طرح های زیبا و خلاقانه ای را روی پنجره آشپزخانه خود پیاده کنید تا شاهد نور های رنگی زیبا و خیره کننده نیز باشید.

می توانید از آویز های زینتی نیز برای تزیینات آشپزخانه خود استفاده کنید این مدل آویز ها را می توانید خودتان نیز در منزل بسازید و با هزینه اندکی به پنجره خود جلوه دهید.

تزیین پنجره آشپزخانه

تزیینات ساده پنجره

خشک کردن میوه ها و ادویه ها یکی از بامزه ترین روش های دیزاین پنجره آشپزخانه است که به سادگی انجام می شود.

تزیین پنجره آشپزخانه

در ادامه این مطلب تصاویر تزیینات پنجره آشپزخانه را برای شما دوستان عزیز و هنرمند به اشتراک گذاشته ایم.

  تزیین پنجره آشپزخانه   استفاده از استیکر برای تزیین آشپزخانه   پرده ساده برای آشپزخانه

استفاده از گل های خشک برای تزیین آشپزخانه   گلخانه در آشپزخانه

تزیین پنجره آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

تزیین پنجره آشپزخانه

پنجره آشپزخانه

استفاده از دکوری های ساده برای پنجره های طاق دار نیز می تواند به شما برای تزیینات پنجره کمک کند. و اما یکی از زیبا ترین مدل های تزیینات پنجره، تبدیل کردن آن به یک گلخانه کوچک و ساده است که با استفاده از گل های متعدد در گلدان های کوچک و بزرگ به زیبایی آشپزخانه کمک می کند و شما می توانید از تماشایی آن ها در آشپزخانه نهایت لذت را ببرید و با این کار روح جاویدان زندگی را در فضایی منزل خود به حرکت در آورید.

تزیین آشپزخانه

امیدواریم از تماشای مدل های ارائه شده تزیین پنجره آشپزخانه نهایت لذت و استفاده را برده باشید و توانسته باشیم برای یک تزیین زیبا و کم هزینه شما دوستان عزیز را همراهی کرده باشیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.