دسته ها
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

ساخت انواع کاردستی با در بطری و خلاقیت های استفاده از بطری های پلاستیکی

 • سمیه نیک فرجام
 • ۲۲ فروردین ۱۴۰۱
 • ۰

ایده های عروسکی و خلاقانه با استفاده از در بطری می تواند برای شما بسیار جالب باشد. شما می توانید کاردستی های جالبی با در بطری تهیه کنید که شامل جامدادی، جاشمعی، گلدان و … هستند. در این بخش نیز با این ایده ها آشنا می شوید.

کاردستی با استفاده از وسایل دور ریختنی همواره با خلاقیت و هنر همراه است. شما می توانید با الگوبرداری های مختلف این کار را انجام دهید. این ایده هم می تواند سرگرم کننده باشد و هم اینکه برای صرفه جویی کردن کاری مناسب است. در این بخش کاردستی با در بطری را خواهیم داشت که می توانید ایده های جذابی از این کاردستی ها داشته باشید و در منزل تهیه کنید.

تزئینات با در بطری

درست کردن انواع کاردستی با در بطری

کاردستی با استفاده از وسایل بازیافتی یکی از کارهای جذاب و خلاقانه ای است که می توانید در خانه این سرگرمی را داشته باشید. شما به راحتی می توانید با استفاده از در نوشابه یا آب های معدنی اشیای شیک و کاربردی تهیه کنید. جامدادی، جعبه لوازم آرایشی و … یکی از کاربردی ترین لوازمی است که شما با استفاده از این درها تهیه خواهید کرد.

 • بلیط کیش
 • چکاد بام

شما با استفاده از ایده های جذاب و به روز در این بخش می توانید کاردستی های خلاقانه ای تهیه کنید. درب های پلاستیکی و درب های فلزی و … برای این کارها بسیار متناسب هستند. تهیه دیوارکوب های متنوع نیز می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد. شما علاقمندان با استفاده از این درب ها می توانید کاردستی درخت نیز تهیه کنید. کاردستی موتور، هواپیما و سطل آشغال نیز ایده های خارق العاده ای می باشند.

دیوارکوب با بطری

سر مداد با در بطری

کاردستی های بطری

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

عروسک دکوری با بطری

ایده عروسکی با بطری

دکوری با در بطری پلاستیکی

جاسوییچی با بطری

جا سوییچی با بطری

ایده عروسکی با در بطری

خلاقیت با در بطری

کاردستی اسباب بازی با بطری

خلاقیت با بطری:

ساخت گلدان، ساخت قاب های آیینه ای و … از مهم ترین خلاقیت هایی هستند، که می توانید در خانه تهیه کنید. ایده های جذابی که می توانید برای تهیه این نوع از کاردستی ها انجام دهید، می تواند مقرون به صرفه باشند. شما می توانید با استفاده از مقواهای رنگی نیز زیبایی بیشتری به کار خود بدهید. استفاده از بطری های پلاستکی و دیگر بطری ها می تواند برای این نوع از کاردستی ها گزینه مناسبی باشد.

کاردستی با در بطری

سبد با در بطری

جامسواکی با بطری

کاردستی در بطری عروسکی

تهیه آباژور با بطری

ساخت چراغ مطالعه زیبا با بطری پلاستیکی

کاردستی با در قوطی

ساخت هواپیما با بطری

ساخت گلدان با بطری

کاردستی گلدان بطری

ساخت جامدادی با بطری

ایده های متفاوت ساخت کاردستی از ایده های جذاب برای سرگرمی کودکان است. همچنین شما می توانید با این ایده ها لوازم ضروری خود را تهیه کنید. در این بخش نیز می توانید کاردستی جامدادی را مشاهده کنید که نمونه هایی از آن ها را در زیر مشاهده می نمایید. آموزش ساخت جامدادی با نمد همچون ساخت جامدادی با بطری پلاستیکی ایده ای آسان و پرطرفدار می باشد.

انواع کاردستی با در بطری

کاردستی جذاب با بطری

جامدادی با در بطری

جامدادی با در بطری

 

فواید کاردستی بازیافتی:

کاردستی با در بطری یکی از ایده های کاردستی بازیافتی بوده و شما می توانید از این ایده های خلاقانه استفاده کنید. این ایده های بازیافتی می تواند در حفظ محیط زیست نیز تاثیرگذار باشد. شما با این ایده ها می توانید در حفظ محیط زیست کمک شایانی کنید. همچنین با استفاده از این ایده ها می توانید در مصارف خود صرفه جویی داشته باشید. شما می توانید با این بطری ها جاشمعی های جذابی نیز درست کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.