دسته ها
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

مدل های کیف پول نمدی با طرح های جدید و جذاب

  • یلدا محمدی
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
  • ۰

شیک ترین و جدیدترین مدل های کیف پول نمدی زنانه و دخترانه و انواع کیف پول های زیبا و جدید با نمد را در این مطلب معرفی می نماییم که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

کیف پول با جنس نمد یکی از جدیدترین و متنوع ترین مدل های کیف پول می باشند که طرفدارهای بسیاری دارند. این مدل کیف پول ها با نمدهای رنگی تهیه می گردند و اغلب به وسیله دست و توسط افراد هنرمند و با سلیقه دوخته می شوند. همانطور که گفتیم در این مطلب قصد داریم جدیدترین مدل های کیف پول با نمد را معرفی نماییم که هر یک از این مدل ها می توانند الگوی مناسبی برای دوخت کیف توسط شما باشند. در ادامه با مشاهده این کیف پول های زیبا ما را همراهی نمایید.

جدیدترین مدل های کیف پول نمدی زیبا و شیک :

آشنایی با جدیدترین و زیباترین مدل های کیف پول ساخته شده از نمد کمک می کند تا شما بتوانید مدل کیف پول دلخواه و مناسب را تهیه نموده و یا سفارش دهید. این مدل کیف پول ها تنوع زیادی دارند که در این مطلب مجموعه ای از زیباترین و پرطرفدارترین مدل های کیف نمدی را گردآوری نموده ایم که امیداریم مورد پسند و توجه شما قرار بگیرند.

کیف پول زنانه با جنس نمد

انواع مختلف کیف پول زنانه با پارچه نمد می تواند بهترین و جذاب ترین انتخاب برای یک خانم با سلیقه باشند. این مدل کیف پول ها اغلب در عین سادگی بسیار شیک و زیبا می باشند که که با طرح های متنوع و جذابی تهیه می گردند. در ادامه تصاویر و عکس های انواع کیف پول زنانه با نمد را مشاهده می فرمایید که با ایده گرفتن از این طرح های زیبا می توانید جذاب ترین مدل های کیف پول را تهیه نمایید.

کیف پول های فانتزی با نمدکیف پول دست دوز با نمدکیف پول مردانه نمدیکیف پول نمدی جدیدعکس کیف پول با نمدکیف پول ساده نمدیکیف پول شیک و زیبا با نمد

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

کیف پول دخترانه با پارچه نمد

اغلب دختران ترجیح می دهند از کیف پول های فانتزی و متنوع استفاده نمایند. پارچه های نمد به دلیل تنوع رنگ بالا و استفاده از رنگ های شاد و زیبا می توانند گزینه مناسبی برای دوخت کیف پول دخترانه باشند. در ادامه تصاویری از انواع این مدل کیف پول های دخترانه با طرح های فانتزی و زیبا را ملاحظه می فرمایید.

مدل جدید کیف پول زنانه نمدیدوخت کیف پول فانتزی دخترانهکیف پول فانتزی با نمدعکس کیف پول زنانه نمدیمدل کیف پول دخترانه با نمدمدل های شیک و جدید کیف پولدوخت کیف پول ساده و آسان

کیف پول دست دوز با جنس نمد

انواع مختلف کیف پول دست دوز با جنس چرم یا نمد نمد یکی از پرطرفدارترین و در عین حال زیباترین مدل های کیف پول محسوب می گردند که با هنر و خلاقیت افراد مختلف تهیه می گردد. انواع مختلف کیف پول که در ادامه ملاحظه می فرمایید می توانند انتخاب مناسبی برای همه کسانی باشند که قصد دوخت کیف پول با پارچه نمد را دارند.

کیف پول نمدی زنانهدوحت کیف پول با نمدکیف پول دو لت با نمدکیف پول شطرنجی جدید با نمدکیف پول جدید نمدیمدل کیف پول با پارچه نمدیکیف پول نمدی شیک و زیبا

مدلهای دیگری از کیف پول نمدی زیبا و جدید

اخیرا استفاده از نمد برای ساخت وسایل مختلف از جمله کیف طرفداران زیادی پیدا کرده است. حال استفاده از نمد در طراحی انواع کیف ها تنوع زیادی دارد و با کمی خلاقیت و داشتن ذوق می توان مدلهای جذاب و متنوعی از کیف پول و کیف های دوشی زنانه و دخترانه در طرحهای زیبا و فانتزی تهیه کرد و استفاده نمود. در ادامه این بخش تصاویر دیگری از انواع جدید کیف پولهای نمدی به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرد و ایده مناسب برای دوخت کیف نمدی و یا دوخت کیف ساده دست دوز را در اختیارتان قرار دهد.

انواع کیف نمدی با طرح های زیبا

همانطور که در بالا اشاره کردیم، دختر خانوم ها علاقه زیادی به استفاده از طرح و رنگ های شاد و فانتزی دارند، بنابراین طراحی کیف پول در اشکال فانتزی زیبا ایده جذابی برای تهیه کیف دوشی و یا کیف پول با استفاده از نمد برای آنها می باشد، از این رو در این بخش نمونه های دیگری از مدلهای جذاب و جدید کیف پول فانتزی با استفاده از پارچه نمد را ملاحظه می کنید.

مدل دست ساز کیف نمدی مدل زیبا و جدید کیف پول دست دوز از نمد کیف نمدی دست دوز و زیباایده جذاب طراحی کیف پول دست دوز و دخترانه

مدلهای زیبایی از کیف نمدیمدلی از کیف نمدی دخترانه با طرح لاو

کیف نمدی دست سازدوخت کیف نمدی ساده با نمد

کیف نمدی با طراحی جدیدانواع کیف نمدی با طرح فانتزی و کودکانه

تصاویر کیف نمدی زیباکیف پول دست دوز با طرح جالب

مدلی فانتزی از کیف نمدیکیف پول دخترانه دست دوز و زیبا

جدیدترین مدل کیف پول نمدیطرح زیبایی از کیف نمدی دست ساز

کیف نمدی با طرح خاصجدیدترین مدل کیف پول از پارچه نمد

کیف نمدی با طرح جالبدوخت کیف پول زنانه ساده و شیک با نمد

مدلی از کیف پول نمدیمدل کیف نمدی با طرح ساده و شیک

کیف نمدی با طرح زیبامدل زیبا و جدید کیف پول دست ساز

کیف نمدی فانتزیایده جذاب و فانتزی برای طراحی کیف پول

کیف پول نمدی زیباطراحی ساده کیف پول دست دوز با نمد

کیف نمدی جدیدجدیدترین مدل از کیف نمدی دست دوز

کیف نمدی زیبا و دخترانهکیف پول فانتزی دخترانه با طرح جذاب

کیف نمدی زیباکیف پول زنانه شیک و جدید

کیف پول از نمد

امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های کیف پول ها با پارچه نمد بتوانید کیف پول دلخواه را تهیه نمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای مشاهده دیگر مدل ها و آشنایی با روش های دوخت کیف و آموزش هایی در این رابطه به بخش آموزش خیاطی مراجعه نموده و از دیگر مطالب جدید و متنوع دیدن فرمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.