دسته ها
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

بیوگرافی صبا راد و ماجرای طلاق و ازدواج مجددش

  • شیما عنایتی
  • 7 می 2017
  • ۰

صبا راد یکی از مجریان برنامه به خانه برمی گردیم که از شبکه پنج سیما به طور زنده پخش می شود، می باشد. ایشان در سال 75شروع کار خود را در رادیو آغاز نموده است . در سال 88 وارد تلویزیون گردید. صبا راد متولد آبان 58 می باشد. خبر طلاق او از همسرش مرتضی علی آبادی درفروردین95 رسانه ای گردید. در ادامه با بیوگرافی صبا راد در خدمت شما هستیم.

فاطمه راد یکی از مجریان برنامه ترکیبی “به خانه برمی گردیم” بود که این برنامه به طور زنده حدود دوازده سال است که از شبکه پنج پخش می گردد. ایشان متولد 30 آبان 1359 می باشند. او از جمله نویسندگان رادیویی نیز به شمار می آید. خبر ازدواج صبا راد با مرتضی علی آبادی در فروردین 94 رسانه ای شد. در ادامه با بیوگرافی صبا راد همراه ما باشید.

بیوگرافی صبا راد ( فاطمه راد)

فاطمه راد متولد 30 آبان 1358 می باشد که با اصرار یکی از دوستانش برای تست گویندگی اقدام کرده است و از سال 75 با گویندگی برنامه ” ورزش، نشاط، تندرستی” فعالیت خود را در رادیو آغاز نموده است. او به عنوان نویسنده و گوینده برتر ( استان گیلان ) در جشنواره تولیدات مراکز استان ها انتخاب شده است. صبا راد از سال 88 وارد تلویزیون گردید. او علاوه بر مجری گری برنامه به خانه برمی گردیم،در سال 92 تهیه کنندگی برنامه ای صد قسمتی در شبکه پنج را نیز بر عهده گرفته است.

بیوگرافی صبا رادصبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم

فاطمه راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم

بیوگرافی صبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم

او در آذرماه 1392 با مرتضی علی آبادی ازدواج نموده است که خبر ازدواج این دو در فروردین ماه سال 94 رسانه ای گردید. مرتضی علی آبادی در فروردین ماه سال 1395 اعلام کرد که حدود شش ماه است که از صبا راد جدا شده است و هیچ نسبتی با وی ندارد. او در این مورد گفته است: قطعا کسی که تصمیم می گیرد با فرد شناخته شده ای ازدواج کند می داند که این مسیر سختی های خاص خودش را دارد.

عکس صبا راد در کنار همسر سابقش

 مرتضی علی آبادی به عنوان بازیگر در مجموعه تلویزیونی شمعدونی به کارگردانی سروش صحت برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن در چندین سریال دیگر بازی نموده است. او همچنین مدیر باشگاه تنیس استقلال و مدیر تیم فوتبال ستارگان سینما و موسیقی ایران است.

مراسم عقد صبا رادمراسم عقد صبا راد و مرتضی علی آبادی

بیوگرافی صبا راد همسر مرتضی علی آبادیمرتضی علی آبادی و همسر سابقش صبا راد

بیوگرافی صبا راد همسر مرتضی علی آبادیعکس های صبا راد در کنار مرتضی علی آبادی همسر سابقش

بیوگرافی صبا راد و شایعه ازدواج مجدد

فاطمه راد در این اواخر مجری گری نمی کند و به کارهای دیگری از جمله به دکلمه خوانی ترانه روی آورده است. شایعه ازدواج او با مانی رهنما خواننده پاپ ایرانی با توجه به انتشار عکس های صبا راد در کنار مانی رهنما اوج گرفته است. ولی تا کنون خبری مبنی بر تکذیب آن از سوی این دو منتشر نشده است.

بیوگرافی صبا راد + عکسصبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم

بیوگرافی صبا راد مجری تلویزیونتصاویر و بیوگرافی صبا راد

بیوگرافی فاطمه رادتصویر صبا راد

عکس های صبا راد در کنار مانی رهنما   صبا راد و مانی رهنما

تصاویر و بیوگرافی صبا راد     عکس مراسم ازدواج صبا راد و مانی رهنمابیوگرافی صبا راد به همراه تصاویرتصاویر مانی رهنما در کنار صبا راد مجری تلویزیون

عکس صبا راد در کنار مانی رهنما

امیدواریم این مطلب درباره بیوگرافی صبا راد مورد توجه شما واقع شده باشد. برای آشنایی با بیوگرافی و دیدن عکس بازیگران محبوب خود به قسمت عکس بازیگران بروید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.