دسته ها
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

بیوگرافی وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی جهان فوتبال

 • محدثه خاکشور
 • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
 • ۰

در دنیای فوتبال برخی از فوتبالیست ها که دارای بازی موفق تر و چشمگیرتری هستند، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و در نتیجه مشهور و محبوب تر هم می باشند و یکی از آن ها وینیسیوس جونیور است. در این مطلب شما را با بیوگرافی ونیسیوس جونیور ستاره برزیلی آشنا می نماییم.

وینیسیوس جونیور با اسم کامل وینیسیوس جونیور ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور مهاجم برزیلی تیم رئال مارید با شماره پیراهن می باشد. همچنین او از بازیکنان تیم ملی برزیل با شماره پیراهن ۱۸ است. این فوتبالیست مستعد و جوان دارای ۱۷۶ سانتی متر قد می باشد. برای آشنایی با بیوگرافی وینیسیویس جونیور ما را تا انتهای مطلب همراهی نمایید.

زندگینامه وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی تاثیرگذار

بیوگرافی وینیسیوس جونیور ستاره سرنوشت ساز رئال مادرید

وینیسیوس جونیور متولد دوازدهم ژوئیه سال ۲۰۰۰ در سائو گونسالو در ایالت ریودوژانیرو برزیل می باشد. تیم فعلی او رئال مادرید است که سابقه بازی در تیم باشگاهی جوانان فلامینگو در سال هایی ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ و تیم های باشگاهی حرفه ای «فلامینگو» در سال های ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸، «رئال مادرید کاستیا» در سال ۲۰۱۸، «رئال مادرید» در سال ۲۰۱۸ و همچنین بازی در تیم ملی برزیل «زیر ۱۵ سال» در سال های ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶، «زیر ۱۷ سال» در سال های ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ و «زیر ۲۰ سال» در سال ۲۰۱۸ و هم اکنون نیز در تیم ملی برزیل را دارد.

زندگینامه وینیسیوس جونیور و ماجرای توهین های نژادپرستی

آشنایی با بیوگرافی وینیسیوس جونیور

آشنایی با بیوگرافی وینیسیوس جونیور معروف

وینیسیوس از ۵ سالگی به دنبال علاقه اش، فوتبالیستی رفت و در حال حاضر به عنوان مهاجم در تیم ملی برزیل و تیم باشگاهی رئال مادرید بازی می کند. او در مقطع دبیرستان تحصیل را کنار گذاشت. او ۱ خواهر و ۲ برادر دارد. این فوتبالیست چپ پا و یک بازیکن تکنیکی با سرعت زیاد است. او علاوه بر سرعت قدرت بدنی خوبی دارد.

 • مبل و میز
 • آرون گروپس

زندگینامه وینیسیوس جونیور بازیکن رئال مادرید

زندگینامه وینیسیوس جونیور بازیکن رئال مادرید

ایجاد اولین انگیزه و علاقه

با دیدن بازی روبینیو و تکنیکهای فوتسالی وی اولین انگیزه و علاقه نسبت به فوتسال در جونیور شکل گرفت و باعث شد تا در ۲۰۰۶ یعنی وقتی تنها ۶ سال داشت به مدرسه فوتبال فلامینگو ثبت نام نماید. از هفت سالگی آغاز به بازی در آکادمی فوتسال کانتو دیو ریو تیم باشگاهی مشهوری در نیتروی واقع در جنوب سائو گونکالو نمود و تا ۲۰۱۰ نیز آن را در پیش گرفت.

زندگینامه وینیسیوس جونیور و افتخارات حرفه ای وی

بیوگرافی وینیسیوس جونیور ستاره سرنوشت ساز برزیلی

زندگینامه وینیسیوس جونیور ستاره تکنیکی رئال مادرید

پیوستن به دنیای فوتبال

در ماه آگوست سال ۲۰۱۰ در سن ده سالگی، به طور اتفاقی در تیم باشگاهی فوتبال فلامینگو حضور یافت و موفق شد آن را به بهترین شکل پشت سر بگذارد و به این تیم بپیوندد. پدر وی به خاطر این موفقیت جونیسیوس نخستین بلیط فوتبالی وی را جهت تماشای بازی تیم بزرگسالان فلامینگو در استادیوم Loso Brasilriro کادو داد.

بیوگرافی وینیسیوس جونیور ستاره حرفه ای برزیلی

زندگینامه وینیسیوس جونیور بازیکن رئال مادرید

ملحق شدن به تیم اصلی فلامینگو

وینیسیوس جونیور بعد از بازی در همه رده های پایه تیم فلامینگو در نهایت سال ۲۰۱۷ توانست به تیم اصلی فلامینگو بپیوندد و تا انتهای این سال بازی نمود. وی نخستین بازی اش را در همین سال در تیم فلامینگو مقابل «ESPN FC» به انجام رساند که بازی خوب او و به ثمر رساندن گل به نفع تیمش، توانست مدیران تیم را تشویق به بستن عقد قرارداد با خود نموده و بند فسخ قراردادش را از مبلغ سی میلیون یورور به چهل و پنج میلیون یورو تغییر دادند.

بیوگرافی وینیسیوس جونیور ستاره مطرح برزیلی

آشنایی با بیوگرافی وینیسیوس جونیور بااستعداد

رفتن به تیم رئال مادرید

تیم باشگاهی رئال مادرید به دلیل سن کمتر از ۱۸ سال جونیور در بیست و سوم می سال ۲۰۱۷ با او یک قرارداد به مبلغ ۴۶ میلیون یورو امضا نمودند تا بعد از رسیدن به سن قانونی و ۱۸ ساله شدن، به تیم رئال مادرید ملحق شود. وینیسیوس جونیور در بیستم ژوئیه سال ۲۰۱۸ به این تیم پیوست و تا کنون مشغول به بازی در آن بوده است. وی به این ترتیب به گرانترین بازیکن زیر ۱۸ ساله های دنیا و نیز دومین فوتبالیست برزیلی بعد از کاکا شناخته گردید که به تیم رئال مادرید ملحق شده است. او موفق شد با رئال مادرید به قهرمانی سوپر جام اسپانیا، لالیگا و جام باشگاههای دنیا دست پیدا کند.

بازی های او در تیم ملی برزیل

نخستین بار در ۲۰۱۵ به تیم ملی زیر ۱۵ ساله برزیل دعوت گردید که در موفق شد با آن قهرمانی زیر ۱۵ ساله های کوپای آمریکا را به دست آورد. وینیسیوس در ۲۰۱۷ نیز با تیم ملی بزریل توانست به قهرمانی در برابر تیم کوپا آمریکا زیر ۱۷ سال را به دست آورد و خود او هم بعنوان برترین بازیکن و همچنین آقای گل این تورنمنت معرفی گردید و حسابی مشهور شد. او در ۲۰۱۹ موفق شد به تیم ملی بزرگسالان برزیل دعوت گردید و در حال حاضر از ستاره های محبوب تیم ملی محسوب می شود.

زندگی شخصی

جونیور مجرد می باشد ولی در ۲۰۱۹ رابطه مخفی وی با مجری برزیلی ۲۳ ساله به اسم ماریا خولیا مازالی در اخبار انتشار یافت. بعد از آن وینیسیوس جونیور در پیامی با قرار دادن استیکر قلب در وبلاگ ماریا فولیا جدی بودن این رابطه را به نمایش گذاشت.

زندگینامه وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی موفق

زندگینامه وینیسیوس جونیور ستاره رئال مادرید و تیم ملی برزیل

کمتر شنیده ها

در ماه مارس سال ۲۰۱۷ بعد از رسیدن به قهرمانی با تیم ملی در رقابت های زیر ۱۷ سال آمریکایی جنوبی و زدن ۷ گل به دروازه حریف، بعنوان برترین بازیکن و گلزن مسابقات برگزیده گردید. وی بعد از این قهرمانی و موفقیت پیشنهادهای بسیاری از تیم های باشگاهی بزرگ و شناخته شده دنیا همچون رئال مادرید، منچستر یونایتد، بارسلونا و … داشت که بالا بودن عدد بند فسخ وی موجب شاکی بودن و تردید در انتخاب تیم های باشگاهی زیادی می گردید.

وینیسیوس جونیور درباره حدس های زده شده برای پیوستن کیلین امباپه به تیم رئال مادرید اظهار رضایت و خوشحالی نمود و چنین بیان داشت:

«همه بازیکنان می خواهند در کنار بازیکنی مانند کیلیان امباپه بازی کنند، او مانند کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بازیکن بزرگی بوده و نماینده نسل جدیدی است که در سال های آینده درخشان ظاهر خواهد شد.»

زندگینامه وینیسیوس جونیور و ماجرای توهین های نژادپرستی

بیوگرافی وینیسیوس جونیور ستاره پرحاشیه برزیلی

زندگینامه وینیسیوس جونیور و ماجرای توهین های نژادپرستی

نگاهی به افتخارات و دستاوردهایش

وینیسیوس جونیور بازیکن موفق و مستعد برزیلی است که توانسته به خوبی در طول سالهای فعالیتش بدرخشد و مورد توجه مردم و مدیران باشگاه ها و … قرار بگیرد. در ادامه نگاهی به افتخارات او می اندازیم.

زندگینامه وینیسیوس جونیور ستاره رئال مادرید و تیم ملی برزیل

زندگینامه وینیسیوس جونیور و ماجرای توهین های نژادپرستی

«تیم رئال مادرید»

 • قهرمانی لالیگا در سال های ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰
 • سوپر جام فوتبال اسپانیا در سال ۲۰۱۹
 • جام باشگاههای دنیا در سال ۲۰۱۸

«تیم ملی»

 • بهترین بازیکن سال
 • آقای گل این تورنمنت

– زیر ۱۵سال برزیل:

 • کوپا آمریکا زیر ۱۵ساله ها:۲۰۱۵

– زیر ۱۷سال برزیل:

 • کوپا آمریکا زیر ۱۷ساله ها:۲۰۱۷

زندگینامه وینیسیوس جونیور بازیکن رئال مادرید

زندگینامه وینیسیوس جونیور ستاره موفق رئال مادرید

آشنایی با بیوگرافی وینیسیوس جونیور سرنوشت ساز برزیلی

ستاره برزیلی مورد حملات نزادپرستی

حاشیه های متعلق به وینیسیوس جونیور، ستاره پرنور تیم رئال مادرید به یک مشکل اساسی برای این رئال مادرید بدل گردیده که در هر یک از بازی های خود دچار جنجال و حاشیه می شود. بسیاری از تیم ها و هوادارهای حریف نقطه ضعف های وی را شناخته و با استفاده از آنها وی را تحریک می کنند و موجب از کار افتادن وی می گردند. توهین و تحقیرهای نژادپرستی علیه این ستاره در حال گسترده شدن می باشد و ادامه دارد که در این زمینه هم تیمی هایش و والنسیا و … از او حمایت کرده اند و هشتک، بنر و درخواست های زیادی نیز در رابطه با کنار گذاشتن و تمام شدن نزادپرستی انجام شده است.

آشنایی با بیوگرافی وینیسیوس جونیور

زندگینامه وینیسیوس جونیور و ماجرای توهین های نژادپرستی

در مطلب به پایان رسیده شما را با بیوگرافی وینیسیوس جونیور (وینی) آشنا کردیم، امیدواریم از مطالعه زندگینامه این بازیکن جوان و بااستعداد نهایت استفاده را برده باشید. همچنین برای آشنایی با لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی و نیمار بازیکن بسیار موفق برزیلی به لینک ها مراجعه نماید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *