دسته ها
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

تعبیر خواب گهواره و حقایق جالب این خواب

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۴ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب شما را با تعبیر خواب گهواره آشنا خواهیم کرد و مطالب بسیار مفیدی در مورد این خواب را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت. برای اطلاع از این تعبیر خواب این مطلب را از دست ندهید.

برخی از افراد ممکن است گهواره را در خواب خود دیده باشند. این افراد برای این که بتوانند خواب خود را معنا کنند باید بتوانند جزئیات دقیقی از خواب را به یاد داشته باشند تا بتوانند مفاهیم هر خواب را درک نمایند. در ادامه شما را با تعبیر خواب گهواره آشنا خواهیم کرد.

تعبیر گهواره در رویا از دیدگاه ابن سیرین

تعبیر خواب گهواره

دیدن گهواره در خواب می تواند معنای بسیار خوبی داشته باشد که در ادامه هر معنا و مفهومی که این خواب داشته باشد را از دیدگاه یک معبر اسلامی و یک معبر غربی بررسی می کنیم.

ابن سیرین

 • از دیدگاه ابن سیرین به صورت کلی دیدن این خواب نشانه ای از معصومیت و پاکی می باشد و اگر فرزند شیر خواری دارید و این خواب را دیده اید معنایی نمی توانید برای خواب خود بیابید زیرا این خواب می تواند دنباله افکار شما در روز بوده باشد.
 • اگر زنی که تازه ازدواج کرده است این خواب را ببیند بدین معنا می باشد که به زودی صاحب فرزندی خواهد شد.
 • در نظر داشته باشید که اگر به فردی شک دارید و گمان های بدی در مورد او می کنید و او را در رویا دیده اید که در حال خرید گهواره بود و یا گهواره ای به دست داشت نشانه ای از این می باشد که این فرد بی گناه می باشد و شما بیهوده نسبت به او بد بین هستید.
 • اگر خود را در حال خرید گهواره دیده اید بدین معنا می باشد که به زودی برای شما مشکلی ایجاد می شود و شما مجبور می شوید تا بی گناهی خود را اثبات کنید.
 • البته که این خواب می تواند معنای بدی نیز داشته باشد و اگر فرد سالمندی این خواب را ببیند بدین معنا می باشد که به پایان زندگی خود نزدیک شده است و باید از دیگران حلالیت بگیرد.

معنی گهواره در خواب از دیدگاه معبران اسلامی

آنلی بیتون

آنلی بیتون یکی از افرادی می باشد که بسیاری از خواب ها را تعبیر کرده است و مورد قبول بسیاری از افراد در زمینه تعبیر خواب می باشد. او در مورد تعبیر خواب گهواره مطالبی نیز بیان کرده است که در ادامه آن ها را به زبانی ساده برای شما بررسی خواهیم کرد.

 • خوابیدن نوزاد بسیار زیبا در یک گهواره در رویا نشانه ای از این می باشد که شما خوشبخت می شوید و محبتتان نسبت به کودکان بیش تر خواهد شد.
 • اگر فردی در خواب خود ببیند که در یک گهواره مشغول تاب دادن نوزادی می باشد بدین معنا می باشد که یکی از افراد نزدیک او به بیماری بدی مبتلا خواهد شد.
 • اگر دختری در رویای خود ببیند که در حال تکان دادن گهواره می باشد بدین معنا است که بی آبرو خواهد شد از این رو باید مراقب بسیاری از حرف هایی که در مورد او زده می شود باشد تا بتواند از این اوضاع پیش روی خود سر بلند بیرون بیاید.

تعبیر خواب گهواره

 • آرون گروپس

دیدن خواب و معنا کردن درست آن یک سری شرایطی دارد که باید آن را بلد باشید در غیر این صورت ممکن است نتوانید نشانه های موجود در خواب ها بفهمید و به اشتباه خوابی را معنا نمایید. یادتان باشد که حالت های فرد خواب بیننده بسیار مهم می باشد و شما باید حالت های او را قبل از خواب مورد بررسی قرار بدهید. در ادامه می توانید با کلیک بر روی لینک های داده شده تعبیر خواب اسباب بازی و تعبیر خواب تاب را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *