دسته ها
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

نقاشی امام علی (ع) و شب قدر برای کودکان

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب نقاشی امام علی با انواع رنگ آمیزی های جالب و کودکانه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم کودکان عزیز از رنگ کردن این نقاشی مذهبی در منزل یا مهدکودک نهایت لذت را ببرند.

امام علی علیه السلام امام اول ما شیعیان و جانشین پیامبر اکرم است و در روز عید غدیر پیامبر اکرم , علی علیه السلام را به عنوان جانشین خودش معرفی کرد و این امام بزرگوار بعد از سال ها امامت سرانجام در شب ۲۱ ماه مبارک رمضان به شهادت رسید. رنگ آمیزی های زیبایی در مورد زندگی و نحوه به امامت رسیدن امام علی برای کودکان کشیده شده اند که مربیان و والدین عزیز می توانند این رنگ آمیزی ها را تهیه نمایند و در اختیار بچه های عزیز قرار دهند.

نقاشی امام علی با انواع رنگ آمیزی های جالب

رنگ آمیزی طرح های کودکانه علاوه بر اینکه باعث سرگرم کردن بچه ها می شوند می تواند آن ها را با موضوعات مذهبی و دنیای پیرامون شان آشنا سازند. در مطالب قبلی رنگ آمیزی ماه رمضان و رنگ آمیزی نماز را مشاهده کردید در ادامه این مطلب انواع رنگ آمیزی امام علی را پیش رو خواهید داشت.

نقاشی امام علی ع

رنگ آمیزی امام علی برای کودکان دختر و پسر

یکی از بهترین روش ها برای آشنایی کودکان با ائمه و پیامبران تهیه نقاشی های مختلف از زندگی این بزرگوران برای آن ها است و شما می توانید انواع نقاشی هایی که در مورد زندگی پیشوایان ما کشیده شده اند را در اختیار بچه ها قرار دهید سپس در زمان رنگ کردن این طرح ها اطلاعات لازم را به آن ها در مورد زندگی امامان و پیامبران بدهید و علاوه بر این نام امامان و پیامبران را می توانید به کمک این نقاشی های به کودکان به راحتی آموزش دهید.

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان بهتر است والدین و مربیان انواع رنگ آمیزی شب قدر و امام علی را برای کودکان تهیه نمایند سپس از آن ها بخواهند تا به کمک رنگ هایی مناسب این طرح ها را رنگ بزنند و در هنگام رنگ کردن تصاویر نیز در مورد شب قدر و ماه مبارک رمضان می توانید اطلاعات مفیدی را به بچه ها بدهید و کودکان را با زندگی امام علی آشنا سازید.

در برخی از رنگ آمیزی هایی که در مورد زندگی امام علی کشیده شده اند چگونگی به امامت رسیدن آن حضرت در روز عید غدیر نیز ترسیم شده است که این نقاشی ها برای کودکان جنبه آموزشی زیادی دارند.

رنگ آمیزی کودکانه حضرت علی

رنگ آمیزی امام علی

نقاشی امام علی علیه السلام

نقاشی حضرت علی

رنگ آمیزی امام علی

نقاشی نماز خواندن حضرت علی

نقاشی کودکانه

رنگ آمیزی امام علی علیه السلام

نقاشی حضرت علی علیه السلام

نقاشی زیبا حضرت علی

رنگ آمیزی نقاشی

رنگ آمیزی امام علی در حال کمک به یتیمان

نقاشی زیبا امام علی

رنگ آمیزی زیبا امام علی

نقاشی امام علی علیه السلام

نقاشی حضرت علی برای بچه ها

رنگ آمیزی امام علی

نقاشی عید غدیر برای بچه ها

نقاشی عید غدیر

رنگ آمیزی حضرت محمد و حضرت علی

نقاشی نماز خواندن امام علی

رنگ آمیزی نماز امام علی علیه السلام

نقاشی افطاری ماه مبارک

رنگ آمیزی افطار امام علی

نقاشی عید غدیر برای بچه ها

رنگ آمیزی به امامت رسیدن حضرت علی

نقاشی امام علی و کفار

رنگ آمیزی امام علی و کفار

رنگ آمیزی زیبا امام علی

رنگ آمیزی زیبا و جالب حضرت علی

نقاشی امام علی

رنگ آمیزی زیبا از امام علی

در این مطلب انواع رنگ آمیزی امام علی با طرح های زیبا و دلنشین را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که بهتر است از کودکان عزیز بخواهید این تصاویر را به کمک رنگ هایی مناسب رنگ آمیزی نمایند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.