دسته ها
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

تزیین کنار بشقاب با انواع ایده های شیک و مجلسی

  • ندا خوشرو
  • ۱ آبان ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب مدل هایی از تزیین کنار بشقاب به کمک روش هایی بی نظیر و متفاوت را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این تزیینات با سلیقه شخصی تان مطابقت و همخوانی داشته باشند.

تزیین کنار بشقاب از انواع تزیینات جالب و خاص می باشد و شما می توانید برای پذیرایی از مهمان هایتان اطراف بشقاب را به زیبایی و به کمک سبزیجات مختلف و … دیزاین کنید و هنر و سلیقه خود را به نمایش بگذارید.

تزیین کنار بشقاب به کمک ایده های خلاقانه

دورچینی بشقاب از انواع هنرهایی است که در سفره آرایی به منظور زیبایی بخشیدن به ظاهر غذا مورد استفاده قرار می گیرد و برای دورچینی بشقاب ایده های زیادی وجود دارد که انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

دیزاین زیبا و جالب بشقاب

  • بلج

مدل های دورچینی بشقاب

دورچین بشقاب نوعی دیزاین است که باعث اشتهاآوری می شود و شما می توانید برای تزیین برنج و تزیین خورشت از این ایده استفاده نمایید.

برای تزیین اطراف بشقاب می توانید از انواع سبزیجات تازه و سیب زمینی سرخ کرده و مواد پروتئینی و سس قرمز و سفید و … استفاده نمایید که هر یک از این تزیینات باعث می شوند تا جلوه و جذابیت بشقاب غذا بیشتر شود.

دورچینی بشقاب در ترکیب بندی رنگ غذا تاثیر زیادی دارد و علاوه بر این برای تزیین بشقاب از سبزیجات خام یا بخارپز نظیر هویج و جعفری استفاده می شود و شما می توانید چیپس یا سیب زمینی سرخ کرده را به شیوه ای خاص در اطراف بشقاب قرار دهید.

از دورچینی بشقاب می توانید برای تزیین انواع سالاد و کتلت و کباب و تزیین مرغ و کوکو و … استفاده نمایید و سفره آرایی بی نظیر و متفاوتی داشته باشید.

تزیین جالب برای کنار بشقاب مدل های تزیین بشقاب تزیین کنار بشقاب با روشی ساده روش هایی برای تزیین بشقاب تزیین کنار بشقاب مدل های تزیین کنار بشقاب ایده هایی برای دیزاین بشقاب تزیین جالب بشقاب تزیین خاص بشقاب تزیینات کنار بشقاب دیزاین بشقاب تزیین ساده بشقاب ایده هایی برای تزیین بشقاب دیزاین بشقاب با روش های جالب دیزاین خلاقانه و زیبا بشقاب

توجه داشته باشید تزیین اطراف بشقاب به کمک روش های ساده و پیچیده انجام می شود که انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه شخصی و میزان مهارت شما بستگی دارد. در روش های ساده سبزیجات خرد شده نظیر کاهو و هویج و سیب زمینی و … به شیوه ای آسان در اطراف بشقاب چیده می شوند و در روش های پیچیده وسایل تزیین کننده به شیوه ای خلاقانه در دور بشقاب چیده می شوند که این روش نیازمند مهارت و تبحر لازم است.

انتخاب رنگی مناسب برای تزیینات از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ سبزیجات و سایر وسایل تزیین کننده بشقاب را به گونه ای انتخاب نمایید که با رنگ غذا و رنگ بشقاب مطابقت و همخوانی داشته باشد.

مدل تزیین بشقاب تزیین جالب بشقاب تزیین بشقاب تزیین خلاقانه بشقاب تزیین بشقاب به کمک ایده های خلاقانه تزیین بشقاب دیزاین کنار بشقاب تزیین کنار بشقاب تزیین بشقاب تزیینات کنار بشقاب

در این مطلب توجه شما را به انواع روش ها برای دورچینی بشقاب جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید بشقاب غذای خود را به شیوه ای خلاقانه دیزاین نمایید و جذابیت سفره یا میز غذا را تکمیل نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.