سیسمونی یکی از جشن های باشکوه ایرانی ها به شمار می رود. امروزه با توجه به جنسیت نوزاد, قبل از تولد او اقدام به تهیه وسایل سیسمونی می کنند. اگرچه ست سیسمونی نوزاد پسر و دختر ممکن است متفاوت باشد با این حال انتخاب براساس سلیقه افراد صورت می گیرد.

امروزه بیشتر از گذشته به دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت داده می شود. از این رو والدین هنگام تهیه سیسمونی نوزاد نیز سعی می کنند بهترین طراحی را برای اتاق نوزاد خود انجام دهند. در اتاق نوزاد باید ترکیبی از رنگ های مختلف استفاده شود. برخی افراد طراحی رنگ را براساس جنسیت نوزاد انتخاب می کنند. در این مطلب به جدیدترین و زیباترین ست سیسمونی نوزاد پسر و تزیین آن می پردازیم.

جدیدترین ست سیسمونی نوزاد پسر و تزیین آن

یکی از جشن های مرسوم قبل از به دنیا آمدن اولین فرزند خانواده, جشن سیسمونی می باشد. در این مراسم با تهیه ی وسایل مورد نیاز نوزاد و طراحی اتاقی برای او به دنیا آمدن کودک را جشن می گیرند. امروزه با توجه به جنسیت نوزاد وسایل سیسمونی برای او تهیه و دکوراسیون اتاق نوزاد صورت می گیرد. در این مطلب جدیدترین طراحی های صورت گرفته برای ست سیسمونی نوزاد پسر و تزیین اتاق نوزاد شرح داده می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از این طراحی های می باشند.

جدیدترین سرویس خواب سفید برای نوزادان

سیسمونی نوزاد پسر

شیک ترین سرویس خواب نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

یکی از مسائل مهم در تزیین سیسمونی نوزاد پسر, نورپردازی است. نورپردازی اتاق کودک علاوه بر زیبایی موجب القای آرامش به کودک می شود. در صورتی که اتاق نوزاد پنجره دارد, توصیه می شود از مدل پرده اتاق نوزاد شیک و جدید به منظور هر چه زیباتر شدن اتاق او استفاده کنید. چهار تصویر زیر نمونه هایی از این طراحی ها می باشد.

تزیین زیبا سیسمونی نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

ست سیسمونی نوزاد

سیسمونی نوزاد پسر

جدیدترین طرح های سیسمونی

جدیدترین طراحی اتاق نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

شیک ترین سرویس خواب نوزاد پسر برای سیمونی

یکی از مهمترین وسایل تهیه شده در سیسمونی نوزاد پسر, سرویس چوب است. وسایلی از قبیل تخت و کمد, میز و آینه و میز کشودار مخصوص لباس از جمله وسایل چوب مورد نیاز کودک می باشند. مدل سرویس خواب نوزاد بسیاری متنوع است. با توجه به اندازه و دکوراسیون اتاق نوزاد می توان هر یک از این مدل ها را انتخاب نمود. تصاویر زیر مدل های مختلف سرویس خواب نوزاد را نشان می دهد. برای تزیین اتاق نوزاد توصیه می شود از ترکیب همه ی رنگ ها استفاده شود چرا که این مسئله علاوه بر زیبایی اتاق او موجب ایجاد حس بهتر در نوزاد می شود.

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد

سیسمونی نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

دکوراسیون اتاق نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

جدیدترین ست سرویس خواب نوزاد

ست سیسمونی نارنجی

سیسمونی نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

سیسمونی نوزاد پسر

رنگ های مناسب سیسمونی نوزاد پسر

با الهام از مطالب بیان شده در مورد سیسمونی نوزاد پسر و تصاویری که مشاهده نمودید, می توانید با ترکیب این نمونه ها اقدام به طراحی سیسمونی نوزاد خود کنید. توجه کنید استفاده از رنگ های ملایم مانند آبی و سبز در اتاق نوزاد موجب القای آرامش در او می شود. برای مشاهده سایر تزیینات و مدل های سیمونی نوزاد کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.