دسته ها
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

معرفی و بیوگرافی بازیگران سریال اوزارک + عکس

  • محدثه خاکشور
  • ۲۲ فروردین ۱۴۰۲
  • ۰

در این مطلب مروری کوتاه بر بیوگرافی بازیگران سریال اوزارک محصول آمریکا و شامل ۴ فصل به همراه عکس خواهیم داشت. بنابراین دعوت می کنیم برای آشنایی با این هنرمندان ما را مستفیض همراهی خود نمایید.

اوزارک نام یک سریال آمریکایی در ژانر جنایی هیجانی می باشد که تهیه کننده آن مدیا رایتز کپیتال و کارگردان آن بیل دوبوا می باشد، ستاره این سریال «جیسون بیتمن» می باشد که کارگردان ۲ اپیزود نخست و نیز ۲ لپیزود پایانی بوده است. اوزارک دارای چهار فصل است. هر یک از ۳ فصل این مجموعه تلویزیونی دارای ده قسمت می باشد. نخستین فصل این سریال شامل ۹ قسمت ۱ ساعته و ۱ قسمت ۸۰ دقیقه ای که همان قسمت پایانی در بیست و یکم ماه ژوئیه سال ۲۰۱۷، و دومین فصل آن شامل ده قسمت در سی و یکم ماه اوت سال ۲۰۱۸ و سومین فصل آن نیز با ده قسمت در بیست و هفتم ماه مارس سال ۲۰۲۰ انتشار یافت. چهارمین فصل سریال با چهارده قسمت در سال ۲۰۲۲ از شبکه نتفلیکس پخش گردید. و اما حتما برای شما جالب است که با بازیگران سریال اوزارک آشنا شوید، پس با ما همراه شوید.

آشنایی با بازیگرهای سریال آمریکایی اوزارک

بازیگران سریال اوزارک سریال مهیج و جنایی آمریکایی

جیسون بیتمن ستاره این سریال با نقش مارتی بیرد که برنامه ریز مالی می باشد، در کنار لورا لینی (همسرش در این سریال) مقابل دوربین می روند. مارتی بیرد بعد از مواجه شدن با مشکل برنامه پول شویی برای شرکت مواد مخدر سریعا خانواده خود را از شیکاگو به مکانی جهت تفریح و گردش تابستانی به اوزارکس میزوری می برد و لازم است بدهی خویش را به رییس شرکت پرداخت نماید. چهارمین فصل این سریال آمریکایی بعد از تمام شدن فصل ۴ و از دنیا رفتن «هلن» آغاز می گردد، بخشی که روث از خانواده خویش جدا گردیده و مسیر جدیدی را برای این مجموعه تلویزیونی رقم می زند.

بازیگران مجموعه تلویزیونی اوزارک

در این سریال هنرپیشگانی بااستعداد از جمله جیسون بیتمن، لورا لینی، سوفیا هابلیتس، جولیا گارنر، لیسا امری، اسکایلر گرتنر، جسیکا فرانسیس دوکس، چارلی تاهان، فلیکس سولیس، مک کینلی بلچر، جاش رندال، آدام بوبر، کوین ال، جانسون، کریستوفر جیمز بیکر، شارون بلک وود، آدام بویر، بیتنی آن لیند، جوزف ملندز، مایکل توربک، ترولیارد، رابرت سی، الی استروکر، ورونیکا فالکون اشاره داشت. در ادامه شما را با بازیگران سریال اوزارک آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با هنرپیشگان سریال اوزارک

جیسون بیتمن

جیسون بیتمن با نقش مارتی در سریال اوزارک جلوی دوربین می رود، جیسون بازیگر آمریکایی زاده چهاردهم ژانویه سال ۱۹۶۹ می باشد.  او تحصیلات خود را در مقطع متوسطه ترک نمود و در ۱۹۸۱ با بازی در مجموعه تلویزیونی «خانه کوچک در چمنزار» ایفای نقش کرد و به واسطه ی مجموعه تلویزیونی «توسعه دستگیر شده» مورد توجه قرار گرفت. در سوم ماه ژوئیه سال ۲۰۰۱ با بازیگر هالیوودی به اسم آماندا آنکا که دختر خوانده ی پل آنکا می باشد، ازدواج نمود.

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

معرفی بازیگران سریال اوزارک

لورا لینی

یکی دیگر از بازیگران سریال اوزارک، لورا لینی با نقش وندی است که در پنجم ماه فوریه سال ۱۹۶۵ در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. او تحصیلاتش را در دانشگاه براون به پایان رساند و برای اولین بار در فیلم سینمایی «روغن لورنزو» قدم در عرصه بازیگری نهاد و با بازی در فیلم سینمایی «زنبق وحشی» مشهور گردید. لورا در ۲۰۰۹ با مارک شوئر ازدواج نمود.

معرفی بازیگران سریال اوزارک

جانت مک تیر

جانت مک تیر بایگر نقش هلن در سریال اوزارک، زاده پنجم ماه اوت سال ۱۹۶۱ در انگلستان می باشد. او تحصیلاتش را در رشته تئاتر به پایان برد و در ۱۹۸۵ بود که با بازی در مجموعه تلویزیونی «ژولیت براوو» مقابل دوربین حاضر شد و با بازی در فیلم سینمایی «Tumbleweeds» مورد توجه قرار گرفت و به مردم و علاقه مندان به هنر معرفی گردید. وی در ۲۰۱۰ با مشاور مد و شاعر به اسم جوزف کلمن ازدواج نموده است.

بازیگران مجموعه تلویزیونی اوزارک

فلیکس سولیس

یکی دیگر از بازیگران اوزارک فلیکس سولیس است که نقش عمر را ایفا می کند. او در هفدهم ماه سپتامبر سال ۱۹۷۱ در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. در ۱۹۹۵ با بازی در فیلم سینمایی «هاوارد عموزاده» قدم در دنیای بازیگری گذاشت و با نقش آفرینی در فیلم سینمایی «فراموش شده» شناخته گردید.

جولیا گارنر

جولیا گارنر بازیگر نقش روث در اوزارک است که در یکم ماه فوریه سال ۱۹۹۴ در ایالات متحده به دنیا آمده است. او فارغ التحصیل رشته روان شناسی می باشد که نخستین بار در فیلم سینمایی «مارتا مارسی می مارلین» تجربه بازیگری خود را به دست آورد و با بازی در فیلم سینمایی «مادربزرگ» مورد توجه گردید. در ۲۰۱۹ با یکی از خوانندگان مارک فاستر ازدواج نمود.

آشنایی با هنرپیشگان سریال اوزارک

سوفیا هابلیتس

سوفیا ایفاگر نقش شارلوت در این سریال، زاده یکم ماه ژوئن سال ۱۹۹۹ در ایالات متحده می باشد. دارای مدرک دیپلم است که در ۲۰۱۳ با حضور در برنامه آشپزی «MasterChef Junior» مقابل دوربین حاضر شد، در ۲۰۱۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی در سریال «لویی» را آغاز نمود و با مجموعه تلویزیونی «اوزارک» شناخته گردید.

بازیگران مجموعه تلویزیونی اوزارک

پیتر مولان

پیتر مولان بازیگر نقش جیکوب در سریال اوزارک در دوم ماه نوامبر سال ۱۹۵۹ در بریتانیا می باشد، تحصیلاتش را در دانشگاه گلاسکو به پایان رساند که در ۱۹۸۸ با بازی در مجموعه تلویزیونی «Steamie» بازی نمود و با فیلم سینمایی «ادعا» مشهور گردید. نخست در ۱۹۸۹ با آن سوان نویسنده ازدواج نمود که در نهایت در ۲۰۰۶ از یکدیگر جدا شدند و در ۲۰۰۷ با روبینا قریشی ازدواج نمود.

معرفی بازیگران سریال اوزارک

اسکایلر گرتنز

اسکایلر با نقش «جونا» در سریالی به اسم اوزارک حضور یافت، او در سیزدهم ماه می سال ۲۰۰۴ در ایالات متحده به دنیا آمده است. دارای مدرک دیپلم است که در ۲۰۰۸ با مجموعه تلویزیونی «رژ لب جنگلی» مقابل دوربین حضور یافت و با بازی در فیلم سینمایی «قفل و کلید» مورد توجه قرار گرفت.

آشنایی با بازیگرهای سریال آمریکایی اوزارک

لیسا امری

یکی دیگر از هنرپیشگان سریال اوزارک در نقش دارنل است که در بیست و نهم ماه ژانویه سال ۱۹۵۲ در ایالات متحده به دنیا آمده است، او تحصیلات دانشگاهی خود را از کالج هالینز به پایان برده، و اولین تجربه بازیگری خود را با سریالی به اسم «دوبار برداشت» به دست آورد و با مجموعه تلویزیونی «اوزارک» مورد توجه قرار گرفت. در ۱۹۹۰ با هنرپیشه ای به اسم «جاش پیس» ازدواج نمود اما در نهایت در ۲۰۰۳ از یکدیگر جدا گردیدند.

آشنایی با بازیگرهای سریال آمریکایی اوزارک

آسای مورالس

آسای بازیگر نقش دل در سریال موزارک است که در یکم ماه اکتبر سال ۱۹۶۲ در ایالات متحده به دنیا آمده است. تحصلکرده رشته هنرهای نمایشی است که در ۱۹۸۲ با بازی در فیلم سینمایی «چهل دوس» مقابل دوربین حاضر شد و با بازی در فیلم سینمایی «خانواده من» مورد توجه قرار گرفت. آسای مورالس با الویمار سیلوا ازدواج نموده و به جرگه متاهلین پیوسته است.

آشنایی با بازیگرهای سریال آمریکایی اوزارک

جوردانا اسپیرو

اسپیرو ایفا کننده نقش ریچل در اوزارک است، او در دوازدهم ماه آوریل سال ۱۹۷۷ در ایالات متحده به دنیا آمده است. او تحصیلکرده رشته هنرهای دراماتیک از دانشگاه کلمیبا می باشد که فعالیت بازیگری خود را با بازی در فیلم سینمایی «شاید این بار» آغاز نمود و با حضور در فیلم سینمایی «تجاوز» شناخته گردید. وی با متیو اسپیتزر ازدواج کرده است.

آشنایی با هنرپیشگان سریال اوزارک

هریس یولین

هریس یولین با نقش بادی در سریال اوزارک حاضر شد، وی زاده پنجم نوامبر سال ۱۹۳۷ در ایالات متحده و فعال در حرفه بازیگری می باشد. نخستین تجربه بازیگری خود را با فیلم تلویزیونی «ماهم دشمن نیستیم» به دست آورد و به واسطه بازی در فیلم سینمایی «صورت زخمی» بود که شناخته و مورد توجه قرار گرفت. او سابقه دو ازدواج دارد که بار اول با در ۱۹۷۵ با «گولن ولز» ازدواج نمود ولی در ۱۹۹۳ از یکدیگر جدا شدند، پس از این ازدواج ناموفق با «کریستین لومن» ازدواج نمود.

آشنایی با بازیگرهای سریال آمریکایی اوزارک

جیسون باتلر هارنر

این بازیگر آمریکایی زاده نهم اکتبر سال ۱۹۷۰ و تحصیلکرده رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه نیویورک می باشد. شروع فعالیت بازیگری او با فیلم سینمایی «سرنوشت» در ۲۰۰۰ رقم خورد که به واسطه بازی در فیلم سینمایی «مرد اضافی» مورد توجه قرار گرفت. او در سریال اوزارک نقش روی را ایفا می کند.

بازیگران سریال اوزارک با عکس

دامیان یانگ

دامیان یانگ زاده بیست و هفتم ماه اکتبر سال ۱۹۶۱ در ایالات متحده است، او در ۱۹۹۱ با بازی در فیلم سینمایی «یخچال» به فعالیت بازیگری پیوست و با بازی در فیلم سینمایی «مردان ساده» دیده گردید. او با کاراکتر جیم در سریال اوزارک حضور می یابد.

آلفونسو هررا

آلفونسو هررا هنرپیشه مکزیکی زاده بیست و هشتم ماه اوت سال ۱۹۸۳ می باشد. آلفونسو یکی از بازیگران سریال اوزارک است که نقش خاویر را ایفا می نماید. او تحصیلاتش را در آکادمی ادرون به پایان برد و کار هنری خود را ابتدا با قدم گذاشتن در دنیای موسیقی شروع نمود و سپس در ۲۰۰۲ با بازی در فیلم سینمایی «بازی در کلاس ۴۰۶» به دنیای بازیگری پیوست و با جلوی دوربین رفتن در سریالی به اسم «زنان قاتل» مورد توجه قرار گرفته و دیده شد. او در ۲۰۱۶ با دایانا وازکز ازدواج نمود و به جرگه متاهلین پیوست.

بازیگران مجموعه تلویزیونی اوزارک

مارک منچاکا

منچاکا زاده دهم ماه اکتبر سال ۱۹۷۵ در ایالات متحده از فعالان عرصه بازیگری می باشد که با نقش راس در سریال «اوزارک» حضور یافت. وی تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی می باشد که در ۲۰۰۱ با بازی در مجموعه « دستگیری و محاکمه» مقابل دوربین حضور یافت. او به واسطه ی فیلم سینمایی «اینجا محل زندگی ماست» مشهور گردید. او در ششم اکتبر سال ۲۰۲۲ با هنرپیشه بریتانیایی به اسم لنا هیدی ازدواج نمود.

بازیگران مجموعه تلویزیونی اوزارک

آدام روتنبرگ

روتنبرگ زاده بیست ماه ژوئن در سال ۱۹۷۵ در ایالات متحده و هنرپیشه می باشد که از بازیگران سریال اوزارک با نقش مل است. وی برای نخستین بار در ۱۹۹۹ با بازی در فیلم سینمایی «مردان جوان مدرن» قدم درعرصه بازیگری نهاد و به واسطه ی حضور در سریالی به اسم «خیابان ریپر» مورد توجه قرار گرفت و دیده شد. این هنرمند در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ با هنرپیشه ای به اسم چارلین مک کنا ازدواج نمود.

چارلی تاهان

چارلی ویت که با نقش ویت در مجموعه تلویزیونی اوزارک مقابل دوربین رفته است، او زاده یازدهم ماه ژوئن سال ۱۹۸۸ در ایالات متحده و دیپلمه است. در ۲۰۰۷ بود که با حضور در فیلم سینمایی «بازنده آمریکایی» قدم در دنیای بازیگری نهاد و با بازی در فیلم سینمایی «من افسانه ام» شناخته گردید.

بازیگران سریال اوزارک با عکس

دراین مطلب آرگا تصمیم به آشناسازی شما علاقه مندان به بیوگرافی با بازیگران سریال اوزارک گرفته و بر همین اساس به معرفی آنان با عکس و زندگینامه پرداخت. امیداریم ازمطالعه این مطلب نهایت لذت را برده باشید. همچنین در صورت تمایل برای آشنایی با بازیگران سریال آخرین بازمانده و  بازیگران سریال دروغگوهای کوچک زیبا می توانید به لینک ها مراجعه نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *