دسته ها
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

بافت موی هندی دخترانه و زنانه با مدل های جذاب

  • ندا خوشرو
  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل بافت موی هندی جلب خواهیم کرد که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید بافت مویی متفاوت و خاص را برای خود انتخاب نمایید و تغییرات مثبتی را در ظاهرتان ایجاد نمایید.

خانم های هندی دارای موهای پرپشت و جذابی هستند از این رو اغلب آن ها برای فرم دادن به موهای خود از مدل بافت موی هندی استفاده می کنند همچنین از بافت موها نیز برای تزیین شینیون های مجلسی استفاده می شود.

مدل های بافت مو هندی زنانه و دخترانه

تاثیر بافت مو روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب بافت موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید و مدلی را انتخاب نمایید که متفاوت و خاص است. در مطالب قبلی بافت مو آفریقایی و بافت مو فرانسوی را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل بافت موی هندوستانی آشنا خواهید شد.

مدل بافت موی هندی

  • بلج

بافت مو هندوستانی

بافت مو از زمان های قدیم تا به امروز مورد توجه اغلب خانم ها و دختران کشور هند قرار گرفته است و آن ها با بافتن موهای خود و استفاده از اکسسوری های تزیین کننده نظیر گل مو و … جذابیت موهای بلند را تکمیل می کنند.

بافت موهای هندی در انواع مدل های ساده و مجلسی موجود می باشند و از مدل های ساده در این کشور اغلب برای حضور در مکان های عمومی استفاده می شود همچنین بافت موهای مجلسی حالتی رسمی دارند از آن ها برای تزیین آرایش موی زنانه و دخترانه استفاده می شود.

در برخی از مدل های شینیون مو نیز همه قسمت های پشت مو به کمک مدلی خاص بافته می شود و در بین بافت مو از وسایل تزیین کننده استفاده می شود که این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

توجه داشته باشید اگر تمایل دارید بافت موهایتان جذاب تر به نظر برسد بهتر است از رنگ مویی مناسب برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید همچنین اگر موهای شما دارای هایلایت یا لولایت باشد بافت موهایتان حرفه ای و جذاب تر به نظر می رسد.

بافت موی شیک هندی مدل بافت موی هندی ساده بافت مو زنانه هندی بافت موی زیبا هندی بافت موی زنانه هندی بافت مو خاص هندی بافت موی زنانه هندی بافت موی ساده هندی بافت موی هندی

برای بافت موها به کمک مدل های ساده بافت هندی نیازی به مهارت و تجربه خاص نیست و شما می توانید موهایتان را به صورت به سمت زیر یا رو ببافید ولی برای داشتن مهارت در بافت موهای مجلسی هندی باید تمرین و تکرار لازم را داشته باشید تا بتوانید موهایتان را به صورت حرفه ای ببافید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

توجه داشته باشید که از مدل بافت مو هندوستانی می توانید برای بافتن موهای جلوی سر و موهای پشت سر استفاده نمایید که در این صورت در اغلب مدل ها بافتن از قسمت جلویی موها شروع می شود و تا قسمت پشت موها ادامه پیدا می کند همچنین موها به صورت یکطرفه بافته می شوند.

در برخی از مدل ها نیز موها به صورت قسمت های کوچکی بافته می شوند و در انتهای هر قسمت کش تزیینی زیبایی بسته می شود که این مدل بافت مو دخترانه و زنانه خاص و جذاب است.

بافت موی شیک هندی بافت موی زیبا هندی بافت مو خاص هندی بافت مو زیبا و جدید بافت موی زنانه هندی بافت موی زنانه بافت مو زنانه بافت موی مجلسی بافت موی شیک هندی بافت مو زیبا هندی بافت مو خاص هندی بافت مو هندوستانی بافت مو زیبا بافت مو زیبا هندی مدل بافت مو هندی زنانه بافت مو شیک هندی بافت موی مجلسی هندی

در این مطلب با انواع مدل های بافت مو هندوستانی آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل نهایت بهره را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها موهای خود را به راحتی ببافید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.