دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

متن درباره عاقبت بخیری و سرنوشت خوب با مفاهیم زیبا

  • مهتاب علی پناه
  • ۹ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

همانطور که می دانید در مورد عاقبت بخیری متن و جملات نابی وجود دارد که می توانید در شبکه های اجتماعی نیز از آن ها استفاده کنید به همین خاطر، در این مقاله مجموعه ای از متن درباره عاقبت بخیری را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

امروز استفاده از شبکه های اجتماعی در بین اکثر افراد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و اکثر افراد تمایل به استفاده از متن های ناب در مورد موضوعات موختلف دارند بنابراین، اگر شما نیز به دنبال متن درباره عاقبت بخیری هستید به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مجموعه ای از متن درباره عاقبت بخیری

همانطور که می دانید در مورد عاقبت بخیری متن و جملات نابی وجود دارد که می توانید در شبکه های اجتماعی نیزاز آن ها استفاده کنید به همین خاطر، در ادامه مطلب مجموعه ای از متن درباره عاقبت بخیری را گردآوری کرده ایم و در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده ایم تا بتوانید از بین آن ها جملات نابی را انتخاب کنید.

مجموعه ای از متن درباره عاقبت بخیری

متن در مورد عاقبت بخیری با مفاهیم ناب

آدم عاقبت بخیر نمیشه مگه اینکه خودش بخواد. انسان باید در زندگیش هدف داشته باشه، درمسیر هدفش قرار بگیره و برای رسیدن به هدفش هر کاری بکنه تا در نهایت به او برسه و خوشبختی براش معنا بشه. عاقبت خیر به همین میگن که انسان به بیشتر هدفهایی که داره برسه. وقتی تلاش میکنی و وقتی با تموم وجود در مسیر خواسته ات حرکت میکنی در واقع تو در مسیر عاقبت به خیری حرکت کردی و مطمئن باش که انتهای این راه هر چی که باشه خیر و سعادت برای تو هست. اگه شکست بخوری درس میگیری و اگه برنده بشی از ثمره هدفت بهره مند میشی.

*******

عاقبت به خیر یعنی اینکه در هر چیزی خیر و نیکی رو جستجو کنیم. ما میتونم در بسیاری از اتفاقات زندگیمون چیزهای ناخوشایند و نا زیبا رو جستجو کنیم اما این به هیچ وجه به نفعمون نیست. این باعث نمیشه که عاقبتمون به خیر بشه. ما حتی اگه زیباترین اتفاقات رو هم بسنجیم درونشون نکات منفی پیدا می کنیم! پس باید آدم باید همیشه از جنبه مثبت به قضیه نگاه کنه تا بتونه عاقبت به خیر بشه و سرانجام هر قصه ای براش جز خوشبختی و حال خوب نباشه. اگه تو میخوای عاقبت به خیر بشی پس یاد بگیر در هر چیزی نکات مثبتش رو جستجو کنی.

  •  آرون گروپس

*******

عاقبت به خیر یعنی اینکه تلاش کنی و سر جات نشینی. اگه عاقبت خیری میخوای باید برای حرکت کنی و تلاش کنی در غیر این صورت هیچ چیز قرار نیست عوض بشه .فکر نکن با نشستن و دعا کردن گره ای از کارات گشوده میشه. نه! تو باید تلاش کنی و همت کنی تا خودت گره رو باز کنی و اینجوری هست که عاقبت به خیری برات معنا میشه. عاقبت به خیری حتی اگه هزار نفر هم برات دعا کنن به وجود نمیاد، فقط در صورتی به وجود میاد که خودت براش تلاش کنی.

*******

بخواه تا عاقبت به خیر بشی. اینقدر نگو عاقبت ما که شر شد، عاقبت ما چیزی جز بدبختی نیست، عاقبت ما چیزی جز ناراحتی نیست. برای خوشبختی و حال خوبت تلاش کن. مگه چند بار قراره زنده باشی و زندگی کنی که همش با افکار منفی خودت رو احاطه کردی؟ باور کن عاقبت به خیری زمانی به وجود میاد که تو بتونی از جنبه مثبت به هر چیزی نگاه کنی. وقتی تونستی از جنبه مثبت نگاه کنی حالت هم خوب میشه و در اینجا چیزی جز خیر رو نمیبینی و همین یعنی عاقبت به خیری.

*******

دوست داری همه تو رو یه آدم عاقبت به خیر بدونن؟ دوست داری که همه از تو به عنوان یک آدم خوشبخت و شاد یاد کنن؟ دوست داری که همه ازت الگو بگیرن و بگن که تو نمونه بارز یک آدم سعادتمند هستی؟ اگر دوست داری پس یاد بگیر که مثل بقیه مردم نباشی. تو باید یاد بگیری که متفاوت عمل کنی که نتیجه متفاوتی هم بگیری. این مردم صبح و شب شون با غم شروع میشه، مدام خودشونو توی بدبختی از هم سر میدونن و مدام میخوان که از دنیا و همه چیش گله مند باشن. تو اگه میخوای عاقبت به خیر باشی یاد بگیر که در هر چیز خیریت رو جستجو کنی. اون موقع هست که همه چیز زندگیت حتی عاقبتت هم به خیر میشه.

*******

متن ناب در مورد عاقبت بخیری

جملات درباره عاقبت بخیری

خدای من، مهربانی تو زندگی من را دگرگون ساخت و برایم تبدیل به مشعلی شد که مرا از قعر تاریکی ها به سوی نور و روشنی آورد. ای پروردگار، متشکرم برای تمام نعماتی که در زندگی به من دادی؛ تو این لطف را نه تنها در حق من، بلکه در حق تمام بندگانت داشته ای. اکنون از تو هیچ نمیخواهم جز عاقبت بخیری جوانان. خدایا، ای خدای مهربان، عاقبت همه ی جوانان را بخیر کن و کاری کن که موجب سرافرازی پدر و مادرشان باشند.

*******

خدایا از تو هیچ نمی خواهم جز عاقبت بخیری. اگر تو عاقبت مرا بخیر کنی، مطمئنم که دیگر هیچ مانعی نمی تواند خوشبختی مرا از من بستاند و هیچ چیزی نمی تواند سرنوشت زیبای مرا تیره و تار کند. از تو می خواهم بنا بر حکمتت کاری کنی که نه تنها عاقبت من، بلکه عاقبت همه ی انسان ها بخیر شود. می دانم که تو رئوف و مهربانی و این کار را در حق بندگانت می کنی و خواهی کرد.

*******

پروردگارا عاقبت همه ی مردم را بخیر کن. در این شرایط بد اقتصادی که کمر مردم زیر آن خم شده، بیماری هم اضافه شده. خدایا، خداوندا کاری کن که عاقبت همه ی ما بخیر شود. نمی دانم که قرار است سر انجام چه اتفاقی بیفتد، اما می دانم که در هر اتفاق حکمت تو نهفته است!

*******

پروردگار من کاری که در این جهان بتوانم طعم خوش زندگی را بچشم. من بنده ی تو هستم و لیاقت استفاده از نعمات تو را دارم. از تو می خواهم که عاقبتم را بخیر کنی و آینده ای سرشار از خوشبختی و موفقیت را برایم به وجود آوری. اکنون نمی خواهم برای دیگران دعا کنم، برای خودم دعا می کنم چون می دانم تو به احوال همه ی بندگانت آگاهی و لازم نیست که من برای کسی غیر از خودم این کار را بکنم.

*******

دعای من در این روزها، فقط عاقبت بخیری جوانان است. هر کدام از آنها دنیای خود را دارند و هر کدام آرزوهایی را در سر می پرورانند که دوست دارند به آنها برسند. برایشان دعا می کنم که عاقبت بخیر شوند و به هر آنچه که در زندگی میخواهند، دست پیدا کنند؛ اینگونه طعم خوشبختی را خواهند چشید.

*******

متن زیبا در مورد عاقبت بخیری

جملات ناب در مورد عاقبت بخیری

در این دنیا از خداوند هیچ چیزی نمی خواهم جز عاقبت بخیری. این عاقبت ما انسان ها است که اهمیت زیادی دارد و اگر عاقبت ما به خوبی و خوشی نباشد، قطعا نمی توانیم در دنیای دیگر هم زندگی خوبی داشته باشیم. برای همین همیشه از خدا عاقبت بخیری را اول از هر چیزی می خواهم.

*******

خدایا تو نعمت زندگی را به ما دادی، تو به ما فرصت تجربه کردن این دنیا را دادی، الهی، ای خدای من، اکنون که ما را در جاده ی زندگی قرار داده ای و هر کدام از ما نهایتاً به آخر این جاده می رسیم، از تو می خواهم که آخر این جاده برای همه عاقبت بخیری باشد. از تو می خواهم که جاده ی زندگی را با عاقبت بخیری انسان ها زیبا کنی.

*******

به جای اینکه به دیگران بگویی روز بخیر، بگو عاقبت بخیر. با این کار تو نه فقط برای یک روز، بلکه برای همه ی عمرشان برایشان دعای خیر کرده ای که این تاثیر خیلی بیشتر و زیباتری می گذارد.

*******

عاقبت بخیری را خود ما انسان ها معنی می کنیم. نمی دانم که چرا برخی توقع دارند که خداوند عاقبت آنها را بخیر کند، در صورتی که با عطا کردن قوه ی اختیار و تصمیم گیری به همه اجازه داده است که هر کدام به نحوی که می خواهند، عاقبت شان را بخیر کنند. بیاییم یاد بگیریم که خوشبختی زندگی خودمان را از هیچ کس حتی خداوند طلب نکنیم. خداوند به ما قدرتی داده که ما خودمان می توانیم عاقبتمان را بخیر و خوشی کنیم.

*******

متن در مورد عاقبت بخیری

در پایان به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل با کلیک بر روی متن زیبا می توانید جملات ناب با مفاهیم زیبایی در مورد موضوعات مختلف را مطالعه کنید و همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی نیز از ان ها استفاده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *