دسته ها
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

مصاحبه و عکس های جالب سردار آزمون و نامزدش

  • محدثه خاکشور
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۰

سردار آزمون در طی مصاحبه ای که با روزنامه ایران ورزشی داشت در مورد خودش، دراگان اسکوچیچ و نظرش در مورد بازی تیم ملی و همچنین شایعاتی مبنی بر خط خوردن او از تیم ملی به گفتگو پرداخت. عکس های جالبی نیز از او و نامزدش منتشر شد.

سردار آزمون بازیکن بااستعداد تیم ملی فوتبال کشورمان همراه نامزدش «آناهیتا کریمی» با روزنامه ایران ورزشی مصاحبه نمود.

در روزهایی که دراگان اسکوچیچ اخیرا برگه قرارداد با فدراسیون فوتبال را برای سرمربی گری تیم ملی امضا نموده بود، شایعاتی در حد گمانه زنی انتشار یافت که سردار آزمون را از لیست خط زده می گردد. اما اسکوچیچ نخست برای سردار پیام فرستاد و پس از آن به روسیه رفت تا با این مهاجم جوان دیدار نماید، پس از این دیدار و شایعات قبل آن گفتگو با سردار آزمون شاید بتواند پرده های ابهام را برکشد.

مصاحبه و عکس های جالب سردار آزمون و نامزدش

به عنوان نخستین سوال، چرا در اولین دیدار زنیت بعد از تعطیلات نیم فصل و مقابل لکوموتیو مسکو بازی نکردی؟

مصدوم نه اما مریض شده بودم و به همین دلیل مربی ترجیح داد از ابتدا مرا در ترکیب قرار ندهد. البته خیلی خوشحالم که برای دقایقی بازی کردم، چون قرار بود اصلا به زمین نروم اما لحظه آخر تصمیم عوض شد.

با این تساوی ۴۶ امتیازی شدید، آیا می توانید قهرمانی فصل قبل خودتان را تکرارکنید؟

هدف اصلی ما در روسیه کسب عنوان قهرمانی و تکرار آن است. ما الان و در پایان هفته بیستم، ۴۶ امتیاز کسب کرده و با تیم دوم جدول که کراسنودار است ۸ امتیاز فاصله داریم. با توجه به اینکه در رقابت های اروپایی حضور نداریم، فکر می کنم بتوانیم به عنوان قهرمانی برسیم، این مهم ترین هدف ما در ادامه فصل است و امیدواریم هفته بعد هم بتوانیم یوفا را در ورزشگاه خانگی از پیش رو برداریم.

  •  بلیط کیش

کمی هم درباره تیم ملی صحبت کنیم، این نخستین مصاحبه تو بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ است. دراگان چند روز قبل به تو پیغام داد و قبل از بازی با لکوموتیو هم به اردوی زنیت آمد تا با تو و سرگنی سماک ملاقات کند. از دیدار با او بگو و اینکه چه حرف هایی بین شما رد و بدل شد؟

صحبت های خوب و امیدوار کننده ای زدیم و همه چیز عالی بود، دراگان اسکوچیچ را برای اولین بار می دیدم و او به روسیه آمد و بعد از صحبت با من و سرمربی زنیت، بازی ما را نیز از تزدیک دید. در این ملاقات اسکوچیچ را یک مربی متشخص، با برنامه و سخت کوش دیدم و همین که اینجا آمد تا با من از نزدیک صحبت کند، جای خوشحالی دارد، امیدوارم در کارش موفق باشدو بتواند تیم ملی را به اهداف مهمش برساند.

مصاحبه و عکس های جالب سردار آزمون و نامزدش

بیشتر توضیح می دهی که چه حرف های دیگری زدید؟

قرار شد همگی دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی موفق شود، نه تنها من بلکه همه بازیکنان باید به اسکوچیچ کمک کنیم و و هر کاری از دست مان بر می آید انجام بدهیم تا او بتواند روزهای موفقی را با تیم ملی تجربه کند.

به موفقیت تیم ملی در بازی های حساس آینده امیدواری؟

چرا نباشم؟ اگر از تیم ملی حمایت شود و مربیان و پیشکسوتان ایرانی کمک کنند، موفقیت دور از دسترس نیست و ما می توانیم روزهای خوب گذشته را تکرار کنیم. به نظر من الان وقت انتقاد نیست، بلکه باید از اسکوچیچ حمایت کنیم تا کارش را با قدرت آغاز کند.

البته در بدو حضور اسکوچیچ شایعه ای هم منتشر شد که او می خواهد تو را از تیم ملی خط بزند. در نهایت اما دیدیم که این موضوع اصلا در ذهن او نبود و دیدیم که به روسیه آمدتا با تو ملاقات کند، نظرت را درباره این شایعه می گویی؟

ویروس کرونا آمده و همه ورزش ها تعطیل شده، برخی در این شرایط سوژه ندارند و به همین دلیل مرا از تیم ملی هم خط زدند، من به این اخبار اهمیت نمی دهم و فقط تمرکزم را روی موفقیت در زمین می گذارم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.