دسته ها
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

آموزش آرایش لب و نکاتی برای برجسته کردن لب

  • ندا خوشرو
  • 13 ژوئن 2017
  • ۰

تاثیر لب ها در زیبایی و جذابیت چهره را نمی توان نادیده گرفت در ادامه این مطلب آموزش آرایش لب ها و نحوه برجسته کردن لب ها را به صورت مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد.

اگر میکاپ لب ها به صورت صحیحی انجام شود زیبایی و جذابیت ظاهری شما چند برابر خواهد شد. اگر شما مهارت لازم برای میکاپ کردن و برجسته سازی لب هایتان را ندارید می توانید با کمک مطالب آموزش میکاپ لب مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید.

با کمک رژلب می توانید به لب هایتان فرم و حالت زیبایی را بدهید همچنین می توانید با کمک میکاپ کردن لب ها عیب های موجود در لب هایتان را بپوشانید.

مدل آرایش شیک لب

آموزش آرایش لب به همراه نکات طلایی برای برجسته کردن لب ها

قبل از انجام میکاپ لب ها ابتدا باید رژلب با رنگ مناسبی را انتخاب کنید. انتخاب رنگ رژلب مانند نحوه میکاپ لب ها از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما رژلب با رنگ مناسبی را برای فرم دادن به لب هایتان انتخاب کنید چهره و ظاهری متفاوت و بدون نقص پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که میکاپ لب ها اگر به شیوه ای صحیح انجام شود می تواند باعث پوشاندن عیب های موجود در لب های شما شود.

مدل آرایش لب

آموزش مرحله به مرحله میکاپ لب ها

بعد از انتخاب رنگ رژلبی که با رنگ پوست شما همخوانی دارد می توانید با کمک آموزش میکاپ لب که در ادامه مطلب برای شما همراهان عزیز قرار داده ایم لب هایتان را به بهترین شکل ممکن میکاپ کنید:

مدل میکاپ لب

۱. لب هایتان را کاملا تمیز کنید و فوندیشن و یا پودر را روی لب هایتان بزنید.
۲. لب هایتان را به حالت کشیده و جدا از یکدیگر نگه دارید.
۳. با کمک خط لب ابتدا لب بالایی را از گوشه لب تا به طرف وسط لب خط بکشید سپس لب پایین را خط لب بکشید؛ توجه داشته باشید که رنگ خط لب باید کمی تیره تر از رنگ رژ لب انتخابی تان باشد.
۴. بعد از انتخاب رنگ رژلب ابتدا به لب بالایی رژ بزنید سپس به لب پایینی خود رژلب بزنید.

آموزش مرحله به مرحله آرایش لب
۵. در انتهای آموزش آرایش لب ها با کمک یک براق کننده لب هایتان را درخشنده و براق کنید.

زدن برق لب

آموزش برجسته کردن لب ها

اگر تمایل دارید لب هایتان بعد از انجام آرایش برجسته باشند و برآمدگی آن ها بیشتر به نظر برسد بهتر است اگر لب هایتان باریک است از خط لبی پر رنگ تر از رژلب استفاده کنید و خط لب را دور لب و زیر خط اصلی لب ها و مماس با آن ها بکشید و با کمک انگشت رنگ خط لب را روی لب هایتان پخش کنید سپس رژلب را روی لب هایتان بزنید با این روش لب هایتان پهن تر از حد معمول به نظر می رسند. برای برجسته کردن لب های باریک در پایان با کمک یک مداد سفید رنگ خطی کامل زیر لب پایین تان بکشید.

برجسته کردن لب های باریک
برای آرایش کردن لب های درشت و پهن خط لب را روی خط اصلی لب هایتان بکشید سپس با کمک رژلبی مناسب روی لب هایتان رژ بزنید و برای برجسته کردن لب ها خطی سفید را با کمک مداد سفید زیر لب ها و وسط آن ها بکشید.
برای برجسته کردن لب ها انتخاب خط لبی که با رنگ لب ها همخوانی داشته باشید یکی از مهم ترین موارد است.

مراحل آرایش کردن لب ها

آموزش تصویری میکاپ لب ها

در ادامه این مطلب آموزش آرایش لب ها به صورت تصویری و مرحله به مرحله را برای لب های باریک و پهن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل آرایش لب ها نهایت لذت را ببرید.

  آرایش زیبا و شیک لب ها نحوه آرایش کردن لب ها مراحل آرایش کردن لب ها آموزش تصویری آرایش لب آموزش آرایش لب و برجسته کردن لب ها    آموزش آراش لب ها به صورت مرحله به مرحله برجسته کردن لب ها با کمک خط لب مدل آرایش لب  آموزش تصویری آرایش لب

در این مطلب با میکاپ لب و نحوه برجسته کردن لبها آشنا شدید که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی بتوانید لب هایتان را به بهترین شکل ممکن میکاپ کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده مطالب مرتبط با آرایش لب کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.