دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

تزیین وسایل سیسمونی با روش های جدید و ایده های جذاب

  • ندا خوشرو
  • ۹ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

تزیین وسایل سیسمونی از اقداماتی است که پدر و مادر ها قبل از به دنیا آمدن نوزاد برای جشن سیسمونی انجام می دهند, در ادامه این مطلب ایده هایی خلاقانه برای تزیین کردن وسایل موجود در سیسمونی را مشاهده خواهید کرد.

جشن سیسمونی از انواع جشن های ایرانی است و این جشن به مناسبت متولد شدن فرزند اول در هر خانواده ای گرفته می شود. برای این جشن اتاق نوزاد باید به بهترین شکل ممکن تزیین شود که می توانید از انواع ایده های خلاقانه نظیر تزیین وسایل سیسمونی برای تزیین اتاق نوزاد استفاده کرد.

تزیین وسایل سیسمونی شامل تزیینات پوشاک و وسایل بهداشتی و تزیین سرویس خواب و سرویس غذاخوری سرویس حمام و سرویس خواب نوزاد و … می شود که هر کدام از این وسایل باید بعد از تزیین شدن به شیوه ای زیبا درون اتاق نوزاد چیده شوند.

تزیین اتاق نوزاد

تزیین وسایل سیسمونی نوزاد با کمک انواع ایده های خلاقانه و کاربردی

تزیین وسایل نوزاد از انواع کارهای مورد علاقه برای مادرهای جوان است که با شور و شوق زیادی انجام می شود اگر شما مهارت لازم را برای تزیین سیسمونی نوزاد ندارید می توانید با ایده گرفتن از انواع تزیینات موجود در این مطلب وسایل مورد نیاز را به شیوه ای خلاقانه و زیبا برای جشن سیسمونی تزیین کنید.

تزیین وسایل مورد نیاز سیسمونی

تزیین انواع وسایل مورد نیاز برای سیسمونی

برای جلوه بیشتر وسایل مورد نیاز در سیسمونی بهتر است این وسایل را به شیوه ای زیبا و جالب تزیین کنید تا تزیین سیسمونی پسرانه و دخترانه چشم نوازتری داشته باشید. قبل از هر چیز بهتر است رنگ مورد نظر خود را برای تهیه وسایل سیسمونی مشخص کنید که در این صورت بهتر است در هنگام انتخاب رنگ به ست کردن انواع رنگ های انتخابی خود توجه ویژه ای داشته باشید انتخاب رنگ برای سیسمونی بهتر است با توجه به جنسیت نوزاد مشخص شود. پوشاک یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی است که شما می توانید با کمک انواع ایده های خلاقانه پوشاک نوزاد را به زیبایی تزیین کنید.تزیین سرویس حمام و سرویس بهداشتی کودک نیز از مهم ترین مواردی است که برای جشن سیسمونی باید به آن توجه ای ویژه ای داشته باشید.

تزیین ساده پوشاک نوزاد تزیین زیبا و ساده پوشاک نوزاد تزیین لباس نوزاد پسر تزیین لباس نوزاد دختر تزیین شیک و متفاوت وسایل سیسمونی تزیین سرویس حمام نوزاد تزیین پوشاک نوزاد تزیین سرویس حمام نوزاد تزیین وسایل سیسمونی تزیین خلاقانه و متفاوت وسایل سیسمونی تزیین زیبا و جدید وسایل سیسمونی تزیین زیبا و شیک سیسمونی نوزاد تزیین شیک و متفاوت وسایل سیسمونی نوزاد
یکی از انواع ایده های خلاقانه که امروزه برای تزیین وسایل سیسمونی نوزاد انجام می شود تزیین کیک پوشکی است که از این کیک های پوشکی می توانید به عنوان گیفت جشن سیسمونی یا کادو نیز سیسمونی استفاده کنید.

تزیینات زیبا و جالب سیسمونی نوزاد تزیین جالب و متفاوت سیسمونی نوزاد

همچنین می توانید از پوشک نوزاد و سایر وسایل موجود در سیسمونی برای ساخت موتور و حیوانات با نمک استفاده کنید که این تزیین زیبا جذابیت خاص خودش را دارد.

آموزش تزیین پوشک نوزاد

تزیین پوشک نوزاد تزیین وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر

تزیین زیبا وسایل سیسمونی تزیین وسایل بهداشتی نوزاد تزیین وسایل سیسمونی نوزاد با کمک ایده های خلاقانه و متفاوت تزیین زیبا و شیک سیسمونی نوزاد

تزیین سرویس خواب و اسباب بازی نوزاد دختر و پسر

سرویس خواب و اسباب بازی از انواع وسایل مهم و ضروری در اتاق نوزاد به شمار می روند. بیشتر فضای اتاق نوزاد را سرویس خواب اشغال می کند بنابراین بهتر است برای جشن سیسمونی تخت خواب و کمد نوزاد به زیبایی تزیین کنید. برای تزیین اتاق نوزاد همچنین می توانید اسباب بازی هایی نظیر عروسک های زیبا و جذاب را از سقف و یا دیوار آویزان کنید. همچنین می توانید اسباب بازی های نوزاد را به شیوه ای خلاقانه درون کمد نوزاد بچینید.

تزیین اتاق نوزاد   تزیین سرویس خواب نوزاد با کمک ایده های کاربردی و آسان تزیین اتاق نوزاد   تزیین وسایل سیسمونی برای نوزاد دختر و پسر تزیین زیبا و جالب وسایل سیسمونی

تزیین وسایل بازی نوزاد

در این مطلب انواع ایده های خلاقانه برای تزیین وسایل سیسمونی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده اتیم که امیدواریم با کمک این مطلب بتوانید تزیینات زیبا و متنوعی برای جشن سیسمونی داشته باشید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع تزیینات و مشاهده لیست وسایل لازم برای سیسمونی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.