دسته ها
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

تزیین اتاق سیسمونی جدید و جالب برای سیسمونی دخترانه و پسرانه

  • ندا خوشرو
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

برای تزیین کردن اتاق سیسمونی ایده ها و روش های خلاقانه ای وجود دارند که در ادامه این مطلب انواع ایده های جدید و زیبا برای تزیین اتاق سیسمونی دختر و پسر را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

جشن سیسمونی یکی از سنت های قدیمی است که قبل از متولد شدن فرزند اول خانواده گرفته می شود. برای این جشن اتاقی که برای نوزاد در نظر گرفته شده است باید به زیبایی دیزاین شود. ایده های زیادی برای تزیینات اتاق سیسمونی نوزاد دختر و پسر وجود دارد و شما می توانید با ایده گرفتن از این روش ها اتاق نوزاد خود را به زیبایی برای جشن سیسمونی دیزاین کنید.

برای جشن سیسمونی کلیه لوازم نوزاد نظیر سرویس خواب و لباس و اسباب بازی و … باید به شیوه ای مرتب و در جای مخصوص خود در اتاق نوزاد چیده شود, همچنین می توانید برای دیزاین اتاق سیسمونی به تزیینات دیوار و یا سقف بپردازید.

تزیین سرویس خواب نوزاد برای جشن سیسمونی

تزیین اتاق سیسمونی برای نوزاد دختر و پسر با ایده های مختلف

یکی از هیجان انگیزترین کارها برای پدر و مادر های جوان خرید سیسمونی برای فرزند اول شان است. بعد از خرید سیسمونی دخترانه و سیسمونی پسرانه پدر و مادر ها باید اقدام به تزیینات اتاق سیسمونی نمایند که در ادامه ایده های مختلف برای دیزاین کردن اتاق سیسمونی را مشاهده خواهید کرد.

تزیین سرویس خواب اتاق نوزاد

ایده های خلاقانه برای تزیینات اتاق سیسمونی

سرویس خواب نوزاد یکی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در اتاق نوزادان است سرویس خواب نوزاد بیش از هر وسیله دیگری مورد توجه قرار می گیرد از این رو بهتر است سرویس خواب نوزاد را برای جشن سیسمونی به زیبایی دیزاین کنید. تزیینات تخت نوزاد یکی از مهم ترین نکاتی است که در تزیینات سرویس خواب نوزاد باید مورد توجه قرار بگیرد.

تزیین زیبا و جذاب اتاق نوزاد تزیین شیک و کاربردی اتاق نوزادتزیین اتاق سیسمونی با روش های خلاقانه تزیین اتاق سیسمونی با کمک روش های خلاقانه و جالب چیدمان وسایل سیسمونی ایده هایی برای تزیین کردن اتاق سیسمونی نوزاد تزیین زیبا و شیک اتاق سیسمونی تزیین اتاق سیسمونی با روش های جدید

اگر نوزاد شما دوقلو است ابتدا باید اقدام به تهیه سیسمونی نوزاد دوقلو کنید. اتاقی که برای نوزادان دوقلو در نظر گرفته می شود باید دارای ابعاد بزرگتری باشد تا بتوانید به راحتی سرویس خواب و سایر وسایل مورد نیاز نوزادان را در آن بچینید.

تزیین اتاق سیسمونی برای نوزادان دوقلو

تزیین اتاق نوزاد دوقلو تزیین زیبا و شیک اتاق سیسمونیتزیین اتاق نوزاد دوقلو برای سیسمونی تزیین کردن اتاق نوزاد دوقلو تزیین زیبا و کاربردی اتاق نوزاد
بعد از تزیینات سرویس خواب نوزاد نوبت به تزیینات وسایل بهداشتی و تزیینات لباس و کمد نوزاد می رسد. توجه داشته باشید که بهتر است وسایلی مورد نیازی را که برای نوزاد تهیه کرده اید به شیوه ای زیبا دیزاین کنید سپس این وسایل را در کمد و جای مخصوص به خود قرار دهید. چیدمان صحیح و مرتب وسایل در اتاق سیسمونی یکی دیگر از نکاتی است که باید برای تزیینات اتاق سیسمونی مورد توجه قرار بگیرد.

تزیین کمد سیسمونی تزیین کمد نوزاد با کمک ایده های خلاقانه تزیین اتاق سیسمونی با کمک ایده های خلاقانه چیدمان وسایل نوزاد در کمد چیدمان وسایل نوزاد در کمد تزیین کمد نوزاد تزیین لباس نوزاد تزیین جدید و متفاوت وسایل نوزاد برای سیسمونی تزیین وسایل سیسمونی

تزیین دیوار و سقف اتاق سیسمونی

برای تزیینات زیبا و خلاقانه اتاق سیسمونی بهتر است که به تزیینات دیوار و سقف اتاق نوزاد بپردازید شما می توانید با کشیدن نقاشی های عروسکی روی دیوار و آویز کردن عروسک ها از سقف اتاق نوزاد را به زیبایی دیزاین کنید, همچنین می توانید برای تزیینات اتاق سیسمونی از تور و وسایل فانتزی کودکانه و روبان و بادکنک و …. استفاده کنید. فراموش نکنید که تزیینات دیوار و سقف باعث زیباتر شدن چیدمان اتاق سیسمونی می شود.

تزیین دیوار اتاق نوزاد   تزیین دیوار اتاق نوزاد با روش های کاربردی و جالب تزیین کردن اتاق نوزاد با کمک ایده های خلاقانه نقاشی روی دیوار اتاق نوزاد تزیین زیبا و شیک اتاق نوزاد تزیین سقف اتاق نوزاد نقاشی روی دیوار اتاق نوزاد تزیین دیوار اتاق نوزاد

تزیین کردن اتاق نوزاد

مدلهای دیگری از تزیینات اتاق سیسمونی

وسایل سیسمونی نوزاد معمولا شامل ست سرویس خواب و ست کالسکه، سرویس غذاخوری نوزاد، وسایل بهداشتی و شوینده ها، پوشک نوزاد، ست حوله حمام، اسباب بازی های مناسب و … می باشد که والدین اغلب بعد از اینکه از جنسیت نوزادشان مطمئن شدند به فکر تهیه آن هستند، بهتر است این وسایل را خریداری کنید و سپس اتاق مناسبی را برای اتاق نوزادتان در نظر بگیرید، سپس مشغول دیزاین و چیدمان وسایل تهیه شده به شکل کاربردی، خلاقانه و زیبا شوید، حال در صورتی که برای دیزاین و چیدمان سیسمونی نوزاد دلبند خود به مشکل خورده اید و به دنبال ایده های جدید و متنوعی برای تزیینات و دکوراتیو اتاق و وسایل سیسمونی فرزندتان هستید، می توانید از مجموعه تصاویر اتاق سیسمونی نوزاد که برای این مطلب گردآوری کرده ایم دیدن کنید و الگو بگیرید.

تصاویری از تزیینات اتاق سیسمونی

با استفاده از تزیینات پوشک و لباس نوزاد با ایده های متنوع و جالب از جمله به شکل گل و غیره، تزیینات جوراب نوزادی، همچنین استفاده از ریسه ها، بادکنک های هلیومی، گیفت های متنوع و … می توان دیزاین شیک و زیبایی برای سیسمونی اتاق نوزاد در نظر گرفت، در این قسمت می توانید مدلهای دیگری از تزیینات سیسمونی اتاق برای نوزادان دختر و پسر را ملاحظه کنید.

جدیدترین تزیینات اتاق سیسمونی

مدل تزیینات اتاق سیسمونی

انواع تزیینات برای اتاق سیسمونی

تزیینات دیدنی اتاق سیسمونی

تزیینات جذاب اتاق سیسمونی

تزیین متفاوت اتاق سیسمونی

تزیینات متفاوت اتاق سیسمونی

تزیینات شیک اتاق سیسمونی

مدل تزیین اتاق سیسمونی

تزیینات زیبای اتاق سیسمونی

تزیینات جدید اتاق سیسمونی

تزیینات اتاق سیسمونی

تزیینات اتاق سیسمونی

تزیین زیبای اتاق سیسمونی

در این مطلب با انواع ایده های خلاقانه برای تزیین اتاق سیسمونی آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این تزیینات جذاب و فانتزی بتوانید به تزیینات ایده آل و دلخواه خود برای اتاق سیسمونی دست یابید. برای مشاهده انواع مدل ها و تزیینات وسایل سیسمونی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.