دسته ها
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

تبریک رسمی روز مرد برای ارسال به همکاران و دوستان با متن های زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۰

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز مرد در این مطلب مجموعه ای بی نظیر از پیامک تبریک رسمی روز مرد را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این جمله ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

روز ولادت حضرت علی در ایران به عنوان روز مرد و روز پدر نامگذاری شده است و به مناسبت این روز بزرگ انواع پیام های رسمی و دوستانه و عاشقانه و … نوشته شده اند و شما می توانید از بین این پیامک ها ، متنی زیبا را برای ارسال به پدر و همسر و همکار و دوست و … انتخاب نمایید.

پیامک تبریک رسمی روز مرد با مضامین زیبا

پیامک های رسمی روز مرد را می توانید برای همکار و آشنایان دور و دوستان و … ارسال نمایید و با ساده ترین و راحت ترین روش روز مرد را به آن ها تبریک بگویید. در ادامه سری جدید پیامک رسمی روز مرد را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مطالعه آن ها نهایت بهره را ببرید.

 تبریک رسمی روز مرد

متن زیبا برای روز مرد

تبریک رسمی روز مرد برای همکار
جناب آقای…
نام مرد طبیب، منور و انیس قلب خانواده و دوستانش است. مرد واژه ای مُذهب در فرهنگ واژگان کتاب بزرگ حضرت دوست است. روز مرد را به شما تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و برایتان خوشی و خرمی در کنار عزیزانتان از خداوند مهربان خواستارم.
با تقدیم احترام
از طرف…

جمله های زیبا در وصف روز مرد

جناب آقای…
مهربانی از قلب شما، رنج از پیشانی نجیبتان، نور از چشمان مهربانتان و غم از لبان شما سراغ می‌گیرد. نخل سبز وجودتان همیشه در آبگیر زلال نگاه خانواده‌تان جاری باد. روز مرد مبارک.
با آرزوی بهترین‌ها
از طرف…

پیام تبریک روز مرد

مرد یعنی شرف، اخلاص، ایمان، انتظار… مرد یعنی لبخند، غصه، تنهایی، رنج و ایثار… همیشه سبز باشی. روز مرد مبارک.

متن تبریک رسمی برای روز مرد

متن تبریک روز مرد

همکار ارجمند…
ای والامرد! خار با صحرا سخن می‌گوید، بیشه با درخت، باران با ابر، شب با مهتاب، ناامید با امید و تو با حضرت دوست سخن می‌گویی. در فرهنگ واژگان دنیا تو واژه‌ای مقدس هستی. روز مرد مبارک.
با تقدیم بهترین آرزوها

پیامک تبریک روز مرد

ای شریف‌مرد! در صداقت پاکیزه آیینه‌ها و در شبنم چشمان یتیمان، در دستان تهی‌دستان، در دلبستگی‌های پاک و در لبخندهای آرامش‌بخش همیشه یک مرد حضور دارد. شما همچون گلی در میان جمعمان هستید.
روزتان مبارک.

اس ام اس برای روز مرد

جناب آقای… ای آموزگار بزرگ خوبی‌ها!
مرد تندیس گذشت نوح، اعتکاف موسی، مظلومیت عیسی، صداقت ابراهیم، نجابت محمد(ص) و خلقت خوب خداوند است. روز مرد بر شما مبارک.
دوستدارتان…

جمله های تبریک روز مرد

متن رسمی برای روز مرد

ای مردانگی مستمر، ای ترنم طرب‌انگیز خلقت، خستگی‌های تو را ارج می‌نهم و امیدوارم سال‌های متمادی در کنار خانواده زنده باشی.
روز مرد مبارک.

پیامک برای روز مرد

ای مرد! تو زمزم زلال نوری، شبنم چکیده از چشم خدایی، حاصل نشتر عشق بر رَگ روحی، تو پیوند لبخند شکوفه و نوری، تو همیشه در آبگیر زلال زندگی جاری هستی.
روز مرد مبارک.

متن تبریک برای روز مرد

۹.ای شریف‌مرد! در صداقت پاکیزه آیینه‌ها و در شبنم چشمان یتیمان، در دستان تهی‌دستان، در دلبستگی‌های پاک و در لبخندهای آرامش‌بخش همیشه یک مرد حضور دارد. شما همچون گلی در میان جمعمان هستید.
روزتان مبارک.

متن زیبا برای تبریک روز مرد

پیامک رسمی برای روز مرد

ای مرد
سلام به چشمان مهربان، دستان سخاوتمند، لبان ذاکر، پیشانی مردانه‌تان. مرد مصداق این شعر است:
به پیری خاطری بس شادمان داشت
به روز تلخ شِکَر در دهان داشت
روز مرد مبارک و معطر به نام نامی امیرالمؤمنین باد.

متن کوتاه برای تبریک روز مرد

آقای نجابت، شرافت، خوبی‌ها، آقای اخلاص، ایمان و مهربانی…
روز مرد بر شما مبارک.

تبریک رسمی برای روز مرد

جمله های زیبا در وصف مرد

نام مرد، بوی نان گرم توی سفره، بوی مداد و دفتر مدرسه، بوی سخاوت و مردانگی و بوی پاکیزگی و نجابت است. روز مرد بر شما و تمام شیرمردان تبریک و تهنیت باد.

متن زیبا و پرمحتوا برای روز مرد

یک مرد آنگاه مرد است که سرو سبز قامتش در جنگل ظلمات نامردمی‌های زمانه استوار بماند و شما مردانگی را به روزگار نشان دادید. روز مرد مبارک.

تبریک زیبا به مناسبت روز مرد

امیدواریم متن های رسمی برای روز مرد که در این مطلب گردآوری کردیم برای شما عزیزان مفید بوده باشند و بتوانید از بین آن ها ، پیامک تبریک پرمحتوایی را برای ارسال انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.