دسته ها
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

تعبیر خواب خرید به روایت معبران مشهور

  • ندا خوشرو
  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب خرید از دیدگاه معبران مشهور و برجسته نظیر منوچهر مطیعی و ابراهیم کرمانی و لوک اوینتهاو و محمد بن سیرین در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی خواهیم بود که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

دیدن رویای خرید کردن در عالم رویا از نظر معبران دارای تعابیری متفاوت می باشد که می تواند روی زندگی واقعی بیننده خواب بیننده تاثیرگذار باشد و اگر شما در عالم رویا دیده اید که کالایی را می خرید بهتر است با توجه به جزئیات خوابی که مشاهده کرده اید تعبیر رویای خود را از بین تعابیر مختلف پیدا کنید.

تعبیر خواب خرید از دیدگاه معبرین مختلف

برخی از رویاهایی که مشاهده می کنیم دارای نشانه هایی برای زندگی در عالم بیداری می باشند از این رو بهتر است برای تفسیر خوابهایمان به مطالعه تعابیر مطمئن بپردازیم. در مطالب قبلی تعبیر رویای گنج و تعبیر رویای دویدن و تعبیر رویای صدقه دادن را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر رویای خرید در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی خواهیم بود.

تعبیر خواب خرید

دیدن خرید کردن در عالم رویا دارای چه تعبیری می باشد ؟

۱. منوچهر مطیعی تهرانی

خرید کردن در عالم رویا دارای تعبیری خوب می باشد اما فروش خوب نیست. برخی از معبرین نوشته اند که خرید و فروش و معامله کردن به صورت کلی خوب نمی باشد ولی برای فروش در عالم تفسیر خواب دلایلی است که برای خرید نمی باشد و از نظر منوچهر مطیعی تهرانی خرید دارای تفسیری نیکو است ولی فروش خواب نمی باشد بنابراین باید در عالم رویا مشخص شود که بیننده رویا چه چیزی می خرد و در برابر چه کالایی پول می پردازد.

معامله به همراه فروش دارای غم و اندوهی برای بیننده خواب می باشد و کار وی را دچار آشفتگی و شوریدگی می کند.

تفسیر رویای خرید کردن

اگر فردی در خواب ببیند که اشیایی شکننده یا ضایع شونده نظیر شیشه و سفال و کاسه و گل و میوه و سبزی و … می خرد رویای وی دارای تفسیر خوبی نمی باشد و خریدن این کالاها در عالم رویا نشانه بی اعتباری و بی بهایی کارهای بیننده رویا است که در آینده نزدیک انجام میدهد ولی خرید چیزهایی نظیر خانه و فرش و ملک دارای تعبیری نیکو می باشد.

تعبیر مشاهده خرید کردن

۲. محمد بن سیرین

تعبیر خرید کردن در عالم رویا بد می باشد.

۳. ابراهیم کرمانی

تعبیر خرید و فروش در عالم رویا نشانه چیزی باطل یا کاری باطل است.

۴. لوک اویتنهاو

خرید کردن در عالم رویا نشانه جشن گرفتن می باشد.

تفسیر رویای خرید کردن از دیدگاه معبران مختلف

در این مطلب با تعبیر رویای خرید کردن از دیدگاه معبرین اسلامی و غربی برجسته در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی بودیم که امیدواریم با توجه به مطالب ذکر شده بتوانید با تفسیر خوابی که دیده اید آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.