دسته ها
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

دستگیری زنی که شوهر سومش را با همدستی مردی غریبه به قتل رسانده بود.

  • بهاره سلطانی
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

زنی که با همدستی یک مرد غریبه، همسر سومش را به قتل رسانده بود دستگیر و تحویل مراجع قانونی داده شد. در ادامه می توانید جزئیات این خبر را مطالعه کنید.

با گزارش مردی میانسال مبنی بر مفقود شدن پسرش، تحقیقات پلیس برای یافتن سر نخ ها آغاز شد. مرد میانسال در توضیحاتش گفت:روزهای اول وقتی سراغش را از همسرش گرفتم او گفت که پسرم به سفر رفته است اما نمی‌دانم چرا این سفر آنقدر طولانی شد. از همان روز اول نگران پسرم بودم تا اینکه چند روز قبل وقتی به خانه‌اش رفتم فهمیدم هیچ‌کس در آنجا نیست. همسایه‌ها گفتند عروسم همراه با فرزندانش آنجا را ترک کرده است. این مرد ادامه داد: عروسم زنی بیوه بود که با پسرم ازدواج کرد و از مدتی قبل نیز با او دچار اختلاف شده بود.

بعد از اظهارات پدر فرد مفقود شده، تحقیقات پلیس آغاز و آنها به خانه مرد جوان رفتند، در گوشه حیاط آثار حفر گودال و خاکهای تازه ایی که رویش را پوشانده بود کشف شد. نیروهای تحقیقاتی پلیس بعد از تخلیه خاک گودال با جسد مرد مفقود شده روبرو شدند.
اقدامات برای دستگیری همسر مقتول آغاز و رد پای او از طریق ثبت نام پسرش در مدرسه یکی از محله های دور افتاده پیدا شد و زن جوان که با مردی غریبه زندگی می کرد دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شد.

دستگیری زنی که شوهر سومش را کشت

در طی بازجویی ها زن جوان با اعتراف به قتل همسر سومش گفت:

مقتول سومین شوهرم بود. من ۸سال قبل در تنکابن با مردی ازدواج کردم و صاحب فرزندی شدم اما او یکباره ناپدید شد. مدتی برای پیدا کردن شوهرم تلاش کردم اما فایده‌ای نداشت. به همین دلیل مدتی بعد با مرد دیگری ازدواج کردم. خانواده شوهر دومم از ابتدا با ازدواج ما مخالف بودند و یک روز او گفت برای ادامه تحصیل به ترکیه می‌رود اما دیگر برنگشت. من هم مجبور شدم به شکل غیابی از او طلاق بگیرم.

  •  بلیط کیش

شوهر سومم(مقتول) مرد سختگیری بود. با اینکه از او نیز صاحب یک فرزند شده بودم اما اجازه نمی‌داد بدون اجازه‌اش از خانه بیرون بروم. می‌خواستم طلاق بگیرم اما شوهرم حاضر به جدایی نمی‌شد. در این میان با مرد غریبه‌ای آشنا شدم و با همدستی او نقشه قتل شوهرم را کشیدم.

زن جوان سپس به جزئیات قتل شوهرش پرداخت و گفت که در حین خواب شوهرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس با حفر گودالی به بهانه ایجاد حوض در خانه، جسد را در گوال دفن کرده است. بعد از اعترافات زن، صحنه جنایت بازسازی وپرونده نیز برای کیفر خواست ارسال شد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.