دسته ها
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تزیین پنجره آشپزخانه با چند ایده زیبا و ارزان

  • نرگس بستگان
  • ۱۰ دی ۱۳۹۹
  • ۰

پنجره آشپزخانه یکی از نقاط کانونی هرخانه ای است که می توانید با ایده های ارائه شده آن را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید و از آن لذت ببرید بی شک پنجره در آشپزخانه یک نقطه قوت قوی به حساب می آید که برای تزیین دکوراسیون به شما کمک میکند.

در این مطلب چند ایده تازه و جدید برای تزیین پنجره آشپزخانه برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم تا با استفاده از این نکات درباره تزیینات زیبایی پنجره آشپزخانه بتوانید به زیبایی دکوراسیون آشپزخانه خود بیافزایید.

چند ایده برای تزیین پنجره آشپزخانه

بی شک یکی از ساده و رایج ترین مدل های تزیینات پنجره، پرده است، اما راه های دیگری نیز برای زیبایی پنجره آشپزخانه وجود دارد البته پرده نیز در نوع خود زیبا و کاربردی است.

چیدمان آشپزخانه

لازم نیست حتما پرده انتخابی شما خیلی درهم بر هم و شلوغ باشد برای تزیین آشپزخانه می توانید از پرده های ساده با رنگ هایی مطابق رنگ دکوراسیون منزل و آشپزخانه خود استفاده کنید البته استفاده از پرده های ساده نیز بستگی به نوع چیدمان و دکوراسیون منزل شما دارد در یک خانه که چیدمانی رسمی دارد نمی توان از پرده های ساده انتخاب کرد.

دکوراسیون آشپزخانه

می توانید از پرده آشپزخانه ساده نیز استفاده کنید این مدل پرده های ساده چین دار با یک میله درست به اندازه پنجره متصل می شود این مدل پرده بیشتر برای پنجره های کوچک آشپزخانه کاربرد دارد.

 تزیین پنجره آشپزخانه

برای دیزاین پنجره آشپزخانه شما می توانید از رنگ های ویترای که مختص نقاشی روی شیشه است نیز استفاده کنید و طرح های زیبا و خلاقانه ای را روی پنجره آشپزخانه خود پیاده کنید تا شاهد نور های رنگی زیبا و خیره کننده نیز باشید.

  • کالا چیو

می توانید از آویز های زینتی نیز برای تزیینات آشپزخانه خود استفاده کنید این مدل آویز ها را می توانید خودتان نیز در منزل بسازید و با هزینه اندکی به پنجره خود جلوه دهید.

تزیین پنجره آشپزخانه

تزیینات ساده پنجره

خشک کردن میوه ها و ادویه ها یکی از بامزه ترین روش های دیزاین پنجره آشپزخانه است که به سادگی انجام می شود.

تزیین پنجره آشپزخانه

در ادامه این مطلب تصاویر تزیینات پنجره آشپزخانه را برای شما دوستان عزیز و هنرمند به اشتراک گذاشته ایم.

  تزیین پنجره آشپزخانه   استفاده از استیکر برای تزیین آشپزخانه   پرده ساده برای آشپزخانه

استفاده از گل های خشک برای تزیین آشپزخانه   گلخانه در آشپزخانه

تزیین پنجره آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

تزیین پنجره آشپزخانه

پنجره آشپزخانه

استفاده از دکوری های ساده برای پنجره های طاق دار نیز می تواند به شما برای تزیینات پنجره کمک کند. و اما یکی از زیبا ترین مدل های تزیینات پنجره، تبدیل کردن آن به یک گلخانه کوچک و ساده است که با استفاده از گل های متعدد در گلدان های کوچک و بزرگ به زیبایی آشپزخانه کمک می کند و شما می توانید از تماشایی آن ها در آشپزخانه نهایت لذت را ببرید و با این کار روح جاویدان زندگی را در فضایی منزل خود به حرکت در آورید.

تزیین آشپزخانه

تصاویر جدیدتری از تزیینات پنجره آشپزخانه

پنجره آشپزخانه در واقع نقطه کانونی آشپزخانه هر منزلی محسوب می شود، از این رو می تواند نقش زیادی در زیبایی ظاهر این فضا داشته باشد، حال ممکن است عده ای از افراد از ظاهر پنجره آشپزخانه شان دلزده شده باشند و بخواهند دکوراسیون آن را عوض کنند، ایده های ارزان و ساده بسیاری وجود دارد که می تواند خیلی راحت و در کمترین زمان صورت گیرد، بنابراین در صورتی که به دنبال روشهایی ساده برای زیباتر کردن پنجره آشپزخانه منزل خود می گردید، در ادامه تصاویری دیگر از این نوع تزیینات زیبا را به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

تزیینات پنجره آشپزخانه مدرن

در تصاویر بالا با ایده های جذاب و متنوعی از دیزاین پنجره آشپزخانه آشنا شدید، همانطور که گفتیم روشهای جدید و زیبای زیبای برای تزیینات پنجره آشپزخانه می تواند وجود داشته باشد؛ نصب مدل پرده کرکره ای زیبا، برجسته کردن چهار چوب پنجره از طریق رنگ کردن و یا چسباندن برچسب یا استیکر، استفاده از گلهای طبیعی برای دیزاین پنجره و غیره نمونه هایی از این نوع تزیینات هستند، همچنین استفاده از شید های چوبی نیز علاوه بر ایجاد یک دکوراسیون روستیک و زیبا در منزل می تواند مانند پرده عمل کرده و فضای داخلی خانه را در برابر دید نامحرمان و همسایگان که از بیرون می توانند نظاره گر داخل خانه باشند را بپوشاند. در اینجا می توانید با مدلهای جدیدتری از دیزاین پنجره آشپزخانه با ایده های ساه و جذاب آشنا شوید.

تصاویری از دیزاین پنجره آشپزخانه

دیزاین پنجره آشپزخانه

دیزاین جدید پنجره آشپزخانه

انواع دیزاین پنجره آشپزخانه

تزیینات پنجره آشپزخانه ایرانی

تزیین پنجره آشپزخانه ایرانی

مدل تزیینات پنجره آشپزخانه

تزیینات جذاب پنجره آشپزخانه

مدل تزیین پنجره آشپزخانه

تزیینات زیبای پنجره آشپزخانه

تزیینات جدید پنجره آشپزخانه

تزیینات شیک پنجره آشپزخانه

تزیینات پنجره آشپزخانه

ایده تزیین پنجره آشپزخانه

امیدواریم از تماشای مدل های ارائه شده تزیین پنجره آشپزخانه نهایت لذت و استفاده را برده باشید و توانسته باشیم برای یک تزیین زیبا و کم هزینه شما دوستان عزیز را همراهی کرده باشیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.